Eşyamı bulamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar ben eşyamı bulamıyorum eve getirdim eminim %100 fakat hiçbiryerde yok çıldıracam ya acaba sürekli bu işlerle uğraşıyorum düşünüyorum taşınıyorum filan alakası varmıdır nereye gidecek bu eminim eve getirdiğime ellerim cepte geldim hatta çekmeceye koydum.?

quide

Banlı Kullanıcı
Öncelikle konuyu bu siteye taşıdığınıza göre eşyanın sizin için önemi büyük.Bu durumda size şöyle bir tavsiyede bulunayım : Annemler evde bi telefon kaybetmişti.2 gün süren arayış sonuç vermeyince, benim aklıma bir fikir geldi.Gece yarısı yatağıma girdikten sonra uyumadan hemen önce eşya hakkında görü bakmak aklıma düştü.Hiç fena fikir değildi.Denedim ve inanın bana bu işler sabır gerektirmesine ve benim sabırsız bir insan olmama rağmen sadece 10 sn. gibi kısa bi sürede eşya hakkında bir yerin görüntüsü belirdi zihnimde ama gidip bakmadım uyudum :) Sabah uyanır uyanmaz gidip baktım ve telefonu orada buldum :)

Şimdi şöyle yapın : Sessiz ve dikkatinizi dağıtmayacak bi yerde (Loş bi ortam olursa daha iyi) mesela ben uyumadan önce yaptığımda oda karanlıktı.Böyle bir ortamda dikkatinizi kaybettiğiniz eşyaya yoğunlaştırın.Onu zihinizde imgelerken, sakinleşin ve dikkatinizi koruyun.Bu şekilde beklerken eşyanın yerinin zihninizde belirmesi muhtemel ama " Acaba işe yarayacak mı ? " şeklinde şüpheler yaptığınız işi mahveder.Yani şüpheye düşmeden, inançlı ve konsantre bi halde sükunetle bekleyin.Güzel haberlerinizi bekliyorum sevgiler :)

kıvep

Banlı Kullanıcı
Esya kaybolduğu zaman aramak için söylenen bi şarkı vardır bilirmisin?
Ben önce hafızamı geriye sarıp düşünmeye calışırım, baktım düşünüp hatırlayamıyorum, eşyayı son hatırladığım yerde örneğin evde dolaşarak şarkıyı söyler, eşyanın yakınlarındada kendiliğinden durur, bulurum. Çok garip ama işe yaradığı için vazgecemiyorum :D :D

BonezCrusher

Banlı Kullanıcı
Bunu bu sitede daha öncede yazmıştım bir konuya yorum olarak tekrar yazıyım ben hep faydasını gördüm. Bir bez alıp Ethem efendinin ruhuna eylesin kayıp eşyam bulunduğunda bu düğümü çözecem diyerek 3 ihlas bir fatiha okuyup bezin ortasına tek bir düğüm atın. Eşyanızı kısa sürede bulacaksınız. Bulunca düğümü çözmeyi unutmayın.

Değerleri cevaplarınız için teşekkürler bunu uygulasam sıkıntı çıkmaz dimi bilgim var ama korkuyorum ya peşime birşey takarsam diye.

candokia

Kayıtlı Üye
Öncelikle konuyu bu siteye taşıdığınıza göre eşyanın sizin için önemi büyük.Bu durumda size şöyle bir tavsiyede bulunayım : Annemler evde bi telefon kaybetmişti.2 gün süren arayış sonuç vermeyince, benim aklıma bir fikir geldi.Gece yarısı yatağıma girdikten sonra uyumadan hemen önce eşya hakkında görü bakmak aklıma düştü.Hiç fena fikir değildi.Denedim ve inanın bana bu işler sabır gerektirmesine ve benim sabırsız bir insan olmama rağmen sadece 10 sn. gibi kısa bi sürede eşya hakkında bir yerin görüntüsü belirdi zihnimde ama gidip bakmadım uyudum :) Sabah uyanır uyanmaz gidip baktım ve telefonu orada buldum :)

Şimdi şöyle yapın : Sessiz ve dikkatinizi dağıtmayacak bi yerde (Loş bi ortam olursa daha iyi) mesela ben uyumadan önce yaptığımda oda karanlıktı.Böyle bir ortamda dikkatinizi kaybettiğiniz eşyaya yoğunlaştırın.Onu zihinizde imgelerken, sakinleşin ve dikkatinizi koruyun.Bu şekilde beklerken eşyanın yerinin zihninizde belirmesi muhtemel ama " Acaba işe yarayacak mı ? " şeklinde şüpheler yaptığınız işi mahveder.Yani şüpheye düşmeden, inançlı ve konsantre bi halde sükunetle bekleyin.Güzel haberlerinizi bekliyorum sevgiler :)

Şey başıma geldi :) hatta aradığım eşyayı bulunca herkes senmi sakladın diye sorguya çektiler ama gerçek anlaşılınca yakamı bıraktılar :D

La-edri

Kayıtlı Üye
Esya kaybolduğu zaman aramak için söylenen bi şarkı vardır bilirmisin?
Ben önce hafızamı geriye sarıp düşünmeye calışırım, baktım düşünüp hatırlayamıyorum, eşyayı son hatırladığım yerde örneğin evde dolaşarak şarkıyı söyler, eşyanın yakınlarındada kendiliğinden durur, bulurum. Çok garip ama işe yaradığı için vazgecemiyorum :D :D

Ben o sarkiyi biliyorum galiba :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Şarkı mı? Hakikaten merak ettim bu şarkıyı, ilginç.. :)

OnurBulut

Kayıtlı Üye
Bunu Her denedigimde sonuç aldım.
Cuma günü akşam Dışarı çık cuma haricide olur ama bulursun.gökyüzüne bakarak niyetini Söyle Sonrada 3 kere YA HAKK de ve 3 kere IHLAS oku bitince başını indir inşAllah bulursun.

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
Başmelek Mikail dende hertürlü konuyla ilgili yardım isteyebilirsiniz ,
10 gün kadar önce işim vardı köyden kasabaya giderken yolda musa amcamı gördüm selam vermek için durdum gözlüğünü zeytinlikte çalışırken kaybettiğini anlattı hadi dedim birdaha beraber bakalım, zeytinlikte dolaşmaya başladık 1 saat kadar aradık ama bulamadık,sonra aklıma ''meleklerle yaşamak ''kitabından öğrendiğim Mikail geldi ona seslendim gözlüğü görmemi sağla diye niyet ettim 5 dakika sonra gözlüğü buldum,selam olsun.

sevgiler

gümüş

Kayıtlı Üye
Ben bazen bulamadıklarıma çağrı atarım sen beni bul diye - ama sandığım ama başka heryerde, fakat bulur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...