Tarot destelerim ve katina destem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

freaky

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, tarotla ilgileniyorum. 4-5 aydır tarot destem var. Bunun yanında bana hediye tarot ve katina destesi geldi. Aslında katina merak ettiğim bi fal çeşidi ama kartlar bana hiç çekici gelmiyo. Kendi tarotumdan da negatif enerji aldım. Sizce bu durumda katinaya başlamam ne kadar doğru olur? Bi de 2 tane tarot destem var yanlış hatırlamıyosam forumda iki tarot destesinle bakım yapılmaz yazıyodu galiba, konuyu tekrar bulamadığım için emin olamadım. 2. destemle napmalıyım sizce?

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Benimde iki tarot destem var,ikiside rider white destesi.Bi ona bi ona bakıyorum ama benim yaptığımı yapmayın sakın:))Doğrudur iki desteyle bakılamadığı.Katina destesi ilk çıktığında almıstım.Yani on yîldır var ama ben çözemedim katinayı..Umarım siz başarılı olursunuz.
Bu arada isterseniz ikinci destenizi saklayın.Elinizdeki destede kart kaybolur,eksilir ise diğerini kullanırsınız.Yada tarota istekli birine hediye edebilirsiniz.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merhaba arkadaşlar, tarotla ilgileniyorum. 4-5 aydır tarot destem var. Bunun yanında bana hediye tarot ve katina destesi geldi. Aslında katina merak ettiğim bi fal çeşidi ama kartlar bana hiç çekici gelmiyo. Kendi tarotumdan da negatif enerji aldım. Sizce bu durumda katinaya başlamam ne kadar doğru olur? Bi de 2 tane tarot destem var yanlış hatırlamıyosam forumda iki tarot destesinle bakım yapılmaz yazıyodu galiba, konuyu tekrar bulamadığım için emin olamadım. 2. destemle napmalıyım sizce?

Katina destesi tek başına bakılır, özel bir destedir. Bir kişi Katina destesine bakmaya başladıysa, Katina destesiyle bütünleşmek istiyorsa başka bir deste alamaz. Katina destesi sahibini kıskanır ve ona sırlarını açmaz, sahibiyle bütünleşmez.

Katina destesine bakmak istiyorsanız diğer destelerinizi Tarot'a başlamak isteyen arkadaşlarınıza, yakınlarınıza hediye etmenizi tavsiye ederim.

Sevgiyle Kalın.

4

43887

sn freaky,yorumlarınıza istinaden kafanızın karışık olduğu gözüküyor;çünkü yazınızda dile getirirken Katina'ya ısınamadığınızı merak ettiğinizi,Tarot baktığınızı negatif enerji aldığınız içinde Katina'ya mı yönelmeliyim diye soru sormuşsunuz.Aslında cevap kendinizde ,kendinize biraz zaman tanıyın.İç sesinizi dinleyin.İki deste çok ayrıdır. Mutlaka istediğiniz destenin enerjisi sizi çeker...
İki tarot desteniz olduğunu yazmışsınız,doğru hatırlamışsınız bakım yapacaksanız tek bir desteyle bütünlük sağlamalısınız.Benimde koleksiyonumda bir çok destem vardır ,ama tek bir deste ile bakım yaparım.Bu yüzden Tarot 'a yönelirseniz ya koleksiyonunuzun bir parçası haline getirirsiniz yada Tai chi arkadaşın dediği gibi hediye edebilirsiniz ...

Rahent

Kayıtlı Üye
Tarot destenize ben talip olabilirim ?

freaky

Kayıtlı Üye
Evet haklısınız aslında nefertiti katinaya merakım vardı ama desteyi elime aldığımda ısınamadım bi türlü. Kendi tarot kartlarımı ilk aldığımda aramda bi çekim vardı ama bunlarla olmadı. Fal bakımı yapan bi arkadaşıma ve kuzenime hediye ettim kartları bende. Kendi destemle gayet iyiyiz :) Rahent forum kuralları olmasa size hediye etmek isterdim ama kısmet değilmiş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...