Bu başlığı açarken bir sayı tutun:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

end

Kayıtlı Üye
779 ( Saçma demeyin yada Admin Affına sığınıyorum kural dışıysa silersin rencide etmeden:)
Ama 779 düşünüpte açan olacak mı merak ettim, çünkü imkansız gibi dursada değil, 4 haneli sayı yazmalı bir oyun vardı, arkadaşının tuttuğu 4 haneli sayıları tahminler yapıp bulmaya çalışıyordun, matematiksel bir oyun, birgün ilk seferde bilince arkadaş nerden gördün demişti.
O şaşırmamıştı nasıl olsa gördü diye ama ilk tahminde 4 haneli rakamı bildiğim için ben şoktaydım. Bu özellikmi değil, olsa üstünden 18 yıl geçti başka birşey daha olurdu ama yazdıkça hatırlıyorum 1 kezde 52 desteden kart aklında tut diyip içinden aynı saniyede hangisi olduğunu göstermiştim. Keşke pozitif yönde başka güçlrre başvurmadan keşfedebilseydim.

end

Kayıtlı Üye
Bende 5 tuttum fakat başlıktaki etkileyiciligi konu içeriğinde bulamadım.

Üzgünüm, bu siteyi seviyorum ve içime bu rakam doğdu, herkes 1-2 hane tutacaktır acaba 3 haneli tutan varmı, bunu masum bir deneme olarak gör:)

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
6 Tutmuştum ama 777 geçmişti aklımdan ya :D Belirtseydin 3 haneli olduğunu başlıkta keşke..

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
42 / Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi filmindeki Derin Düşünce bilgisayarından aklıma geldi.. Epey sinir bozucu bir sahne. :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Önce ne olucak göriyim sonra sayıyı tutarım dedim iyiki tutmamışım kasdksjhdsdfjdlkj

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...