Uzaylı İstilası Olacak Mı? Roswell Olayı Nedir?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bunu zamanında yapmışlar gitmişler.. Üredikçe aktarmışız.

Bugün yapanlar ne yapıyor, ne kadar yapıyor o kadarını bilmiyorum tam olarak. Burada insanlarla ortak yaptıkları melezlemelerde yeni kod olarak en az 30.000 başarılı melez insan var sanırım. Diğer melezlemeler belki yüz binlercedir onu bilemem. Bu bahsettiğim asgari 30.000 aynı zamanda asker, yönetici, stratejist olarak yetiştiriliyor. Bunlar Dünya üstünde eski koda sahip insanları ya kendi yanlarına çekmek için, ya o kodu imha etmek için (zarar vererek), ya da ortadan kaldırmak için sürekli arıyorlar. Her şeyi hikaye olarak alın ama bu insan avını ciddiye alın.

İnsan avı demekki eski kodları yok edip yeni insan neslinin devam etmesini istiyorlar bir bakıma kendi izlerini siliyorlar acaba dünyada kaç tane eski kodlu insan kaldı merak ettim şimdi :(
Kendi izlerini değil, diğerlerinin izlerini silip kendi izlerini koyuyorlar.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
O zaman bunu yapanlar kötü işler için planlıyorlar bunları robot insan gibi şeyler yapmak istiyorlar kendileri gibi düşünen kötü bir ırk mı geliyor yani?o halde eski kodlular hala kalan olursa ilerde isyancı grup olarak karşılarına çıkar ve bu da kaos a neden olur gelecek çok karmaşık..
İyi kötü genel için bilemem. Bildiğim tek şey var, kendi inancımla ve ibadetimle uygun enerjisi varsa benim için iyidir, değilse değildir. :)

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bilimle pek uyuşmasada mantıksız değil. Ben bilimin bir yerde bizi kandırdığını ve bazı gerçekleri gizlediğini düşünüyorum. Çünkü sizin anlattığınız şeyleri sadece siz biliyor olamazsınız sizin sözünüze çok fazla güvendiğim için bize dayatılan bilgilere rağmen tereddüt etmeden olabileceğini düşündüm. Ama siz biliyorsanız siz gibi bir çok kişinin bilmeside muhtemel ve bu durumda bunu gizliyorlar.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Konuyu okumadım,videoyu izlemedim.Bana her şey o kadar gerçek dışı geliyor ki.Ayırt edemiyorum artık olanların hakikatini.
Eğer bir istila olursa,pelerinimi alıp bende savaşa gelirim.İçiniz bu konuda rahat olabilir.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Silaha gerek yok sınırsız zekaya sahipsen mermiler biter ama aklın sınırlarını kimse bilemez ;) gelsinler bakalım kim kimi kandırıyormuş.

hopefull06

Kayıtlı Üye
[video=youtube;AYFDDpBLI5Q]https://www.youtube.com/watch?v=AYFDDpBLI5Q[/video]

Astre

Kayıtlı Üye
Bunu zamanında yapmışlar gitmişler.. Üredikçe aktarmışız.

Bugün yapanlar ne yapıyor, ne kadar yapıyor o kadarını bilmiyorum tam olarak. Burada insanlarla ortak yaptıkları melezlemelerde yeni kod olarak en az 30.000 başarılı melez insan var sanırım. Diğer melezlemeler belki yüz binlercedir onu bilemem. Bu bahsettiğim asgari 30.000 aynı zamanda asker, yönetici, stratejist olarak yetiştiriliyor. Bunlar Dünya üstünde eski koda sahip insanları ya kendi yanlarına çekmek için, ya o kodu imha etmek için (zarar vererek), ya da ortadan kaldırmak için sürekli arıyorlar. Her şeyi hikaye olarak alın ama bu insan avını ciddiye alın.

Yer yer karışık paylaşıyorum direk konu açmam için bildiklerimin çoğunu yazmam gerekir o da uygun değil. Aralarında kirli bilgi de var zira.

Eski koddan kastınız düzenlenmemiş orijinal koda sahip insanlar mıdır?

Afifege

Kayıtlı Üye
Su an dunya zaten insanlik tarafindan istila halinde :) istila degil ama yardim olabilir. Bence cok yakimda pozitif degisimler hiz kazanacak ve saldirilar enerjisel anlamda rahatlikla def edilecek