Gece yatarken hissettiklerim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
Arkadaşlar gece yatağa yatıyorum. Gözlerimi kapatıyorum ve garip hissetmeye başlıyorum. Böyle havada uçuyormuş gibi oluyorum. Hafifliyorum. Göğsümde bir enerji hissediyorum. Aynı zamanda bunu yaşarken de beynimde garip sinyal sesleri duyuyorum. Ama bu sesleri sadece ben duyuyorum. O anda yanımda bulunanlar duymuyor. Sinyal sesleri farklılık gösteriyor. Her gece farklı sinyal sesleri duyuyorum. Çok hafifliyorum. Altımdaki yatağı hissetmemeye başlıyorum. İrkilip kalkıyorum. Sizce bu nedir ?

Ü

Üye silindi 15237

Öncelikle Allah şifa ihsan etsin . Alanında uzman bir nöroloğa gitmenizi tavsiye ederim

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
Nörolojik bir problem olduğunu sanmıyorum. Bence paranormal olarak sınıflandırmak daha doğru olur. Ama iyi dileklerin için de teşekkür ederim.

BlackSwarm

Banlı Kullanıcı
Genel olarak bunlar bazen banada olan seyler frekans yakalamaniz cok normal bisey vucut uyumadan once rahatlamaya calisiyor, sizin frekans dediginiz seylerim bazilari beyninizdeki kan akisinin ya da damarlarinizdaki kanin sesi olabilir deniz kabugununu kulaginiza koyunca beyninizde donen beyin sivisi ve kanin kabuk icinde yanki halidir cikan ses bu mantikta dusunun ve bence paranormal lik bir durum yok rahat olun ve arada sirada meditasyon yapin

Feslegen

Kayıtlı Üye
Cevabı öncelikle bilimsel ve mantıksal arayın. Hiçbir açıklama bulamazsanız paranormal olduğuna kanaat getirirsiniz.

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Aynı vakalar bende de olur gibi ancak benimkisi biraz farklı gece görünmeyen bir iftritin yanıma yaklaşıp bazı günlerde kulağıma ıslık çaldığını bazen video film sinema izlerken en çok neden korkuyorsam onunla beni korkuttuğunu hissediyorum.. Allah sanada şifa nasip etsin dünya çok karmaşık sıra dışı bir sürü olaylar oluyor..

end

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar gece yatağa yatıyorum. Gözlerimi kapatıyorum ve garip hissetmeye başlıyorum. Böyle havada uçuyormuş gibi oluyorum. Hafifliyorum. Göğsümde bir enerji hissediyorum. Aynı zamanda bunu yaşarken de beynimde garip sinyal sesleri duyuyorum. Ama bu sesleri sadece ben duyuyorum. O anda yanımda bulunanlar duymuyor. Sinyal sesleri farklılık gösteriyor. Her gece farklı sinyal sesleri duyuyorum. Çok hafifliyorum. Altımdaki yatağı hissetmemeye başlıyorum. İrkilip kalkıyorum. Sizce bu nedir ?

Olması hoşuna gidiyor ilerletmek mi istiyorsun, olmamasınımı?
Ben 1 saattir sağa sola dönüyorum huzursuz yatakta sabah oldu, senin mesajını okurken sana ve bana cevap gibi içime şu doğdu. Felak ve Nas okuyun diye. İnancını bilmiyorum ama inanmiyorsan bile dene belki titreşimleri duanın beynine iyi gelir. Evrene asırlardır iyi niyetle söylenen bu duanın inanmıyorsan bile bedenine iyi gelecektir. Niyet etmeyi unutma.
Not: ben hiçbir bilgiye sahip değilim hislerimle yazdım

Akrose

Kayıtlı Üye
Benim tahminim uyku ile uyanıklık arasında bir anda bunları yaşıyorsun. Ancak bunu yaşarken bilincin yerinde olduğu için olayları iyi algılıyorsun.
Çoğu kimsenin uykuya dalması farklıdır. Mesela bazen uyurken, dış sesleri duyma algımız açık olabilir. Örnek verecek olursak, bugün abimin yattığı oda da haberleri izliyorduk. Haberlerde bu fransa'daki olaylar ile ilgili konuşuluyordu. Abim de o sesleri algıladığı için rüyada kendini fransa'daki olayların içinde buluyor.
Baya bir adrenalin yaşamış kendisi :D İşte sende tam uyku ile uyanıklık sırasında vücudunda ki fonksiyonların azalıyor ve ruhun tam bedeninden ayrılıp ruhlar alemine geçiş yaparken o olayı algılıyorsun. Yani rüya evresine girmeye yakın bunları hissediyorsun.

theotherboy

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci (8. sınıf)
Hmmmm. Mantıklı bir teori sağol.

Akrose

Kayıtlı Üye
Teori değil bu dediğim, ilimdir. Tahminimce dememin sebebi, sizin dediğim şeyi yaşayıp yaşamadığınızı bilmediğimdendir :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...