Her şey O Kadın İle Başladı .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anseryigit

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben uzun zamandır düzenli olarak siteyi takip ediyorum lakin yazmaktan çekiniyordum . İlk kez konu açıyorum umarım doğru yere açmışımdır . Şu an 18 yaşındayım . Her şey 16 yaşında yolda bir kadın görmem ile başladı . Ocak ayıydı okuldan çıkmıştım saat 5 gibi eve gidiyordum kış olduğu için karanlıktı yol yavaş yavaş yürürken ayak sesleri duydum arkama dönüp baktığımda kimseyi göremedim 3-4 kez tekrarlandı bu olay evin yakınında bir dere var oraya geldiğimde bir kadın isimle hitap etti arkamı döndüm , bana doğru yaklaştı . Kına ile boyanmış yarısı beyaz yarısı turuncu saçları , solgun ve çkmüş yüzü vardı . Gözleri içime işliyordu , sevecen bir yapım olmasına rağmen o kadını gördüğümde içimi bir kasvet kaplamıştı . Kolumdan tuttu , aniden çıkıştım ' ne yapıyorsunuz siz ! ' diye , elini kolumdan çekmeden konuştu ' 21 yaşına bastığın gün öleceksin ' dedi . Güldüm o an . ' delisin sen ' dedim kolumu çekip eve doğru koştum . Anneme anlattım bu olayı o da güldü , sorunları vardır boşversen dedi rahatladım . Ama bir türlü aklımdan çıkaramıyordum , adımı söylemişti o bile beni korkutmaya yetmişti . Gece rahat uyuyamadım , nefesim kesiliyormuş gibi oldu sıçrayarak duvar tarafına döndüm , döndüğüm gibi çığlık atmam bir oldu . Duvarda kendimi gördüm ama benimle hiç bir alakası yoktu ellerini bana uzatmış mırıldanıyordu gözleri kan çanağı . Yataktan fırlayıp ışığı açacaktım duvara dokundum elim acıdı birden elimin acısından gözlerim dolmuştu sonunda ışığı açtım duvardan önce elime baktım hiç bir şey yoktu ama canım cok acımıştı duvarda da bir şey yoktu . Aynı olay bir kaç kez daha tekrarlandı . Yıllardır sabah ezanına uyanırım ben ama her ezanda göğsüme bir ağırlık çöker . Banyoya girdiğimde ışık ya söker yada azalır , tekrar açılır . Yatağım perdeli geceleri kapıyı kitleyip yatıyorum ve uyurken yatağımın perlerini çekiyorum gece perdelerin açılma hışırtısına uyanıyorum , cam açılıyor durduk yere ne yapacağımı bilmiyorum . Dediğim gibi 18 yaşındayım 2 yıldır devam ediyor ve her gün daha garip şeyler oluyor . Bunlara rağmen henüz sadece bir kez karşılaştım veyahut karşılaştığımı düşündüm . O da 3 gün önceydi o yüzden yazma gereği duydum buraya bilgisi olan arkadaşların bana yardım etmesini rica ediyorum . Uyumaya hazırlanıyordum sigara içip pencereyi kapattım . Yatağa yattım pencereye tıklama sesi gibi bir ses duydum , önemsemedim başta yattım , ama tıklama resmen yumruklamaya döndü kalktım yataktan , pencerede o kadını gördüm kalbim sıkıştı korkudan . 5 . katta odam ve o kadın pencerede bana bakıp gülümsüyordu . Küfür ettim bir anda çığlık atıp pencereye vurdu pencere içine çöktü . Delirdiğimi düşündüm . Odadan çıkacağım kapının kilidi dönmüyordu . Sabah ezanına kadar o kadının çığlıkları , yumruklamaları ve ' öleceksin . seni alacağım . ' ve küfür tarzı konuşmalarını dinledim ağlayarak . Dua konumama , yalvarmama rağmen gitmedi ezan okunmadan . Ne yapacağımı bilemiyorum . Lütfen birileri yardım edebilir mi ? Şimdiden çok teşekkür ederim , iyi günler dilerim .

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Allah yardımcınız olsun . Ayetel Kürsi okudun mu hiç ? Böyle huysuzlandığın da oku derim rahatlarsın ama yazdığın konu beni de ürpertti musallat olayı da olabilir olmayadabilir. Allah yardımcın olsun tekrardan. Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlar sana yardımcı olur..
İyi Forumlar

anseryigit

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim şimdi okuyacağım .

Çok teşekkür ederim size ama ne yazık ki Ayetel Kürsi'yi okuyamıyorum yani tıkanıyorum yanımda da kimse okuyamıyor . Bilmiyorum nedenini . Nas , felak okuyorlar bende okuyorum . Ama Ayetel Kürsi okuyamıyorlar .

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Urum'a mesaj atıp bu konunun linkini gönderin.

thea hera

Kayıtlı Üye
imanını genişlet, zorlarlar ama sen yinede okumaya çalış.. Yule'ye söyle bakım yapsın danış ya da iyi bir hoca bul ve kötüyü çağırma.. Allah bilir doğrusunu unutma..

Allah yardımcın olsun tez zamanda inşallah

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
ablacım daha önce cadılık, büyü v.s uğraşmadınız değil mi ?

peanut

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim şimdi okuyacağım .

Çok teşekkür ederim size ama ne yazık ki Ayetel Kürsi'yi okuyamıyorum yani tıkanıyorum yanımda da kimse okuyamıyor . Bilmiyorum nedenini . Nas , felak okuyorlar bende okuyorum . Ama Ayetel Kürsi okuyamıyorlar .

Sevgili Sofia, gerçekten ürkütücü bir deneyim. Ayetel Kürsü okuyamadığınızı söylemişsiniz, ben sizin niyetinize şimdi bir tane okudum, inşallah faydasını hissedersiniz

thea hera

Kayıtlı Üye
Sevgili Sofia, gerçekten ürkütücü bir deneyim. Ayetel Kürsü okuyamadığınızı söylemişsiniz, ben sizin niyetinize şimdi bir tane okudum, inşallah faydasını hissedersiniz

Helal olsun çok mantıklı.. Bir tanede ben okuyorum. Allah şifa versin.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ne yap ne et mutlaka iyi birine danış bu olayları yada ısrarla dualarını et tavsiyem ayetel kursidir kendini zorla alıştığın zaman emin ol aşık olacaksın bu duaya bu dua guc verir cesaret verir sana daha çok sırrı vardır benm dilimden dusurmediğim duadır kimseden hiç bir şeyden korkmazsın okumaya başladığında bırakman için elinden geleni yapacaklar fakat sakın kanma ve lütfen oku aksatma..
Bende kucukluğumden beri kuran okuyandan vs.dinle alkalo olan herşeyden aşırı korkar nefret ederdim dinlemek istemezdim camıye giremezdim ama atlattım inatla bunları atlattım beni rahatsız eden varlıklar ise artık hiçbir hukumleri yok...

ptaah

Kayıtlı Üye
Hiç bir şey durduk yere olmaz yaptığın bazı yanlış şeyler var.O şeyleri yapmayı bırak ,tövbe et,Allah'ın istediği yolda yürümeye gayret et.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sofia nın bilinçli bir şey yaptığını sanmıyorum açıkçası ama durust olmam gerekirse ona ciddi bir buyu yapılmış yada çok yakını olan birinin yüzünden başına gelmiş olabilir bilemiyorum ama dediğim gibi bilinçli bir şey yapmadı bence..

anseryigit

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim hepinize . Ben önceden ateistim ailemde baba tarafımda öyle lakin 1 yıldır çok şükür Müslümanım ve gitmediğim hoca , okumadım dua , takmadığım muska kalmadı ama hiç biri bir işe yaramadı . Ne yapmam lazım gerçekten bilemiyorum .

hopefull06

Kayıtlı Üye
Korkma, sadece ilk kendin inan kurtulacağına.. Bir belirti hissedersen duymamış gibi davran, irkilsende üzerine çekme. Mutlaka iyi bir koruyucu yaptır ama bazı şeyler sende biter.. Bol bol Allaha yalvar. Ama ısrarla korkma. Odanın kapısınıda kilitleme ailene ihtiyacın olduğunda onlara engel olmamış olursun. Mümkünse abdestli olarak yat, birde uykuya dalana kadar eline al bir dua kitabı oku, veya eline tesbih al La ilahe illallah çek, rahatlatır. Geçmiş olsun size.

La-edri

Kayıtlı Üye
Gecmis olsun, umarim bir daha böyle bir geceye maruz kalmassiniz.

Paylasimin altindaki bazi yorumlarda oldukca üzücü, yani illa birseymi yapmasi lazim cadilik büyülük vs, lazim degil arkadaslar emin olunki lazim degil. Ben kendimden biliyorum cocuklugumdan beri yasarim, 3-4 yasindaki cocuk ne yapmis olabilirki ?Neyse..

Size muhatab olan kadin elbette iyi niyetli bir kadin degildi fakat sizi saglam korkutmus, korkunuzun etkilerini yasamissinizin zamanla, bu baska bir sey degil.

Geceden sabah ezanina kadar cigliklar duydum demissiniz, parapisikolojik olaylarda kimse herseyin farkindayken resmen uyanikken saatlerce böyle seyler yasamaz.
Parapisikolojik ve pisikolojik olaylar bir birlerine cok benzerler, fakat aralarinda farklar vardir, pisikolojik olanlar cok daha dunya algisi üzeredir, mesela zaman birimi. Parapisikolojide böyle bir sey kesin olarak tanimlanmaz. Geceden sabaha kadar bir zaman dilimi asagi yukari 5-6 saat eder, 5 saat non stop ses duymak pisikolojiktir. parapisikolojik degildir.Yani varliklar tarafindan ciddi boyutta rahatsiz edilenler ve iskence görenler dahi ben su zaman birimine kadar iskence gördüm diye tanimlayamazlar olayi.Yani dünyaya ait bir zaman diliminin farkinda degilerdir.

Ve hic bir insan size öleceginizi bildiremez tarihi ile, yani elbette istisnalar kaideyi bozmaz, bazen insanlar ruya yada bnezeri hallerde tarih görürler ve bu tarihlerde ölümleri vuku bulur, fakat onlara bunu ileten negativ bir varlik degildir, ölüm insan icin negativ bir sey degildir cünki.

Siz cok korkmussunuz o kadindan ve dediklerinden ve pisikolojiniz korkunuzdan dolayi size olumsuz seyler yasatmis, ölüm ile mobbing oldukca cirkin bir sey tabiki gecmis olsun. Ben size ayetlere saplantili bir seykilde sarilmanizida tavsiye etmem, zira buda pisikolojinizi etkileyecektir ve inadina karabasan tarzi seylere maruz kalirsiniz, yapabiliyorsaniz o kadini ve deidklerini silin zihninizden ve hic bir sey yokmuscasina hayatiniza devam edin, nasil eskiden yatarken dua ediyorsaniz aynen öyle yapin.

Execula

Kayıtlı Üye
Aradan bir yıl geçmiş şuanki durumunuzu öğrenebilirmiyim? Sizin durumunuz öyle yeşil duman gördüm gece 2 göz gördümlük bir şey değil.. Bildiğiniz musallat olmuş varlık size.Bu paranormal bir deneyimden çok paranormal bir hayat yerine gelmiş o varlık size anlık değil artık bütün günlük yaşantınızda etki ediyor galiba.Onunla 2 medeni insan gibi konuşmayı denedinizmi hiç? Yoksa hemen uzaylı muamelesimi yaptınız? Küfür ettiyseniz size zarar vermesi çok doğal bence karşılıklı neden böyle şeyler yaptığını sormalıydınız.. Şuanki durumunuzu belirtirmisiniz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...