yardım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

semra91

Kayıtlı Üye
dün gece çok huzursuzdum ve uyuyamıyordum aslında bu ruh hali uzun zamandır devam ediyor sanki aklım çalışmıyor iradem kontrol ediliyor gibi butun hatıralarım çok silik dün gece uyuyamayınca meditasyon yaptım melekler ışık elçileri ve bütün sevgi varlıklarından içinde bulunduğum durum için yardım istedim sonra uyuya kalmışım bugun çok ilginç bişey oldu çok güvendiğim iki insan bambaşka yüzlerni gördüm ama üzülemedim bile bana neler oluyor anlamıyorum lütfen fikirlernizi benimle paylaşın sevgiler

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bahsettiğiniz ruh halinin yaklaşık başlangıç süresinden önce veya o zamanlardan bugüne uzanan; travmatik bir olay, uyku düzeni, yiyecek içecek, uyuşturucu, ilaç, uyuma yeri, çalışma yeri gibi konularda tek başına veya birden fazlasında değişiklik yaptınız mı? İyi düşünün yüksek ihtimal cevabı buluruz.

semra91

Kayıtlı Üye
hayır yapmadım ama daha öncesinde daha sık meditasyon yapardım 1 senedir falan yapmıyorum zaten bıraktığımdan beri yine kötüleşmeye başladım işin kötü tarafı artık meditasyon yapamıyorum daha doğrusu konsatre olamıyorum

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
hayır yapmadım ama daha öncesinde daha sık meditasyon yapardım 1 senedir falan yapmıyorum zaten bıraktığımdan beri yine kötüleşmeye başladım işin kötü tarafı artık meditasyon yapamıyorum daha doğrusu konsatre olamıyorum
Bahsettikleriniz varlıksal durumdan ziyade kişisel durumları andırıyor, bu sebeple sorular sordum. Sizin için negatif bir dönem geçiyor olabilirsiniz. Yattığınız yeri değiştirip 3 gün o şekilde uyuyun bir fark olacak mı bakalım. Geopathic stres durumuna da benziyor. Sitede geopathic stres konusu var.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bilinçaltı ile paranoyaların birleşmesiyle oluşan birşey olduğunu düşünüyorum. Bana her gece oluyo alıştık.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kötü ruh hali içindeysem banada olur, kafama bişi taktısam negatifsem üstelik o gün böle geniş kapsamlı düşündüysem sonucunda anlamsız, verimsiz bişi olur. Kısaca huzursuz ruh halleri ortaya gercek bi sonuç çıkarmaz.

LaveLegis

Banlı Kullanıcı
Bu rüya parapsikoloji kapsamında değerlendirilecek bir rüya değil.
Meditasyon yapıp ışık varlıklarından yardım istemekde pek aklım selim bir hareket değildir hem ışık varlıklarıda neymiş.
Yaptığınız işlem kendini avutma girişimi olsada psikolojik etkileri olumlu olmuş olabilir.
Sonuç olarak fok balıkları çok yalnız

LaveLegis

Banlı Kullanıcı
Orda fok balıklarının yalnızlığına ve bundan hiç şikayet etmemelerine değinip arkadaşların her türlü rüyasını memleket meselesine çevirmelerine vurgu yaptım.
Aslında yerinde bir tebrik fakat art niyetli

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Orda fok balıklarının yalnızlığına ve bundan hiç şikayet etmemelerine değinip arkadaşların her türlü rüyasını memleket meselesine çevirmelerine vurgu yaptım.
Aslında yerinde bir tebrik fakat art niyetli
Evet doğrudur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...