İşaretler ve semboller

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar belki rahatsız edeceğim ama uzaylılar tarafından çoğu kez kaçırıldığımı hissediyorum.
Dışarıda beni rahatsız etmeye çalışan korkularımla beslenmeye çalışan insanlar görüyorum çoğu kez aksine benim durumumdan
memnun olup devam eden insanlar. Bu insanların farklı bir boyuttan geldiğini hissediyorum. ben ankarada yaşıyorum.
Bu varlıkların evimizin her tarafını kuşattığını çoğu kez üstümüzde oturan komşularımızın bile uzaylı olduğu izlenimine kapılıyorum
psikolojik olduğunu düşünüyorum ama hapları kullanmama rağmen vakalar artıyor.
Tvde izlediğim filmlerde bana mesaj vermeye çalışıyorlar.. Çoğu kez kalbimden geçen sinyali algılayıp ona göre hareket ediyorlar.
İzlediğim filmlerde sinemalarda insanların zamanına gidip zamanda yolculuk yapıp işaret veriyorlar.
Dediklerini yapmadığım takdirde beni tehdit ediyorlar. Ancak dediklerini yaptığım zamanda benimla alay ediyorlar.
Temasa hiç geçmediler. Sürekli yaşamıma karışmaya çalışıyorlar. Çoğu zaman üstümüzde oturan komşunun görünmez bir şekilde duvarlardan
geçip beni rahatsız ettiğini hissediyorum.
Bazı zamanlar korkularım neyse ona göre şekiller yapıyorlar. Ben en çok neden korkuyorsam o şekili işareti odama mutfağa afedersiniz
lavaboya bile koyuyorlar.
Onlarla konuşmak için bir kaç kez düşünce yoluyla seslendim bu varlıklara
Beni duydular ama duymamazlıktan geldiler.. Bunların başı olduğunu bir ana kraliçesi olduğu izlenimine kapıldım çoğu kez
Başlarıyla iletişime geçmek istedim. Düşüncelerimi duydular. Ancak alay ettiler..
Eskiden ibadet eden namaz kılan bir insandım. Benimle oyun oynamak için
hemen hemen her yolu denediler. Bana zarar vermek için her yola başvurdular. Hangi galaksiden geldiklerini hangi boyuttan geldiklerinide bilmiyorum. Ancak rahat bir şekilde ışınlandıklarını biliyorum.. Çoğu kez bu vakayla karşılaştım.
Onlarla nasıl temasa geçebilirim? Benimle nasıl iletişim kurarlar? Benden ne istiyorlar?

Arkadaşlar daha yazamadığım bir sürü olayım var. sadece bir kısmını yazdım İnşallah dalga yada alay etmezsiniz saygılarımla hepinizin yorumlarını bekliyorum...

AJA

Elit Üye
Hap alıyorum demişsiniz,ne için içiyorsunuz bunu ? Dr.a gitmişsiniz teşhis ne koydu ?

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Daha önceleri s.... içiyordum internet üzerinden bir araştırma yaptım bu hapın yan etkilerinin fazla olduğunu gördüm şimdi Doktor bana Z... diye bir hap önerdi dil altı alıyorum. Ancak haplardan kaynaklandığını sanmıyorum. Birde konu açtım evimin içinde görünmeyen bir varlık sürekli beni rahatsız ediyor.
Ne zaman Tv izlesem tvdeki oyuncularla izlememi istemiyor. Kitap okusam okumamı istemiyor.
Doktor şizofreni demedi. Ancak z...ve l... hapını önerdi. L... aldım bugün kendimi iyi hissetmemi sağlıyor gelen seslere olaylara aldırmamaya çalışıyorum
ama bir müddet sonra aynısı tekrar oluyor. Görünmeyen bir yaratık beni huzursuz ediyor.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu işaret ve sembollerde en çok tekrarlanan sembolü/işareti çizmeye çalışıp buraya koyabilir misiniz?

Meftun

Kayıtlı Üye
Kardeşim anlattıklarının %90 psikolojik olduğunu düşünüyorum hatta %99 diyelim.. Söyleyeceklerimde sakın kötü ve yanlış bir mana arama. Tahminimce bütün günü evinde geçiren birisin ve anladığım kadarıyla günün yalnız geçiyor. Ve bunlara ilaveten sosyal yaşantının çok iyi olmadığını da söyleyebilirim. Bütün bu anlattıkların kafandaki kurgular.. Belki psikolojik bir hastalık boyutunda.. Bunun ayrımını ancak bir psikolog veya psikiyatr yapabilir. Sana tavsiyem yaşadığın her olayı ruhani ya da göremediğin bir takım varlıklara bağlama. Bizimde gün boyunca istemediğimiz şeyler başımıza geliyor, bizde bazen sesler duyuyoruz, hatta bazen birşeyler gördüğümüzü veya bizi izleyen birşeyin olduğunu sanıyoruz.. Ama bunları sen sürekli seninle uğraşan bir varlığa bağlıyorsun ve durumu ilerletiyorsun. Bütün günün sanrılarla geçiyor. Arkadaş çevrenle dışarıda programlara katıl, bir hobiyle uğraş, evcil bir hayvan alıp besle, sürekli evde olduğun zamanlarda bir radyo programı ya da müzik kanalı aç, yani kendine sürekli bir uğraş bul.. Yoksa bu tempoda gidersen önünü alamayacağın psikolojik hastalıkların baş göstermesi işten bile değil.. Ayrıca eskiden namaz kılan birisiydim demişsin; nas ve felak surelerini okumanı tavsiye ederim bir de ayetel kürsi. Bu dualar her türlü görünür ve görünmez kötü nefisli varlıkları def eder ve seni korur.. Geçmiş olsun...

kıvep

Banlı Kullanıcı
Hangi galaksi hangi boyut yazmısınız ya, nicktende aklıma doctor who dizisi geldi. Diziler, hayaller, kabuslar birbirine karışmış. Sorun psikolojik.
Alay değil, korkarak okudum. İlk defa bu kadar ciddisiyle karşılaşıyorum...

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yorumlar için sağolun ancak doktora çok gittim bir kaç hap önerdi. Evet normal bir yaşantım yok dışarıya çıktığımda bana bakınca
ağlayan insanlar görüyorum. Otobüste metroda insanların gözleri doluyor. Durumu kendimle kıyaslamaya çalışıyorum.
Dışarı çıkınca daha çok moralim altüst oluyor. Bir profösörle görüşmeyi düşündüm ama hiç birine ulaşamıyorum.
Belki hipnoza transa geçtiğimde bir şeyler hatırlarım diye düşündüm. Ancak bu varlıklar ben en çok neden sakınıyorsam
O işareti evime koyuyorlar. Çoğu kez izlediğim sinema filmlerindeki insanların ağladığını dur bu filmi izleme çok zor durumdayız der gibi
bir izlenim verdiklerini görüyorum. Yinede yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar..

AJA

Elit Üye
O sembolleri çizip buraya koyarmısınız ?

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Buraya yazamadıklarım var özele yazdım inşallah sayın aja.

baran_kral

Kayıtlı Üye
Kardeşim öncelikle iyi akşamlar Allah'ın selamı herkesin üzerine olsun.
Bu durum benim başıma hiç gelmedi gelemez zaten bütün cin ifrit şeytan kabileleri ne var ne yoksa gelsinler hiç bir şey yapamazlar.Şimdi sorarsın niye sen şeyh hacı hoca mısın diye sana sadece şunu söyleyeyim bizim tek kulluk ettiğimiz Allah her zaman yanımızda değil mi bizi korumuyor mu yada sürekli kaza ve belalardan bizi korumuyor mu? Bütün bu soruların cevabı kendimce evettir. Yani sen Yaradana sığınırsan kendini güven,ışık,huzur içinde bulursun.

Yada şöyle rahatlamanı sağlayabiliriz o aciz yaratıklar seninle dalga geçtiğinde hemen Allah'a sığın ve sende onlarla alay et küçümse.Bunları da sana söylememin sebebi Allah biz İnsanlara Ruhundan üfleyerek yaratılmışların en üstünü olarak şereflendirmiştir. Unutma sen her zaman üstünsün. Sürekli dua et ve kendini Allah'a teslim et. Bunları yapacağın sırada yine seni rahatsız edip alay ederlerse inatlarına duanı et ve Allah'a sığın. Aynı zamanda Yüce Rabbimiz dışında görmediğin hiç bir şeyden korkma.

Özel soruların olursa mesaj atabilirsin.
Allah'a emanet ol. SAYGILARIMLA..

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun kardeşim. sende allaha emanet ol teşekkür ettim..