Görünmeyen İfrit

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle her gece yatmadan önce çoğu kez evimin içinde görünmeyen bir ifrit var çoğu kez bunun sesini işaretlerini alıyorum.
Amacı bana zarar vermek bunu hissediyorum bazen. Ancak görünmeyen ifrit çoğu kez evimin duvarlarına mutfağa gittiğim yerlere geliyor..
Uzaylı olup olmadığı konusunda kararsızım ama benimle ilgilendiği aşikar. Bu görünmeyen ifrit çoğu kez kulağıma ıslık çalıyor.
Beni rahatsız ediyor. Bu ifritten kurtulmak için dua okudum ancak yine geliyor. Bu ifritin gelecekten gelen bir uzaylı olduğu izlenimi çoğu kez
bilinç altıma geliyor. Beni rahatsız ediyor. Çoğu kez evimin dışında bile beni takip eden insanlar görüyorum.
Durumun psikolojik olduğunu sandım bir ara doktora gittim hap yazdı. Beni dinlemek bile istemedi. Genç bir bayan doktor ben konuşunca
sanki O ifrit onu'da rahatsız ediyormuş gibi kaşlarını kaldırdı.
Bu ifritten nasıl kurtulurum. Evimde tv izlerken nete girdiğim zamanlarda rahatsız ediyor..

AJA

Elit Üye
Konu diğer açtığınızla bağlantılı olduğundan bunu kapatıyorum.Diğerinde cevapları bekleyiniz.Aynı tema ile ayrı başlık açmayın.Yazı tipinide değiştirmeden direk olarak yazın.

İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...