İntihar etmeyi düşünüyorum

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar gerçekten hayatım çok karmaşık bir halde idi. Ama artık o kadar basit hale gelmeye başladı ki her şeyden bıktım. Ailem şimdiye kadar eminim bir çoğunuzun istemediği türdendi. Ama artık iyiler fakat ben iyi değilim. Annem de cin padişahı babamda sayısını bilmediğim kadar bende bir hocadan duyduğum kadarıyla hiç birinde olmadığı kadar fazla gördüğüm rüyalar peygamberleri görmem hiç fal bakmaktan anlamazken tüm sülalesinin geçmişini söyleyip gelecekte ne olucak dediysem harfiyen olması evlerinden muska çıkartmam hiç tanımadığım insanların falına bakıp her şeyleri eksiksiz söylemem vs.. vs.. artık o kadar kafam doldu ve bunaldım ki bunlardan yaşama ümidim kalmadı. Bu forumda sayısız konu açtım cin konularında. Onlarla konuşamıyorum kendim çağıramıyorum göremiyorum ama anemin cinini bağlayan hocaya bizzat gidip bir orduya sahip olduğumu ve benden hiç birini kovamıycağını bunu yüzüme karşı söyledi ama o da bana yöntemini söylemedi. Hep kontrol etmek istedim geçenlerde onları uzun süredir rüyamda görmüyordum küçük çocuklarım vardı sayısı 3 dü sanırım insana benzemiyorlardı hiç tek hatırladığım buydu. Bir süre önce de bir taşın üstündeyim yer mekan farkı çok garip dünyaya benziyor ama gökyüzü hafif karanlık ama mavi ve yeşil tonu karışımı gibi bir şeydi taşta saydam görünüme yakın üstünde bir şeyler okuyorum sanıyorum o sırada farklı bir boyuttaydım sadece rüya olarak yorumlayamıyorum yaşadıklarımı ve hayatımı göz önüne alırsam. Hepsini uzun uzun ayrıntılarıyla anlatmıyorum daha önce her şeyi anlattığım da oldu inananların sayısı 4 de 1 i kadardı. Kimileri yaşadıklarımın birazını yaşayan diğerleri de bu konuyla alakadar olan insanlardı. Konularım kaldırıldı yalancı gözüne alındım umursamadım şuana kadar. Bana inanmayan kim varsa 2-3 arkadaşıma anlatmıştım ne zaman ki artık gelin bir falanıza bakiyim dedikten sonra dediklerimi harfiyen doğrulayıp nasıl bunlar doğru olabiliyor gözüyle baktıklarında onların o inançlarını gördüm. Ama çok sorum var ve hiç yanıtım yok. Bir kaç yıldır intiharı düşünüyorum ama artık o kadar çok arttı ki anlatamam. Anlatıcaklarım oldukça garip anlayamazsınız belki ama ben cinleri ailem gibi görüyorum. Geçmişte faydaları oldu zaten aile boyu yaşamım onların adıyla geçti. Babam her gece çağırırdı uyumadan önce sizin tarif ettiğiniz karabasan adındaki olayların çok daha kötüsünü her gün yaşardım umursamadım her gece konuşmayı denedim buradalarda ki çağırma duaları vs.. ettim çok şey yaptım sonuçları onları görmemle sonuçlanmadı. Size şunu sormuyorum bana musallat olan birisi var mı? Ne yapabilirim? Değil. Bana bağlı olan cinler var ve sayısı eminim bir çok insanda olandan çok daha fazla ama onlarla nasıl iletişime geçicem. Çünkü artık tek umudum ne yazık ki onlar kaldı. Bazı inançlarım var kendi içimde anlatmak istemediğim hepsini tek tek sorabileceğim. O muskayı çıkarttığım gün muskayı açıp harfiyen kaç yıl önce yapıldığını hangi eşyanın ne zaman verildiğini kimin verdiğini ismine kadar söyledim o konuşan ben miydim? Emin değilim ama neden bunları yapabiliyorum? Emin değilim ama sorularım var ve artık yaşamak için bir nedenim yok. Para, aşk umudum yok bu konularda yeteri kadar darbe yedim. Her seferinde cinleri hayatımdan çıkarttım insanlara zamanımı ayırdım ama her seferinde insanlar hiç göremediğim o cinlerden daha fazla kötülük yaptı bana. Nasıl bana bağlı olan cinlerle konuşabilirim? Görebilirim? Tek aradığım cevap bu psikolojik desteğe ihtiyacım yok çünkü bana inanacak psikiyatrist yok ve ona ihtiyacım da yok. Sadece cevaplarının onlarda olduğunu bildiğim bir yoldayım ve tek başıma ne yanıtlar bulabildim nede bulabileceğime inanıyorum. Şimdiden herkese teşekkür ederim lütfen bana inananlar yada bilgisi olanlar cevap versin. Yap dediğiniz her yola açığım onlardan cevabı alabilecek türden olanlara.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu konuyu önce sizin çözmeniz gerekiyor düşünce yapısı olarak. O kadar karışmış ki gerçekler ve gerçek olmayanlar sizi de anlıyorum. Önce karar vermeniz ve sorgulamanız gereken şey, ''neye ihtiyacınız var'' ve ''ne yapmak istiyorsunuz''.. Bu cevapları kendi içinizde kendinizde verirseniz sorunların ağırlıklı kısmı sizin için hallolacaktır diye düşünüyorum.

bendekiben

Elit Üye
Anladığım kadariyla bazı net cevaplar istyorsunuz ve alamıyorsunuz.Çünkü kendiniz için tarafsız olmanız ve iç görülerinizden emin olmanız zor .Bunun için yardimci araçlar kullanın mesela tarot yada sarkaç gibi somut verilere belki böyle ulaşabilirsiniz.

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Teşekkür ederim arkadaşlar babama bir hocadan bağlanmıştı cinler dün onunla konuştum arada bir yardım istiyorum ama cenk bende hiç yardım bekleme bu konuda ne olucağını çok iyi biliyorum dedi. Baba sen yardım et yada etme gerekirse bulabildiğim tüm hocalara gidip yardım istiycem bu konuda dedim istediğin yere git olay bende bitiyo ve türkiyede bulabileceğin 5-6 hocayı geçmez gerçekten cinleri kontrol edip işini doğrusuyla yapan dedi bir çoğu yalancı yardım edemezler dedi. Benim durumum pskolojik olmadığı için artık bunalıyorum ne doğru ne gerçek aradaki engel ne neden ben buna benzer binlerce soru. Birde bunların içine yapabildiklerim girince daha da karmaşık hal alıyor. bendekiben bi dedikleriniz üstüne yoğunlaşiyim belki o sayede cevap bulabilirim teşekkür ederim başka bir öneri olacak arkadaşlar varsa da gerçekten dinlemeye hazırım ve buna ihtiyacım var. Ne istediğime gelirsek sanırım o cevapları istiyorum ve ondan sonra hayatıma yön vericem çünkü bendeki ne cin musallatı nede bir kaç tane cinin bağlı olması bildiğim şey ve bu hislerde yoğunlaştıran etken de bu aslında.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Allahtan erken ve hayırlı ölüm dile. Çok istersen olur. Bazen yaşamak gerekmez yaşamak zorunda değil insan okadar şeyi yüklenmek mecburiyetinde değil ama intiharda çözüm değil.

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Zamanında cinleri çağırabilmek için bir çok şeyi yaptım allahtan tamamen uzaklaştım ama sonrasında tekrar ona yöneldim tamamiyle değil tabi. Ama ona inancım yerine gelmişti her gece konuşurdum onla içim rahatlardı en azından bir cevap gelmese de tekrardan dediğinizi de yapmak daha mantıklı sanırım çok zor bunları kaldırması artık.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
İntihar etme hiç bir şey olmuyor sadece büyük günah. Denemiş biri olarak bunları söylüyorum. Allaha dua et o herşeyin kurtarıcısı...

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Bence o kadar da zorlanmıyorsunuz.Bu psikolojiyle zaten intihar da edilmez.

AJA

Elit Üye
Zamanında yenen hurmalar bugün mide ağrısı yapmış tabiri caizse.Önceleri çağırdım gelmedi olmadı gibi biseşy demilsiniz,geç olmuş ama olmuş.Hem geç olmuş hem de güç.Neden şimdi şikayetçisiniz ? Eğer şuan fal bakmak yada kehanetlerde bulunmak sizi rahatsız ediyorsa çözümü mutlaka bulursunuz.Burada bir çok kişiye defalarca söylüyoruz bu işlerin şakası olmaz.Hayatınıza mal olur diye.Ama malesef insan başına gelmeden anlamıyor.
Hiç iletişimde bulunmadan bende o var bu var diyemezsiniz ayrıca.Rüyada gördüğünüz tüm bunların bilinçaltınızdaki düşüncelerin dışarı çıkması da olabilir.Cinleri ailem gibi görüyorum demişsiniz,tanımadığınız görmediğiniz hissetmediğiniz bir varlığa karşı nasıl bu duygu duyuyorsunuz ? Ordusu olan biri emin olunki çoktan irtibata geçmişti.Siz istesenizde istemesenizde onlar size bir şekilde ulaşırdı.Ordu var demek komik olmuş.Komutansız ordu gibi yani.Emin olun ordusu olanlar siz gibi olmuyor durum daha vahim..Kafanızı kendi kendinize karıştırmışsınız bence.Alileniz bu durumu biliyor ve yardımcı olma yollarını sizden önce aramıyorsa bu ayrıca sorun.Görüldüğü üzere depresif bir evlat ve intihar düşüncesinde bocalıyor.
Ne diyelim ? Geçmiş olsun.Zamanla çözülür .

kıvep

Banlı Kullanıcı
Daha cinlerle görüşmeden enerjin bitmiş. Genelde cevrelerinde ailesinde bu işlerle uğraşanlar varsa bu kişiler karabasan , psikolojik çöküntü, hatta çılgınlık derecesinde bunalım yaşıyor. Bizzat gördüm, intaharı düşünmeni anlıyorum, ama ölmek istediğinden değil enerjin sürekli tüketildiğinden ağır geliyor dayanamıyorsun. Hiç bir şey yokken kendinin bunalımda ve kötü hissetmeni engelliyemiyorsun değil mi? enerjisi tükenen, varlıkların hissini kalduramayan insanın gözündeki o deli bakışları biliyorum. Varlık daveti yapınca herşeyin düzeliceğini düşünmeniyse hiç anlamıyorum. Bu kaldıramadığın bi durum, ya ailenden yardım iste yada olabildiğince (kafanda, zihninde) uzak dur, kendini korumanın yolunu bul.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
İntihar ettiğin zaman keşke dünyada ki sıkıntılarım olsaydı dersin ama bir kez daha intihar şansın olmayacak. Ayrıca intihar etmek değil dikkat çekmek istediğini düşünüyorum.

thea hera

Kayıtlı Üye
Ya yoksalar? Ya sorduklarina yalan söyletip senin kanmani sagliyorlarsa ;-) her zaman dogruyu soylemiyorlar bunu da bilmen lazim. Sen kisinin duygusunduygusuna girip düşünce de okuyor olabilirsin buna durugöru denir ve lütfen arastir. Bu ihtimalleri es geçme. Yorulduysan terapi vs yap. İlginc olaylar yasanir evet ama unutmaki düşünce sistemiyle her sey degisir.

En önemlisi Rabbim de!! O duyan bilen yardim edendir. Belki soruna cevap biriyle konuşursun..

Allah yardimcin olsun. Allah'in verdigi cani da boyle sacma bir sey icin almaya kalkma...

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar öyle garip bir şey ki göremiyorum evet duyamıyorum da ama hissedebiliyorum. Fal sırasında kafayı yediğimi düşünürken her şeyin doğru çıkması bu duyamamazlığı görememezliği alıp götürüyor akıldan. 3-4 yaşında televizyon izlemezken müslüman bir aile de hz. isanın çarmağa gerildiğini görmek nasıl bir bilinçaltı oyunu? bunu yıllar sonra öğrenmek okulda gördüğüm dersten sizce nasıl bir duygu? Babanızı hep hatırlamanız ama o sadece hayallerinizde ki bir yüz olarak akılda kalması. Ve yıllar sonra karşınıza çıkıp ben babanım demesi. Bunu nasıl yorumlardınız? Benim durumum da buna benzer. Çok olay var anlatmadığım. Babam kendi cinlerimi kontrol altına almayı denerken ölüyordu rengi değişti camları kırdı hastanelik oldu kısacık bir konuşma ardından yıllar önce. Kendi kendime dedim sanırım sorunları var bu adamın neden böyle tepki verir ki diye? İşin ehli olduğunu iddaa eden ve geçmişte annemin de cin konusunda bir hayli faydası dokunan o cini bağlayan hocaya gittiğimde babamın sergilediği tavırları da sergilemesi bu nasıl tesadüf? Sizin düşündüğünüz neredeyse her konuyu kendime defalarca sordum kendim cevap aramaya çalıştım ama hepsi çakışıyordu. Ve zaten aklıma takılan soru madem bu kadar gerçekler neden göremediğim yada neden duyup iletişime geçemediğim. Benim de aklımı almayan tek soru bu. Olduklarını biliyorum benim dışımda benle olan herkeste bunun farkında gerek ailem gerek çevremdekiler ama neden iletişim yok bunun cevabını bulamayıp anlayamıyorum ya ben de zaten.

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Her gün odamda ki pencereden atlamamak için neden arıyorum kendime ama bir tane bile bulamıyorum. Diyorum kendime belki bir gün düzelir işler yoluna girer. Ama onlardan kurtulmakta istemiyorum hayatıma katkıları olduğuna ciddi anlamda inanıyorum ve onlarıda istemiyorum diyemem. Ailem gibi görme konusu ise bir hayli karmaşık uzun anlatmadığım dedim ya çok şey var onlardan birisi. Hiç görmediğimiz hislere inanıyoruz aşk'a ibadete sevgiye tüm bunların arasında benim inandığım mı saçma olan? Umurumda değil sadece dedim ya anlayamıyorum bir diyalog olmamasını ve artık kafam o kadar dolu ki her şeyde bir anlam aramaya çalışıyorum belki bir işaret belki bir anlatım. Ama neden sözlü veyahut görüntülü değil. Sonucu belli olmuş bir sınavın önünde ki küçük bir leke gibi üstü çizilmiş ve okuyamıyorsunuz okusanız her şey çözülüp içiniz rahat edip hayatınızı belirleyeceksiniz. Benim de tam anlamıyla durumum bu.

thea hera

Kayıtlı Üye
La ilahe illallah ya Hu!!! Hoca niye bagliyo bir kere amaci ne? Sen niye atliycam deyip duruyon? Kafanda bunca soru isareti varken yapamazsin.. Bilincaltin oyun oynuyo sana. Al iste " kurtulmakta istemiyorum" sahip olanlarin ikilemde kaldigi en buyuk konu. Ya kafayi yiyceksin ya da boyle devam etcen. Gormeye dayanamaz o zaman atlarsin. Birak boyle devam et o zaman. Kolay mi saniyorsun gorup konusmak?

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Onlardan korkmuyorum eskiden korkardım her gece küfrettiğim günleri hatırlıyorum herkesin dediği kadabasan olayı çok daha kötüsünü yaşadım gece uyuycam kapı açıldı yavaş yavaş yan oda da annem bana bağırıyor cenk bu ses ne diye anne ben çıkartmıyorum diyemiyorum sesim çıkmıyo ayağa kalktım koşabilme gücünü buldum o an bir baktım annem uyuyo hiç unutmam sabaha kadar onlara küfredip uyuyup kaldım korkudan titreyerek o günden sonra başıma tekrar geldi bir çok olay bunlar gibi gülüp geçtim hepsinde her gece uyumadan önce konuşmaya çalışır ve uyurum yani durum değişti atlamak mı neden? Hayatı sevmemeye başladım insanların ne biliyim sevmiyorum sanırım ihanetler yalan sevgiler yani hayattan da çok darbe yedim hevesim kalmadı mutluluk için, Hepside birleşince konu buraya geldi

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar mesele dikkat çekmeye çalışmaktan çok birşeylere inandırılmak istemektir gibi geliyor bana. Her insan bazen yaşamak için sebebi kalmamış gibi hissedebilir. Çok uzun bir süre sanki hayattaki herşeyi yaşamış ama artık yaşayacak bir şeyi yokmuş gibi hissedebilir ne aşk ister ne sevgi ne para ne kariyer bunların hiçbiri için en ufak beklentisi yoktur. Mesela benim hayatta tek bir beklentim vardı oda teleskop almak. Her sene doğum günümden aylar önce diyorum bakın köşeye şuandan itibaren günde 1 lira koysanız ve birleşseniz bana bir teleskop alırsınız diye her gün herkese yazıyorum ama kaç yıldır kimse almadı. Neyse konu bu değil konu buradaki arkadaşın ne hissettiğini anlayabilmek ve cevap vermek. Kafası karışık bir arkadaşsın aslında dışarı çıksan flört edecek birisiyle tanışsan hepsinin geçeceğine eminim. Aşk insanı hayata bağlar çünkü. Ha bana sorarsan ben bağlanmam çünkü biriyle tanışıyorum hepsinede aşık oluyorum nasıl bir insansam hayattan soğuyorum birden. Düşününce aşık ta olma neyse oda olmaz boşver sıkıntılı iş. Çok istediğin bir bölümü okumak için çalışmaya başlayabilirsin. Bu gerçek aşktır mesela hayallerini gerçekleştirmek için uğraşmak. Bana kalırsa sen amaçsız kalmışsın. Bir an önce bir amaç edin kendine kurtul bu durumdan.

cenkcezaa

Banlı Kullanıcı
Sonunda ne hissettiğimi anlayan bir insanın yorumu. Gerçekten de dediğiniz gibi hissediyorum ama düşününce hayalim yok idealim yok para da gözüm yok olmasını istemiyorum. Hani insanlar şu kadar param olsa şunu alırım. Daha fazlası olsa da bunu ama ben istemiyorum. Hep kendime dediğim bugünü de yaşadım ya iyi kötü yarın daha kötü olursa son verir geçerim.Ölümden sonrası bazılarında inanç bazılarında merak bende ne olduğunu da bilmiyorum bir gün görücez nasıl olsa er yada geç. Dünyalar güzeli bir sevgilim var bazen güvensem de bazen güvenden çok uzak olsam da ama şu eve girdiğim her dakika o aklımdakiler öyle bir hızlı geliyor ki kimseye en küçük ne faydam ne bir şeyim dokunuyor. Gerçekten de sormak istediğim soruların cevaplarına ihtiyacım var tek sorunum bu.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Soruların nedir sor hepsini tekrar yani çekineceğin yada yargılanacağın bir şey yok ben buraya ne saçma sorular sordum hepsine de bıkmadan yılmadan cevap verdiler. ergenliğimi burada atlattım ben :D şimdi büyüdüm kocaman kız oldum. Geçmişteki konularımı bulup okursa ne depresyonlar ne olaylar olaylar :D ama bak şimdi öyle değil sendeki bu durumunda geçeceğine inan çünkü geçer yani dikeymi geçer teğetmi geçer bilinmez ama inan geçer :)

TheDoctor06

Kayıtlı Üye
İntiar etmek yerine hayatla korkularınla savaş kendinle yüzleş neden hayatını sonlandıracaksın kitap oku insanın boş zamanında en iyi dostu kitaplardır..
Tvler insanı uyuşturuyor beyaz bir doz almış gibi insanı aptallaştırıyor.. Kitaplar en ideali kendine iyi bak yaradana emanet ol..