Arabistanda görülen uçan at

baysal01

Kayıtlı Üye
[video]http://videogaleri.stargazete.com/album/haber/704212/1/Guncel/?ref=facebookmedia[/video]

Ne düşünüyorsunuz

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
At imana mı geldi diyip saçma bi espirimi yapsam,hadis rivayetlerinde anlatılan hz.muhammedi miraca çıkaran burak isimli at gerçekmiymiş mi desem,yoksa pegasus hakikaten varmış mitoloji değilmişmi desem,cinler atı uçurmuşmu desem, elemanın birisi arabistana turist çekmek için bunu yaptı mı desem ? Nedesem bilemiyorum hepsi olabilir

Cruella

Kayıtlı Üye
Bence at şeklinde helyum gazlı balon sadece..

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
At imana mı geldi diyip saçma bi espirimi yapsam,hadis rivayetlerinde anlatılan hz.muhammedi miraca çıkaran burak isimli at gerçekmiymiş mi desem,yoksa pegasus hakikaten varmış mitoloji değilmişmi desem,cinler atı uçurmuşmu desem, elemanın birisi arabistana turist çekmek için bunu yaptı mı desem ? Nedesem bilemiyorum hepsi olabilir

:D :D af buyurun komik geldi :D

Mcahit

Kayıtlı Üye
Bir haber sitesinde görmüştüm.Yorumcunun birisi orada at şeklinde uçan balonlar satılıyor demiş.Balon olma ihtimali de var.

nazom

Kayıtlı Üye
Yanlış görmediysem eğer boynuzuda var. Böyle doğa üstü varlıkların kendilerini bu kadar açık göstereceklerine inanmıyorum. Amacın dikkatleri başka yöne çekmek olduğu kanısındayım. :)

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Videoyu yaklaşık 7 kere izledim. Uçan bir balon olsa ayakları hareket eder miydi? Ya da ışık yüzünden ben mi öyle gördüm. Tekrar izlemenizi arz ederim.
İyi Forumlar

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Bende fazlasıyla izledim ama atın şaha kalkmış durumunun hiç değişmediğini farkettim sonra biraz araştırdım cidde de satılan helyum gazlı balonlar olduğu ortaya çıkmış. Videoyu internete çok alakasız filipinlerden bir kadın yüklemiş. kadın videoyu yüklemediğini iddia ediyor ve videonun eline nasıl geçtiğinden ise bahsetmiyormuş. Hz. Muhammed (s.a.v) 'i taşıyan burak olduğunu düşünen müslümanlara da burak kanatlı bir at idi demişler ama inandıramamışlar.

mekan58

Kayıtlı Üye
İş
Havas. Büyücü babam olsa affetmem. Elimen gelse yeryüzündeki bu pisliği temizlerim. gene de
Hz muhammed s.a.v. in mirac hadusesindeki atın kaç asır sonra çıktı deseler de alakası yok.
Melek olabilir mi..!.?
Zira bulutları süren : Rad isminde bir melek vardır.
Böyle doğa üstü hadiseler görülebilir
Mesela sabah ezanı esnasında gökyüzünde iki net göz görünmesi hadisesini hatırlayın.
Bunlar olabilecek hadiselerdir.
Her kafadan alayci tabirle bir ses çıkması yerine... ; gerçekleri araştırmak daha mantıklı ve daha yararlı olur.
İyi forumlar

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Video neden bu kadar kötü anlamadım,hemen herkesin elinde bir telefon var artık,muhakkak bu videoyu çeken başkaları da olmalıydı,o kadar bağırış çağırış var sonuçta. Ve daha iyi bir videosu da olabilirdi. Şekildeki at figürü ciddi anatomik bozukluk gösteriyor,bacak uzunluğundan gövdenin şişkin iriliğine kadar anormal ve oyuncak/ balon gibi şişme birşeye daha çok benziyor.Bu kadar büyük bir olayı tek kişi görüp videolamazdı en azından bu kesin bir gerçek.

teknik67

Kayıtlı Üye
başlığı görünce ' Yok deve' :) diyesim geldi.malum arabistan devenin bol olduğu yer.

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Atın ayakları hareket ediyor , gerçek olabilir de olmayabilir de .
İyi forumlar ...

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Video neden bu kadar kötü anlamadım,hemen herkesin elinde bir telefon var artık,muhakkak bu videoyu çeken başkaları da olmalıydı,o kadar bağırış çağırış var sonuçta. Ve daha iyi bir videosu da olabilirdi. Şekildeki at figürü ciddi anatomik bozukluk gösteriyor,bacak uzunluğundan gövdenin şişkin iriliğine kadar anormal ve oyuncak/ balon gibi şişme birşeye daha çok benziyor.Bu kadar büyük bir olayı tek kişi görüp videolamazdı en azından bu kesin bir gerçek.
Sayın modum google da arapça olarak yayınlandıysa bulmamız biraz zor olabilir .
Belkide daha görüntüler vardır .

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Bir video gördüm bundan 3 sene önce bir adam havada uçan at gördüğünü iddia etmişti ama medya pek kaale almamıştı.

ruban

Kayıtlı Üye
At Redbull içmiş Redbull kanatlandırır 😊😊😊