genel yardım konusu hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

khaya

Kayıtlı Üye
Genel olarak forumda uygulamaların eksik verilmesi,bu konuda bilgi sahibi birinden yardım alınması,bilmeyen deneyimsiz insanların kesinlikle uygulama yapmaması konusunda telkinlerde bulunuluyor.Ben kendimden örnek vereyim evet deneyimsizim,bilgim çok sınırlı,uygulama geçmişim yok fakat ben yardım almak istediğimde önüme birsürü engel sunuluyor yetkili kimselere ulaşamıyorum bunu yaptırıp sonuç alan arkadaşlar görüşlerini paylaşıyorlar ehil insanlara yaptırılmış şeyler konusunda fayda gördükleri birçok uygulamayı anlatıyorlar ben kime yaptırdıklarını merak ediyorum bende yaptırmak istiyorum.Sonuç olarak burası insanların bilgi paylaşımı yapmaya çalıştığı bir platform ben istediğim şeylere tam manasıyla ulaşamıyorum.Kendimce çok büyük sorunlarım var ve benim için son çare büyüye başvurmak,uyarılarınız iyi niyetli bunu anlıyorum kendim bulaşmamam gerektiğini biliyorum fakat kimse bana yardım alacağım insanları site kurallarından dolayı öneremiyor bunun bir çözüme kavuşturulmasını istiyorum.Çok çaresizim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yasal mevzuatlar var.

Mor ve Ötesi

Banlı Kullanıcı
Genel olarak forumda uygulamaların eksik verilmesi,bu konuda bilgi sahibi birinden yardım alınması,bilmeyen deneyimsiz insanların kesinlikle uygulama yapmaması konusunda telkinlerde bulunuluyor.Ben kendimden örnek vereyim evet deneyimsizim,bilgim çok sınırlı,uygulama geçmişim yok fakat ben yardım almak istediğimde önüme birsürü engel sunuluyor yetkili kimselere ulaşamıyorum bunu yaptırıp sonuç alan arkadaşlar görüşlerini paylaşıyorlar ehil insanlara yaptırılmış şeyler konusunda fayda gördükleri birçok uygulamayı anlatıyorlar ben kime yaptırdıklarını merak ediyorum bende yaptırmak istiyorum.Sonuç olarak burası insanların bilgi paylaşımı yapmaya çalıştığı bir platform ben istediğim şeylere tam manasıyla ulaşamıyorum.Kendimce çok büyük sorunlarım var ve benim için son çare büyüye başvurmak,uyarılarınız iyi niyetli bunu anlıyorum kendim bulaşmamam gerektiğini biliyorum fakat kimse bana yardım alacağım insanları site kurallarından dolayı öneremiyor bunun bir çözüme kavuşturulmasını istiyorum.Çok çaresizim.

sevgili dostum,
bu tür forumların kapsamına giren konuları METAFİZİK ve PARAPSİKOLOJİ başlıkları altında toparlamak doğru olabilir diye düşünenlerden birisiyim...

bu konularda konuşanların,hele bu tür forumlarda yazanların hemen hemen çoğunluğu kulaktan dolma bilgiler ile ve sanki kendisi bir şeyler yapabiliyormuş gibi yazar çizer,ama sein yaptığın gibi yardım istendiğinde veya benim yaptığım gibi bilenler ile paylaşalım dendiğinde ortada kimse kalmaz,
çünkü zaten bilen yoktur...

bak sana bir örnek vereyim...

"büyü" den bahsediyorsun,büyü ve satanizm ile cadıcılık çok populerdir ama bu konularda yazanlar "aleister crowley dahil" en basit söylem ile sahtekardır....
[h=1]büyü=magi bu topraklarda yaşayan kadim keldani topluluğunun mor pelerinli rahipleri MAGİ lerin bilgilerine dayanır...[/h]Magiler inisiye ile yol alan ve üst seviyede bilgi sahibi olduğunda mor (sırrın rengi) pelerin giymeye hak kazanan rahipler...
piyasada bulunan kitaplardan hiç birisi ile büyü yapmak mümkün değildir,mesela mustafa iloğlunun gizli ilimler hazinesi bunlardan birisidir...

kuran bakara 102 de harut ve marutun insanlara büyüyü öğrettiği anlatılır,öğretmeden öncede insanlara bir şey söylerler,işte o söyleme aslında inisiye dir...

islami bilgiler ile büyü yapabilmek ancak havass ile olur,havass ta piyasadaki kitaplardan öğrenilmez...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...