Bunlar benim koruyucu meleklerim mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bixi23

Kayıtlı Üye
Öğrenciyken Bahçeli bir evde yaşardım benim odam arka bahçe tarafındaydı ve yatağım yerdeydi. Bir gece uyurken üstüme karabasanın geldiğini hissettim önceden de çok olduğu için korkmadan elinden kurtuldum yine uykuya daldım.Çok fazla geçmeden karabasan bir daha geldi üstüme,ve ben yine gönderdim dualar okudum yine yattım.Ama artık tedirgin bir şekilde yatıyordum hiç bir şey olmadığı halde bir anda gözlerimi açıyordum.Çünkü daha önceden hiç bir gecede 2 defa gelmemişti.Tam uykuya dalacakken ayaklarıma bir ağırlığın çökmesiyle gözlerimi açmam bir oldu.Odam karanlıktı ama gözlerimi açtığımda simsiyah bir kafa gördüm gözlerime 10 cm uzaklıkta ve bana bakıyordu sadece kafası ve boynunu görüyordum vücudunun diğer kısmının üzerime uzandığını hissediyordum.O anda içimde öyle bir korku oluştu ki galiba insan üstü bir güçle besmele çekip zıpladım olduğum yerden.O gece çok korkup ev arkadaşımın yanında uyudum.

Bir kaç gün sonra yine yatarken rüyamda salonda kanepede uzanıyordum salonun penceresi ön bahçeye bakıyordu.Oda da benden başka kimse yoktu bayan vücudu tamamen sarı ışık kaplı biri bahçe kapısının içinden geçti evin kapısının içinden geçip salona uzandığım kanepenin önüne gelip yanımda durdu içimde hiç korku yoktu sadece bakıyordum ona ve bir anda uyandım.

Yine bir kaç gün sonra bu sefer rüyamda kendi odamda uzanırken bu sefer erkek vücudunda her yeri sarı ışıkla parlayan biri geldi yanıma ve diğer rüyam gibi yanıma geldikten sonra hemen uyandım.

Bunların kolları bacakları var ama süzülerek hareket ediyorlardı. ve vücutlarının her yeri sapsarı ışıkla parlıyordu. Bunlar benim koruyucu meleklerim olabilirler mi?

Ve yine aynı öğrencilik dönemimde bir kız arkadaşım cinleri sayesinde çok güzel fal bakıyordu.Hisleri çok kuvvetliydi ve dediği her şey birebir tutuyordu.Oda bana söylemişti senin yanında sürekli gezen 2 varlık var sürekli senin iyiliğin için yanındalar diye.Sizinde yorumunuzu öğrenmek istedim iyi forumlar...

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Her inasnın koruyucu hıfz melekleri ardır zaten yoksa bu dünyada bize gerek cin ve diğer varlıklar yaşama hakkı tanımazlardı ki zaten..

Keira

Moderator
Her dinde ve inanışta koruyucu meleklerin varlığından söz ediliyor. Her insanın koruyucu meleği ya da melekleri vardır. Koruyucu meleklerimiz aslında sürekli bizimle temas halindedir ancak onların varlığını hissetmek biraz biçim bakış açımızla ilgilidir.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Gocmenoğlununda dediği gibi herkesin koruyucu melekleri vardır tabi ama sen sanırım ruyanda gorduklerinin ne olduğunu öğrenmek istiyorsun ne olduğunu bilemem fakat melekleri sadece ışık şeklinde görebilirsin herhangi bir surette göremezsin benim bildiğim ve hissettiğime göre.. Ruyanda gorduklerin muhtemelen cin olabilir veya başka varlıklar da olabilir.. Seni koruduklarıda kesinlikle apaçık ortada..

bixi23

Kayıtlı Üye
Gördüklerim zaten sadece ışıktan ibaretti ama insan vücudu gibiydi, yani kolları ve bacakları vardı ama tepeden tırnağa sarı ışık içindeydiler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...