Büyü Olup Olmadığını Test Etmek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar en basitinden bir iki aşamayla kendimizde veya bir başkasında kişi bilip bilmeden isteği dışında insan harici büyülenmiş, uğranmış vs. - Veya İnsan tarafından büyü, zarar verilsin diyerek yapılmış vs. olanı kendimizi doğru sonuç ile nasıl test ederiz? Bir şey var yada yok sonucu öğrenilmesi. Zaten varsa bilen güvenilir kişilere gidilip olumsuzluları temizlettirebiliriz.

Bir iki aşama yetersiz, bir çok aşamayla da öğrenebilme yöntemleri de var ise öğrenmek istiyorum.

Not: Büyüyü bozmak değil. Konu başında yazıldığı gibi, öğrenmek.

Sormamda ki amaç: İnsanlar bırakın birbirlerine, istemeden farkında olmadan kendilerine de zarar veriyorlar. Bu her zaman vardı ama orantı çıtayı kırdı geçti. Bizim bazı yarışma konularında stratejimiz varsa elbet boyutların da vardır. Bizden olan insanlar kendilerince strateji geliştirip boyutlarla vs işlerle birleştirip daha da akıl almaz hale getiriyorlar. Şimdi sormamda ki amaç kişinin kendisini bilmesi gerekli. Sen hazır değilsen çok da umursancak değildir. Yardım bizlere göre basit bir iyilikten ötesi değildir ama Savaşın korktuğu infaz eylemidir.

Cevaplarınızı bekliyor olacağım

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Bu konuda forumda bilgiler mevcut.Bulamazsaniz link atarim.Bunun disinda site yoneticilerine(yule,urumhamatahayil) bakim yaptirabilirsiniz.

Shera_x

Banlı Kullanıcı
Bakım konusunda detaylı bilgi verebilirmisiniz

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Bu tip işleri öğrenebilmek enerji ile alakalı diye biliyorum .
Bunları öğrenmeden öne yapman gereken çalışmalar var .
Ardından bu gibi uzmanlık gerektiren şeyler için çalışmalara başlayabilirsiniz .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...