yeteneklerımın farkına nasıl varırım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aymarley

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar forumda yeniyim hatam olursa affedin lütfen.
Direk konuya girmek istiyorum.Düşünce gücüyle bazı şeyler yapabildiğimi keşfettim birinin bana mesaj atmasını sağladım bu kişiyle fazla sohbetimiz yoktu 5 dk onun bana mesaj atacağını düşündüm ve attı şuan çok garip duygular içerisindeyim ne yapacağımı bilmiyorum küçükende dualarım hep kabul olurdu babam bana dua ettirrdi birşeyin olmasını istediğinde ama hala bu yetenek mi değil mi emin değillim nasıl emin olabilirim :eek:fftopic:

Mcahit

Kayıtlı Üye
mesela düşünce gücüyle bir arkadaşını uyandırıp seni aramasını sağla şimdi
Peş peşe mesaj atmak yasak.Diğer konulara da baktım.Hepsinde peş peşe 2 mesaj yazmışsınız.Flood yasak.Sitede yenisiniz Forum Kurallarını okuyun.

aymarley

Kayıtlı Üye
bişey fark ettim aramızda duygusal bağ olan kişilerde oluyo bu

dexter

Elit Üye
Bahsettiğiniz durum telepati olabilir. Duygusal bağımız olan insanlarla aramızda görünmeyen bir kordon vardır, bu kordonun bağı bize bağlıdır. Telepati uygulamasında da bundan yararlanılır. İstenilen şey bu kordon aracılığıyla karşıya iletilir.
Bu konuyla ilgili bilgiler sitemizde mevcuttur.
Araştırarak nasıl geliştirebileceğiniz konusunda da bilgi alabilirsiniz.
İyi Forumlar

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Önce farkındalığınızı geliştirmeni gerek yoksa yeteneklerinizi geliştiremezsiniz. Duygu ve düşüncelerin hükmettiği bir bilinç başarılı olamaz.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
En çok konu açılıp cevap verilen soru bu."Cevap verilip kapatılmış sorular" başlığımızda aynı konu ve soru için yüzlerce öneri bulabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...