Nasıl anlayacağım ;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nazom

Kayıtlı Üye
Tüm mabet dostlarıma merhaba;
Anlatacağım olayı ikinci kez yaşadığım ve nasıl yaklaşmam gerektiğini bilmediğim için sizlerden fikir almak istedim. Şimdiden yorumlarınız için hepinize teşekkür ediyorum.

Gece yatağıma uzandım ve yüzüm tavana doğru uzandım. 5 dk. geçmedi , birden odam yeşil ve güneşin sıcaklığını hissedebiliğim açık bir alanın ortasına gitti. Ben hâlâ yatağımda aynı şekildeyim.

Altın sarısı , kulak hizasında dalgalı saçları , üzerinde bembeyaz ipek gibi bütün bir elbise , yüzü ışıktan öyle parlıyorduki ; sadece yeşile yakın ve gözbebeği dik çizgi şeklinde bir çift göz gorebiliyordum. Tam üzerime doğru geldi ve benimle paralel şekilde üzerimde durdu. Elbisesi ayak ucundan uçuşuyordu. Inanilmaz huzurluydum ve birbirimize bakıp gülümsüyorduk. Elleri gözükmüyordu ama kolunu ağzımın önüne getirip , ağzımla kendi dudakları arasında kiyafetinden bir kanal oluşturdu. Birşeyler söylüyor gibiydi ama ben kuvvetli üfleme gibi hissetmeye başladım. Yaklaşık 30 sn. kaldık öyle. Ben nefes alamamaya başlayınca panikledim. Başımı sağa sola çevirip kurtarmaya çalıştım. Vücudum zaten hareketsizdi.

Bir süre uğraştıktan sonra gözümü açabildim.Nefes almakta hala zorluk çekiyordum. Rüya olmadığını düşünüyorum. Çünkü ; yeni uzandığım zaman uykuya dalmadan oluyor ve bilincim tamamen yerinde. Ikinci kez yasayınca sizlere danışmak istedim. Sorum şu ; bu kadar huzurlu hissettiren bir varlık bana ne anlatmaya çalışıyor yada onu nasıl anlayabilirim ?

Sevgi Ve Işıkla Dostlarım :Angel_anim:

sessiztutkular

Kayıtlı Üye
ya İmanlı olduğun için melekler tarafından taktir ediliyorsun ama sen nefes alamadığını söyledin bence çöplerin yanından filan geçerken dikkatli ol çünkü c*nler seni korkutmaya ve huzursuz etmeye çalışıyor olabilir veya bir c*n sana aşık olmuştur

dexter

Elit Üye
Sevgili üyeler öncelikle bir uyarı yapmalıyım; hiç bir detay olmadan okuduğunuz yazıya bu kadar kesin yorumlar yapmayınız. Karşınızdaki insan sizden bir cevap bekliyor ve siz bunun üzerine,1. cümlede "...o bir melektir." 2. cümle de ise ".... cinler sana aşık olmuştur" diyorsunuz. Böyle çelişkili ve net olan iki cümleyi karşı tarafa sunduğunuzda nasıl bir etki oluşacak? Cevabından emin olmadığınız şeyleri lütfen burda kesin gibi yazıp karşıdakini yanlış yönlendirmeyiniz.

Konu sahibinin sorusuna gelirsek;
Bu sorunuzun cevabına, bu kadar bilgiyle, net bir şekilde "şudur" "budur" demek yanlış olur.
Net bir cevap için bakım yaptırmalısınız, bunun için site yöneticileriyle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci kez yaşadığınızı söylemişsiniz, ilkinde de aynı durumlar yaşandı mı?
Ve hareket edemiyor ve konuşamıyordunuz sanırım?
İç sesinizle mi konuşuyorsunuz? İletişiminiz nasıl? Size neler söyledi? Bunların hepsini tek tek irdelemeniz gerekir ve cevabı sizin bulmanız gerekir.

Fakat öncelikle bakım yaptırırsanız size nasıl bir yol izleyeceğinizle ilgili detaylı bir bilgi verilebilir.
Şu an bahsettiğiniz her şey detaysız ve teorikte kalacaktır.

İyi Forumlar

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Dostum koruyucu melek olduğu söylentileri duydum çoğu kez , pozitif enerjiden yaratılmışlardır şekillenebiliyorlar insan gözüne görünebiliyorlar .
Koruyucu meleğin ile tanışmış olabilirsin veya gerçekten bir hoşlantı olabilir :D
Harika bir olay bence yani bir kere yaşamaktan zarar gelmez diye düşünüyorum :D
Umarım sana bir kere daha görünür ve anlayabileceğin bir dil veya işaret gönderir sana ve istediği şeyi anlatır tabii bilinç altının bir oyunu değilse , ancak değil gibi görünüyor yazdıklarına göre .
Ondan korkma , seni korkutmak istese bunu kolayca yapabilir .
Neden mi korkutmak ister , negatif enerji ile besleniyordur ki bu varlıklar genelde yaratılışında kötüdür yani en azından biz insanlar korktuğumuz için ve bize zarar verdikleri hayat enerjimizi sömürdükleri için kötü olarak tanımlıyoruz . Bu sana gelen seni pozitif enerji ile doldurmuş gibi , kesinlikle bunun kötü bir niyeti olamaz . Umarım herşey gönlünce olur .
İyi forumlar .

durubilir

Banlı Kullanıcı
Dostum dün gece karabasan bi geldi anlatamam sana aynı gerçek gibi 10 kere rüya içinde rüyadan uyandım en son fatiha okudum kalktım gerçek gibiydi yani.koruyucun sana gerçeği söylemez dostum neden biliyonusun. Onu kötü bi varlık gibi görme diye en fazla arkadaşın olarak görünür. Ben ayetel kursu bilmiyom.yatmadan ayetel kursuyu 7 defa okudu ve 7.yi okurken yatağına kalem vs bir eşya ile sinir cizmeni öneririm.korkamani gerektircek bizi yok takılma yani basit şeyler bunlar

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Dostum dün gece karabasan bi geldi anlatamam sana aynı gerçek gibi 10 kere rüya içinde rüyadan uyandım en son fatiha okudum kalktım gerçek gibiydi yani.koruyucun sana gerçeği söylemez dostum neden biliyonusun. Onu kötü bi varlık gibi görme diye en fazla arkadaşın olarak görünür. Ben ayetel kursu bilmiyom.yatmadan ayetel kursuyu 7 defa okudu ve 7.yi okurken yatağına kalem vs bir eşya ile sinir cizmeni öneririm.korkamani gerektircek bizi yok takılma yani basit şeyler bunlar
Dostum öncelikle kötü bir varlık olsa negatif enerjisini almak için bir çaba gösterir tutup da pozitif enerji yaysın çocuk mutlu olsun beni huzursuz etsin sonra diye gelmez zaten :D gelen şey iyi birşey ki arkadaşa pozitif enerjiyi aşırı derecede salgılatmış , ben okuyunca bile bir hoş oldum :D yani demek istediğim kötü bir varlık olsa korkutup onun negatif enerjisi ile beslenebilirdi . Ama yapmadı aksine onu mutlu etti ve pozitif enerji yaymasına neden oldu o an yani o enerji bana kadar ulaşmış durumda ciddiyim , çok hoş bir durum bence .
İyi forumlar .

durubilir

Banlı Kullanıcı
Kardeşim o enerjiyi verir alçak seytan bu ilk güvenini kazanir sonra bi vesvese bunalıma girersin ondan sonra sen öyle düşünmek istersen düşün yinede benim görüşümü söylüyorum sadece tabikide bu işlerde cebrailim diyeninide gördüm.huzurum diyeninide. Saygılar.

nazom

Kayıtlı Üye
Hareket edemiyor ve konusamıyordum evet. Beynime akan huzur dolu melodi gibi birşey vardı. O kadar mutlu oldum ki istem dışı bir gülümseme belirdi yüzümde. Onun gülüşünü gözlerinden hissediyor gibiydim. Çünkü yüzü ışık gibiydi.

Yukarıda birşeyi atlamışım. Ben nefes alamıcam endişesi içine girdiğimde adımı 2 yada 3 kez tekrarladı. Konuşmuyor zihninden zihnime tatlı bir melodi gibi akıyor. Ben korkmadan önce birseyler söylediğini biliyorum ama o kadar güzeldi ki yazarken bile içime ışık doğuyor hayranlık uyandırıyor.

Musallat konusunu ben dilime bile getirmemeye çalışıyorum. Daha önce onunla ilgili sorunlarımı paylaştım. Çok şükür son buldu. Bu o yaşadığım olaylara o kadar aykırı bir mutluluk taşıyor ki. Sayın Modum , önerinizi dikkate alıcam.

nazom

Kayıtlı Üye
Benim gördüğüm bayan formunda idi. Saygılarımla.

durubilir

Banlı Kullanıcı
yav dostum allahu tala istemdigi sürece sana zarar veremezler zaten biliyorsun anca senle ugrasırlar. bana yaptıkları gibi abdestsiz gezme dicemde abdestide bozdurmanın yolunu biliyor bu ibneler :D sen en iyisi güzel bi tesbih yap kendine üstüne allah veya bismillahirrasmanirahim yazan ben allah yazan tesbih kullanıyorum. vesveseler gelirse nas suresi fatiha.

durubilir

Banlı Kullanıcı
seni kandırmalarına izin verme kısmetin baglansada izin verme mutlaka bulunur bir cıkar yol... alırsın allahdan korkan güzel köylü kızı :)

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Dostum seni bu kadar mutlu eden bir varlık o an o yaydığın enerjiden rahatsız olurdu tabirimizle kötü bir varlık olsaydı ancak olmayıp sana o enerjiyi yaydırmaya devam ettiğine göre korkulacak bir şey yok , dediğim gibi koruyucu meleğin ile tanışmış olabilirsin .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...