Bilgi yardimi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Sayın mabed yetkilileri ve üyeleri sizlere bir sorum olacak. Rüyamda istediğim bir şeyi görebilmek için nasıl bir uygulama yapmam gerekir denenmiş kesin sonuç alınmış bilgileriniz varsa paylaşır mısınız? ( İstediğim şey; bir bilgi, kendim hakkımda. Yani bir karar alacağım ve doğruyu seçemiyorum bunun için) Rüya olması şart değil ama diğer türlü konsantre olamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Ama istihare bunu yapmak istiyorum diye sorduğunda doğru yada yanlış cevabını verir. Benim biraz evet hayırdan başka bir cevaba ihtiyaçım var.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
Eğer istihare konusunda kendinizi geliştirirseniz evet yada hayır dan daha fazla bilgi alabilirsiniz. Hayır ise yaparsanız neler olabileceği, ya da o konunun neden hayır olduğunu vs.

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
geliştirmek zaman alacaktır bunu sonra yapabilirim ama şimdi sorunumu çözmemde bu yardımcı olmaz teşekkür ederim :)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
İstehare evet hayır yanıtı vermez sadece niyetinize göre cevap verir. Rüya kanalı için en iyi yöntemlerden biridir. Yapması da oldukça kolaydır.

tNitrotoluen

Banlı Kullanıcı
diğer yöntemler için de aynısı geçerli kendinizi geliştirmek zaman alıcak. deneyim ve tecrube kazanmadan şunu yapayım kesin olur şeklinde bir uygulama mevcut değil

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...