Psişik Yeteneklerimi Bu Çalışmalar İle Geliştirdim

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Duru Görü, Duru İşiti, Duru Sezi Özellikle 3.Gozu ve haberci rüyaları etkileyen çalışmalarım..
Hangisinin etkisi çok diye merak edebilirsiniz ama inanın bilemiyorum sın 3 yıldır fazla çalışmalar ile meşgulum belkide üst üste yaptığım için bu kadar çabuk ulaşmış olabilirim.. Ama tabiki kısa surede etkisini gorduğum bir uygulama var buda meditasyonla zikir bir arada olduğu içindir..Ve 1.şık

1. Elvedudu kayyum ( Gece ve Sayısız ) gozlerinizi kapatın gozunuzun onune bazı renkler ve şekiller oluşacak derin nefesler halinde o şekilleri takip edin alnınızın ortasına odaklanın orada bir göz olduğunu hayal ederek bu isimleri zikredin bunu uyuyana kadar yapın.. En az 21 gun

2. Besmele ( Gunluk 150 ve ya 2000 )

3. Ayetel Kursi ( Sayısız ama en az 100 en fazla 220 )

4. Allâhu lâ ilâhe illâ HÛ * elHayy'ül Kayyûm (Sayısız yada 313 )

5. ve HÛvel Aliyy'ül Azıym (100'den fazlası bir çok kişide negatif durumlar söz konusu olmuştur.. İllede isterseniz oncellikle en az 2 en fazla 1.5 ay sayısız ayetel kursi okuyup öyle bu zikire başlamanızı tavsiye ederim)

6. Senukriüke fela tensa ( 41-100 ve inanılmaz bir zeka ve bilgi açlığı diyebilirim )

7.Hay ve Kayyum ( Bu iki zikirin anlamlarının yanı sıra 3.gozu ve diğer işiti seziyi fazlasıyla arttırdığına inanmaktayım) Dilerseniz sayısız zikredin..

8.Ya kayyumu fela yefutu şey'ün min ilmih ( 27 - 100 ) Gece yatarken

9. Allah ( Sayısız ) Hissiyatıma göre Allahın her bir isminin çok etkili olduğunu dusunuyorum

10. Kalenhudun Berşanin ( 1000 ) En az 21 gün

Arasından herhangi birini seçmeyi dilerseniz eğer mutlaka 21 gün yapın ara vermeden..
Hepsi kendi deneyimimdir.. Şimdiki tüm yetenek ve guclerimin hepsini Allaha isimlerine ve kelamlarına borçluyum..

Postacı

Kayıtlı Üye
Üstad ,6 ile 8 hafıza duası , diğerleri Esma kombinasyonları 10 cu Kalenhudun nedir kaynak varmı ? Mesela hafıza için olanlar Hadislerde mevcut birde bunları 3 yıldan beridir yapan biri olarak maksat tamamen psişik yeteneklerimi geliştirmekmidir ? Birde bukadar Esma ve dua çok fazla enerji oluşturmazmı ben geçen aylarda günde 100 Tane Ayetel Kürsü okuyim Allah rızası için dedim altından kalkamadım bana ağır geldi mesela

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Evet dediğin gibi hafıza duası ama 3.goz içinde etkili olduğunu gordum..
3 yıl önce musallat durumumdan kurtulmak için bazı araştırmalara başladım ve böylece zamanla ilim ve ibadetle meşgul olmaya başladım yani çok sevdim bir çok çalışmalarımı bazı amaçlar için yaptım bazende amaçsız tabiki kalenduhun berşanin bazı ruhlarla iletişim için bir isimdir tam bir bilgiye ulaştığımda ki hemen kontrol edeceğim emin olmadan yazmak istemiyorum açıkçası hemen bilgilendireceğim sizi..
Ben ayetel kursiyi ilk okuduğumda gece ciddi bir uyarı aldım e tabi koruyucu bir dua olduğu için zarar veremediler sadece uyarı aldım.. Ayetel kursiyi okumak ister iseniz eğer 1 2 hafta hiç bir şey yapmadan dinlenin sonra okumaya başlayın önce sabah akşam 7 10 gibi rakamlarda hergun biraz sayıyı çoğaltın sonra siz kendiniz karar vereceksiniz nasıl ve ne kadar okuyacagınıza..

Postacı

Kayıtlı Üye
3 yıl önce demişsiniz ,nasıl anladınız musallat olayını ,merakımı celbetti ,özel değilse paylaşabilirmisiniz ?

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Kalenhûd, Berşân ism-i şerifleri de okunmaya devam edilirse ruhlar oraya toplanır, istediğini sorup onlardan öğrenebilirsin.

Kalenhûd ism-i celilinin esma-i hüsnadan karşılığı Yâ Muğni, Yâ Muhiyt, Yâ Metiyn, Yâ Semiy'u, Yâ Basıry, Yâ Bediy'u isimleridir.

Berşân ism-i celilinin esma-i hüsnadan karşılığı Yâ Allah, Yâ Aziyz, Yâ Muhiyt ism-i şerifleridir.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
3 yıl önce demişsiniz ,nasıl anladınız musallat olayını ,merakımı celbetti ,özel değilse paylaşabilirmisiniz ?

Son 2 yılı çıkarırsak eğer toplam 6 yıllık bir süreç bu..
İlk çarpıldığım gece o gün bir kadın kayıvalidesi sürekli buyu yaptığını söyledi bende ona dua etmesini ve tuvaleti ters kullanmasını söyledim ( eski patronum fal bakıp bende buyu olduğunu ve tuvaleti ters kullanmamı söyledi yaptım ve gerçekten iyi uyumaya ve baş ağrılarımdan kurtulmuştum )
Kadın soylediğimi yapmış fakat o gece ben çarpıldım 2 kız çocuğu tarafından..
Ve böylece başladı 2 ayda bir ayda bir derken 5.yılda iki haftaya haftada bire ve her geceye.. Bilirsiniz karabasan gibi boğuluyordum bana sesleniyorlardı yataktan çık kalk yatma vs.adımı sesleniyorlardı tabi ben namaza başlayınca şiddetlendi sonrasında tuhaftırki ben alışmaya başladım onları kabul ettim ve inanılmaz huzur buldum ve bir gün bunun normal olmadığını fark ettim ve bir arkadaşıma anlattım yardımcı oldu.. Bir sure sonra olaylar şiddetlendi uyanıkken başladılar kafamı çevirmeler kolumdan tutup yataktan çıkarmalar vs.suruklemeler bu durumlar şiddtlendi cunku " Allahtan başka hiçbişeye boyun eğmem ve asla yardım istemem dedim" nitekim öyle oldu zamanla bıraktılar beni sonra bi kaç arkadaşım ablam ve anneme kadar şimdi hepsini koruyorum rahatsız ettiklerinde tehtit ediyorum onları rahatsız edecek duayı çok fazla okurum diye sağolsunlar herkesi rahat bıraktılar.. Merak ettiğin bir ayrıntı olursa eğer mutlaka sor kısa ve öz anlattım.. Bu arada hala her gece benle konusurlar :) cevap vermiyorum

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Kaynak yurt dışında yaşayan bir arkadaşım.. Kendisi meditasyon eğitmeni ve insanları ruhsal tedavi edendir ( tedavi şekli dua, bitki meditasyon ve ruhlarla iletişim )

Postacı

Kayıtlı Üye
Arap bir arkaşıma verdim forum adresiyle kullanıcı şifremi girip bakacak arapça anlamı varmı diye Kalenhudin'in ben sizinkine benzer birşey yaşamadım üstad sadece arada sırada parlak beyaz bir ışık görüyorum avucum büyüklüğünde oda hemen kayboluyor yada yanıp sönen küçük yıldız gibi birşeyler hani yıldıları görürüz ya bazı durumlarda işte onlar ben bazen durup dururken yanıp sönerken görüyorum göz doktorunada gittim birşeyin yok dedi peki sen bu cinleri nasıl görüyorsun neye benziyorlar

Anael Zan

Kayıtlı Üye
İnternetten edindiğim diğer bilgiler ise bu isimlerin esma-i berhetiyye olduğu ve esmai berhetiyye isimlerini Hz.Suleymanın velirtmiş olduğu isimlerdir.. Allah katında görevli olan bazı ruhanilerin isimleri olduğuda soylenmektedir..
Ben 21 gün boyunca her gece saat 1 de 1000 kere zikrettim kafamda okşanma ve kulaklarımda hoş dokunmalar oldu ve çok huzurlu hissettim ve o süreçte ve devam eden etkisi ise neyin doğru neyin yanlış olduğu konusunda hiç şüphesiz bilmemdir.. Sebebini bilmediğim şekilde herşeyin hayırlısını eğrisini doğrusunu biliyorum.. Bana olan etkisi budur..

Anael Zan

Kayıtlı Üye
İşte o bahsettiğin yanıp sönen şeyler varlıklar ve ruhlardır nereden mi anladın diyeceksin..
Bir arkadaşımın kendi yapmış olduğu uygulama sonucu her gece yaptığı uzun dualar sonucunda renk renk o ışıkları görmeye başlamış inanılmaz bir enerji ve huzur vardı evdeki herkezde dedi.. Ve gene guclu bir cinle sürekli iletişim halinde olan bir tanıdığım bir gün bir sıkıntım vardı ve o seninle olacak seninle eve gelecek dedi.. Eve girdim kahve yaparken kahve makinam bozuldu şarterler attı ve onu hissettim arkamı dondum annemin tam sağ tarafında o bahsettiğin buyuk ışığı gordum her zaman gorduğum için pek umursamadım.. Tanıdığım kişi bana mesaj attı kendisini görmüşsün dedi o zaman emin oldum tabi..

atadamee

Kayıtlı Üye
zikirlerin yanındaki sayılar bir gün için mi? Bi de hangi zikir tam olarak neyi sağlıyor açıklarsan ona göre seçeriz hangisini çekeceğimizi.

CİCİ KIZ

Banlı Kullanıcı
onların rahatsız oldugu duayı yazarmısın canım ben görmedim ama varlıklarını biliyorum o yuzden korunmak ıstıyorum

hakancem42

Kayıtlı Üye
MAşaALLah :) GüzeL Olmus Dualar Böyle Sırayla :) Herşey İslamın Olsa Gerek :)

Angel_RU

Banlı Kullanıcı
Yok Artık Yalan. Böyle Bişi Olamaz Herkes Kuran Gibi Kitaptan Okusa Dünya Psijik Güç Dolu Olurdu Kendini Kandırma.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yok Artık Yalan. Böyle Bişi Olamaz Herkes Kuran Gibi Kitaptan Okusa Dünya Psijik Güç Dolu Olurdu Kendini Kandırma.
6. mesajda böyle üsluplara girmeseydiniz keşke. Forumda bir üslup dengesi var o konuda sizin de hassas olmanızı bekleriz..

Angel_RU

Banlı Kullanıcı
6. mesajda böyle üsluplara girmeseydiniz keşke. Forumda bir üslup dengesi var o konuda sizin de hassas olmanızı bekleriz..
Valla Gerçegi Konuştum Kuran İle Hemen Güçleniyorsak Efenim Hemen Okuyorum. Yıllarca Çalışmadan Hemen Kuran ..
Üslübumu Bozmak İstemezdim Ama Gerçekten Saçma.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Valla Gerçegi Konuştum Kuran İle Hemen Güçleniyorsak Efenim Hemen Okuyorum. Yıllarca Çalışmadan Hemen Kuran ..
Kişisel düşünce ve inançlara bir şey denilemeyeceği gibi, Kuran'ın da kutsal bir kitap olması ve inananlarının olması sebebiyle de bu konuda da bir şey denilemez.
Zira Kuran psişik aktiviteleri ve paranormal olayları surelerinde yazıyor, tarif ediyor ve negatif etkili olanlarından nasıl korunulacağını yazıyorsa, bir Müslümanım da kendi kutsal kitabında yazan kutsal ifadelerle psişik aktivite çalışmaları yapması kaçınılmaz ve de doğal bir durumdur.
Bütün dinlerde kutsal sözler korunma için niyazlarda isteklerde nasıl kullanılıyorsa (ki bu korunma talebi başlı başına paranormal durumdur), her türlü istek ve niyaz için kullanılabilir. Mesele çetrefilli değil yani.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Neden saçma olsun ? her fizik ile uğraşan einstein mi oluyor ? Demekki kişinin nasibinde varmış veya Kuranı okuyunca pisişik gücünü geliştireceğine öyle çok inanmıştır ki inanç enerjisi ona bunu getirmiştir