büyü yapan kişiye varlıklar zarar verirmii?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhan

Kayıtlı Üye
Ben buna inanmıyorum yani büyü yaptıgında veya davet gelen varlık sana zarar vericekmiş hikaye bu insanlar uzak dursun die söylenen seyler bence
sonucta gelenler kötü cinlermiş nie sana yardım edip daha çok günah işleterek seytanın tahtına oturmak yerine zarar versin bunu anlamıyorum aklımda deli sorular beni aydınlatırsanız sevinirim:D

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Burada söz konusu olan nasıl bir büyü ?

batuhan

Kayıtlı Üye
Burada söz konusu olan nasıl bir büyü ?
muhabbet için veya ölüm için diyelim sonuçta büyü yasaklanmıs gelen kötü cinler için iyi bişey oldugunu düşünüyorum sizcede zarar vermeleri sacma degilmi yani ben kötü bir cin olsam ve şeytanın tahtına oturmak için ugraşsam zarar vermek yerine yeni formüller ögretirim insanlara

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Akrabam olan bir kadın bundan 70 senedende fazla oluyor zira amcam çocuktu ozamanlarda babam bile doğmamışken bu kadının yanına gidip misafir kalıyorlar kadın bir kaseye baktırarak amcamı içindeki suda cinleri gösterip ona onlar ile onu konuşturuyor . Aynı kadın bir süre sonra evinde ölü bulunuyor dil bağı çözülmüş dili gırtlağından içeri kaçmış bu şekilde boğulmuş . Sanırım merak ettiğiniz zarar verme böyle bir şey olsa gerek .

origanum

Yönetici
Büyücü olmayan birisi yapmaya kalkarsa elbette zarar görecektir. Bu işi yapmaya yetkilendirilmiş gerçek büyücüler ise kendilerini, etrafındakileri ve ortamı korumayı bilirler.
Etrafta cahil cühela kimseler kol gezdiği sürece insanları istismar etmeye devam edecekler ve sokaktaki vatandaşın aklına da ilginç sorular gelecektir elbet.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...