Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Tarot kartlarımı ne yapabilirim?

Yer
    ankara
    Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    12
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

Standart Tarot kartlarımı ne yapabilirim?

Birkaç ay önce korkutulmaya başladığım için tarot kartlarımı gömmüştüm.Bir falcı söylemişti.Bugün başka bir falcıya konuyu açtım kadın resmen ufak bi' travma yaşadı hemen çıkartmamı işlerimin ters gideceğini söyledi.Denize atsan neyse ama sen onları çıkarıp bana getir bir an önce dedi.Ben ne yapayım bilemiyorum

Konu *nefertiti* tarafından (15.12.2014 Saat 00:22 ) değiştirilmiştir. Sebep: başlık değiştirildi

Rep Puanı : 3185
    Ettiği Teşekkür
    738
    833 mesaja 1.472 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Vapurdan gecerken denize atmanı öneririm, içinin rahat etmesi açısından en uygunu bu. Başkasının kullanmasının olumsuz olucağını konusunda bi inanç var, kendin kullandıysan kartlar artık senindir, falcıya güveniyorsan dediklerini yap ama kartlar başkasının eline gecmesin diyosan derin sulara at

Rep Puanı : 28742
    Ettiği Teşekkür
    333
    1.411 mesaja 6.000 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    205

Kartlarınızdan vaz geçtiyseniz. Bağ zaten kopar. Başkasına verebilirsiniz. Isteyen birine en iyi torat hediye ile alınandır. Başkasına vermek istemiyorsanız. Element ile buluşturmanız yeterli. Gömmek, suya bırakmak, yakmak gibi. Yanlış bir şey yapmamışsınız.

Ya kendin dikebilirsin ya da hiç kimse eline bir iğne bir iplik verebilirim dedi.. Tanrı

4. 2 kişi URUMHAMATAHAYİL üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (15.12.2014), Tai Chi Chuan (15.12.2014)

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    4
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

Kartlarınızı yakınız..

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 11301
    Ettiği Teşekkür
    124
    186 mesaja 493 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    92

Alıntı URUMHAMATAHAYİL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kartlarınızdan vaz geçtiyseniz. Bağ zaten kopar. Başkasına verebilirsiniz. Isteyen birine en iyi torat hediye ile alınandır. Başkasına vermek istemiyorsanız. Element ile buluşturmanız yeterli. Gömmek, suya bırakmak, yakmak gibi. Yanlış bir şey yapmamışsınız.
    Urum konu için yeterli cevap vermiş, bende ona birkaç ekleme yapmak istiyorum.

Kartlar gömülecekse; seçilen yer fazla kalabalık, ayakaltı veya toprağı kirletilmiş olmamalı.
    Kartlar suya bırakılacaksa; seçiminiz deniz, göl, dere, akarsu ve çeşitleri olabilir.
    Kartlar yakılacaksa; yakma işlemini yaptıktan sonra külleri ya toprağa gömmeli ya da suya bırakmalısınız.

Ve boş bir bardak gibi duruyorduk hepimiz. Tüm amacımız, boşluğumuzu doldurmaktı. Tek becerimiz ise; başarılı olmak adına kötülüklerle dolmak ve başarının, yaşama sebebimiz olduğuna inanmak...

Jiddu Krishnamurti

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)