Tarot kartlarımı ne yapabilirim?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deniz13

Kayıtlı Üye
Birkaç ay önce korkutulmaya başladığım için tarot kartlarımı gömmüştüm.Bir falcı söylemişti.Bugün başka bir falcıya konuyu açtım kadın resmen ufak bi' travma yaşadı hemen çıkartmamı işlerimin ters gideceğini söyledi.Denize atsan neyse ama sen onları çıkarıp bana getir bir an önce dedi.Ben ne yapayım bilemiyorum

kıvep

Banlı Kullanıcı
Vapurdan gecerken denize atmanı öneririm, içinin rahat etmesi açısından en uygunu bu. Başkasının kullanmasının olumsuz olucağını konusunda bi inanç var, kendin kullandıysan kartlar artık senindir, falcıya güveniyorsan dediklerini yap ama kartlar başkasının eline gecmesin diyosan derin sulara at

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kartlarınızdan vaz geçtiyseniz. Bağ zaten kopar. Başkasına verebilirsiniz. Isteyen birine en iyi torat hediye ile alınandır. Başkasına vermek istemiyorsanız. Element ile buluşturmanız yeterli. Gömmek, suya bırakmak, yakmak gibi. Yanlış bir şey yapmamışsınız.

Zolm

Kayıtlı Üye
Kartlarınızı yakınız..

Mefetseger

Moderator
İş
Uzman Biyolog
Kartlarınızdan vaz geçtiyseniz. Bağ zaten kopar. Başkasına verebilirsiniz. Isteyen birine en iyi torat hediye ile alınandır. Başkasına vermek istemiyorsanız. Element ile buluşturmanız yeterli. Gömmek, suya bırakmak, yakmak gibi. Yanlış bir şey yapmamışsınız.

Urum konu için yeterli cevap vermiş, bende ona birkaç ekleme yapmak istiyorum.

Kartlar gömülecekse; seçilen yer fazla kalabalık, ayakaltı veya toprağı kirletilmiş olmamalı.
Kartlar suya bırakılacaksa; seçiminiz deniz, göl, dere, akarsu ve çeşitleri olabilir.
Kartlar yakılacaksa; yakma işlemini yaptıktan sonra külleri ya toprağa gömmeli ya da suya bırakmalısınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...