Dayanılmaz bir hal aldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

looking4happiness

Kayıtlı Üye
Merhaba, benim sürekli aynı ortamda bulunmam gereken ve bana zarar vermek isteyen kişiler var. Birinden bahsedeceğim ki beni takıntı haline getirmiş durumda, devamlı aralıksız bir şekilde takip ediliyorum, sanki hayatı bana bağlı ve sürekli benim kötülüğüm için ne yapmalı diye düşünüyor. Çok sabırlıyımdır şükürler olsun, birkaç kez büyü yapmayı erteledim. Ben kendimi çok kötü hissediyorum, bu insanlar aklımdan çıkmıyor ve beni delirtiyorlar. Bu kullar benim düşmanımdır, onları tamamen etkisiz kılmam şart oldu. İhtiyacım olan uygulamalar var. Benden çıkmalarını ve terk etmelerini istiyorum. Tamamen tükenmiş durumdayım, psikolojim bozuldu, yardımınıza ihtiyacım var...

SeKaNg7

Banlı Kullanıcı
Senin sorunun sadece psikolojik... Ve şizofreni belirtileri var sende... Psikolojik destek almalısın.

Varlıklar konusuna gelirsek:
Mesela ben ara sıra eğlece amaçlı olarak gece yatmadan önce cinleri ve şeytanları yanıma çağırırım. Bana yapabilecekleri tüm kötülükleri yapmalarını ve sabaha kadar etrafımda dolaşmalarını isterim. Ama hiçbir anormallik yok; kabus bile görmeden deliksiz uyuyorum.

Ü

Üye silindi 15237

Buradaki arkadaşlar sadece size öneri sunabilirler . Tam olarak rahatsızlığınızın ne olduğuna dair tanı koyamazlar
Bence sorununuz psikolojik

Volar

Kayıtlı Üye
Senin sorunun sadece psikolojik... Ve şizofreni belirtileri var sende... Psikolojik destek almalısın.

Varlıklar konusuna gelirsek:
Mesela ben ara sıra eğlece amaçlı olarak gece yatmadan önce cinleri ve şeytanları yanıma çağırırım. Bana yapabilecekleri tüm kötülükleri yapmalarını ve sabaha kadar etrafımda dolaşmalarını isterim. Ama hiçbir anormallik yok; kabus bile görmeden deliksiz uyuyorum.
Yanlış anlama ama çağırmaktan kastın nedir? Yani gel deyince gelmelerini beklemiyordun değil mi?

looking4happiness

Kayıtlı Üye
Psikolojik olduğunu biliyorum fakat destek alacak malacak vaktim yok. Beni yiyip bitirenler derslerini alacak, buraya detaylı yazmak istemiyorum yaşadıklarımı, ben yapabildiğimi yapacağım zaten, yine de teşekkür ederim....

Teamgood

Kayıtlı Üye
İş
Milli Takım Sporcusu (Eskrim) , Müzisyen
Enerjiden oluşan varlıklara birşeyler yapmaktan kastediyorsan deneme bile .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...