varlıklarla nasıl iletişim kurabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

webcini

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar 80 doğumluyum 96 yılından bu yana benimle yaşayan bir varlık vardı. Cami hocaları ,bakımcılar, falcılar önüme gelenden yardım istedim. Kimi enerji dedi, kimi cin , iş ciddiye bindiğinde hepsi beni aşar deyip elini ayanı çekti. Son olarak geçen ay bir bakımcı ile tanıştım arkadaş olduk ben Türkiyenin bir ucundayım o bir ucunda telefonda tanıştık zaman içinde samimi olduk sonunda bana yardımcı olacak birini buldum diyordum ki oda yan çizdi. Bana yardımcı olmasını rica ettim kabul etti bende bir peri kızı olduğunu gözlerime kapıldığı için yıllardır benimle olduğunu söyledi cinden güçlü ifritten güçsüz olduğunu söyledi istersen başından alabilirim dedi, bende yıllarımı onu hissederek yaşadığım bir varlığı görmeden vazgeçmek istemediğimi söyledim ve sordum bana ne gibi zararları olabilir diye , eyer evlenirsem sıkıntı olabileceğini diğer durumda bana bir zararı olmaycağını söyledi ki bende aynı aynı kanıdayım zarar verecek olsa şimdiye zaten verirdi diye düşünüyorum. Sonra bana sormak istediğin soruları güzel bir tespih alarak evet hayır yöntemiyle sorabilirsin dedi , denedim bütün sorularıma cevap verdi sonuç olumluydu ve artık onu görüp duymak istediğimi söyledim arkadaş ben tek başıma yardımcı olamam dedi onun ustası olan zamanında bakımcılığa başlamasına yardımcı olan arkadaşına gitti telefonda kendisi ile konuştuk adam önce neden istediğimi sordu bende bunları anlattım sonra bana siz buraya gelmeden yardımcı olamam dedi yada ben gelmeliyim dedi sonuç olarak konu yine ortada kaldı burada bana yardımcı olabilecek bir arkadaş varmı ben sürekli etrafımda hissetiğim bu varlığı görmek konuşmak istiyorum bana yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim umarım konuyu yanlış yere açmamışımdır.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Burada kimse size yardımcı olamaz çünkü yasak.İsim,adres,telefon vermek yasak. Özele girmek,müdahale etmek yasak. Ayrıca bence kaba tabirle 'kaşınmayın' Görünce öyle manken gibi,90-60-90 bir peri görmeyeceksiniz. Bilinciniz kaldıramayabilir. En iyisi tertemiz sizinle bağını kesip hayatınıza devam etmek.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Daha önce bu konu açıldı cevap verildi. Siteyi inceleyiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...