kedilerim Varlıkları mi Görüyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

habrakcemre

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba. Dün sabaha karşı 4 sularında bir olay yaşadım ve hala uykusuzum.Ne olduğunu bilmek istiyorum. Benim iki kedim var dişi olan sakindir. fakat dün gece camdan dışarı bakıp sürekli hırladı bende kalkıp neye hırlıyor diye baktığımda köpek gördüm. krem rengi gözlerinin oralarda siyah tüyler olan kedimi sakinleştirip tekrar yerime oturdum. telefona bakarken daha fazla hırlamaya çıldırmaya başladığını görünce emekleyip perdenin altından baktığımda insan gördüm. ama köpekteki renkleri çözdüğüm kadar o mesafede insanda çözebilmem lazımken bir gölge gibi simsiyah ve bizim eve doğru dönük. göz yüz kıyafet görmedim. kedim iyice çıldırdı. korkudan annemi uyandırdım. biz yalnız yaşıyoruz. anne ve iki kız kardeşimle. din konusunda inancım var. müslümanım. ama çok yoğun şekilde dua vs uzun zamandır etmedim. kedilerin perdeleri açık diye biliyorum. haliyle kedim bir varlık görmüş olabilir mi? gördüyse evin dışında olması iyi midir?

Admin notu: başlık açarken konuyu anlatan başlık kullanınız yardım edin gibi başlıkları tercih etmeyiniz. Düzeltilmiştir.

Ü

Üye silindi 15237

O anki yani evdeki teklik korkusu ile beyninizin size bir oyunu olabilir . Bunların hepsi bir ihtimal
kısaca çözüm önerisine gelecek olursak gece yatarken kapınızı Ayetel Kursi okuyarak kitleyin
ve sizde yatarken abdestli olarak yatmaya çalışın bol bol dua edin . Unutmayın dua bir anahtardır
ve bu anahtar ile bir çok kapıları açabilirsiniz bu açtığınız kapılar size refah ve güven verir ..

La-edri

Kayıtlı Üye
Hayvanlar varliklari görebilirler, ve sezebilirler, depremin enerjisinide sezebiliyorlar.Evin disinda olmasi iyimi kötümü onu bilmez kimse zira varligin iyimi kötümü oldugunuda bilmiyoruz ki. Akliniza hemen kötü bir varlik gelmemeli.

Selen16

Kayıtlı Üye
Benzer bir sekilde bir gun kedim karanliga bakakaldi. Hirliyodu ve hareket etmiyordu. Baktigi yere gittim ne bir hayvan ne bir insan hicbirsey yoktu ve cok karanlikti. Kedim cok uysal ve asla tirmalamayan,isirmayan,sevgi dolu bir kediydi. Hirlamasi artinca sakinlestirmek icin basina dokundum sevmek icin ve bana saldirdi,elimi bastan sona yirtti. Yanindan ayrildim aradan yarim saat gectiginde hicbirsey yokmus gibi normale donmustu. Sizce birsey gormus olabilir mi?

habrakcemre

Kayıtlı Üye
sanmıyorum. evde teklik korkusu yaşanmadı. sonuçta klasik bir aileyiz. böyle bir psikolojiye girilmedi. ihtimaller çok fazla tabi ki fakat kedimin bu denli davranışı normal değil. haliyle tek bir yöne dönüyor olaylar. ve daha önce çoğu kez rahatsız edildim. enerjim negatif ağırlıklı. birinin pozitif enerjisi bile beni rahatsız edebiliyor. yani olağan bir duruma dönüşüyor bana göre.

kıvep

Banlı Kullanıcı
kedilere güven olmaz ota, havaya, hatta bi toza bile herşeye kafayı takarlar, konu kediyse heran herşey olur olmayan bişeye kafayı takmış olabilir.

fako

Kayıtlı Üye
benim köpeğim var depomuzda yaşıyor içeride içerisinde sadece kulübenin üstünde ışık var her yer karanlık zifiri ve bi kanepe bi tv birde lavabo var ben bazen köpeğimle kalıyorum orda gece kulubenin ışığının altında lavaboya doğru hırlıyor havlıyor susturuyorum hemen o kapıya doğru tüylerini kabartıp hırlıyor köpek beden dilinde sırt tüyleri kabarık dişler çıkarılırsa saldırıya geçme işaretidir ki köpeğim aşırı korumacı ve alan koruma eğitimi var fabrikanın köpeği hırlıyor durduk yere saldırıyor bildiğiniz ısırıyor boşluğu sonra bi kaç dakka devam ediyor ve kulubesinin içine giriyor yattığı yerden hırlıyo eğer kapıya yaklaşırsam yanıma gelip önüme geçiyo ve havlamaya başlıyo tabiki ben sonuçta lavabo pis yerdir belki bi varlık vardır diye oraya hiç girmiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...