Varlıkların Medyumlara ve Falcılara Bakış Açısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BlueS

Kayıtlı Üye
Merhabalar öncelikle,
Ben tarot falı bakıyorum. Bir kaç sıkıntı çektim ve bir hocaya gittim. Bana fal baktığımı söyledi ve ne baktığımı sordu. Anlattıktan sonrada dedi ki, sakın sana hoşgeldin diceklerini falan sanma. Öyle şeylerden nefret ederler biz bile ne sıkıntılar çekiyoruz. Diyerek bir kaç yaşadığı olayı anlattı. Cumartesi tekrar gideceğim ve fal bakmaya devam edeceksem bana 2 tane koruyucu yazacak kendi taşıdıklarından. İlk önce benimle konuşmaya başlayacaklarını ve ardından görüntülerin geleceğini söyledi ama bunun için daha çok zamanım varmış rahat rahat bakıyorum şuanda :D
Anlamadığım olay, neden nefret etsinler?

Keira

Moderator
İslamda geleceği görmek Allah'a şirk koşmak anlamına geliyor, bir hoca size nasıl bu sıkıntınızla ilgili koruyucu yazar. Bu ne kadar mantıklı sizce? Ayrıca her bakım yapan kişiye varlıklar musallat olmaz. Bakım yaparken içinizde olan sıkıntıyı da illa varlıklarla bağdaştırmak gerekmez. Hoca olarak bahsettiğiniz kişiye ne kadar güveniyorsunuz?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhabalar öncelikle,
Ben tarot falı bakıyorum. Bir kaç sıkıntı çektim ve bir hocaya gittim. Bana fal baktığımı söyledi ve ne baktığımı sordu. Anlattıktan sonrada dedi ki, sakın sana hoşgeldin diceklerini falan sanma. Öyle şeylerden nefret ederler biz bile ne sıkıntılar çekiyoruz. Diyerek bir kaç yaşadığı olayı anlattı. Cumartesi tekrar gideceğim ve fal bakmaya devam edeceksem bana 2 tane koruyucu yazacak kendi taşıdıklarından. İlk önce benimle konuşmaya başlayacaklarını ve ardından görüntülerin geleceğini söyledi ama bunun için daha çok zamanım varmış rahat rahat bakıyorum şuanda :D
Anlamadığım olay, neden nefret etsinler?
Ben anlamadım tam olarak. Fal baktığınızda size yardımcı olan varlıklar var ve onlar mı nefret ediyor, yoksa hoca dediğiniz kişi koruma yapacak da o korumadan görevli varlıklar mı nefret edecek?
Nefret uç bir kelime ben anlamadım meseleyi, kim kimden neden nefret ediyor?
- Tarot bakarken yardımcı olanlar ise nefret etmeleri için sebep yok, siz onları çağırmıyorsunuz ki, çoğu tarot bakan o varlıklardan haberdar bile değil. Çoğu zaman onlar gelir size yapışır. Al gülüm ver gülüm enerji paylaşımı var ve onlar sizden daha çok karda. Siz onlardan faydalanıyorsunuz onlar sizden faydalanıyor. Ha sonrasında çıkabilecek komplikasyonlar negatif düşüncelere iter itmez o kişisel mevzudur, genele yayamayız.

- Koruma için görevlendirilmiş varlıklarsa eğer söz konusu olan, çok ciddi ve üst düzey bir gücü vardır adamın, ''köle varlık'' kategorisinde bazı işler yapıp o varlığı mecbur bırakır o varlık nefret ede ede yardımcı olmak zorundadır tamam bu olur. Ama bir insan tarafından köle gibi kullanılan varlıktan da hayır gelmez, hem gücü sınırlanmıştır, hem de evrensel yasalara uymadığı için sağlıklı işleyiş olmaz. Bu dediğimi aman genel ve hep karşılaşılan bir durum gibi algılamayın, bu dediğim çok ama çok nadir bir meseledir. O hoca dediğiniz eğer bu kadar üstün bir güce ve ilme sahipse kendisini mabetçe tanımak isteriz, üye olsun lütfen. :)

mehmett35

Kayıtlı Üye
Isis Astarte Diana Hecate Demeter Kali Inanna modum bunun anlamı nedir acaba

BlueS

Kayıtlı Üye
Böyle bir konuya nasıl yardım eder derken farkındaysanız hoca dediğimiz havasla uğraşan insanların yaptıklarının da islamda yeri yoktur. Eğer yanlışım varsa düzeltin, adama güveniyor muyum? Evet fazlasıyla güveniyorum çok fazla hocaya gittim hepsi şarlatandı ama bu öyle değil ayrıca öyle akla gelen hoca imajının çok dışında bir insan 4-5 dil bilmesi sürekli yurtdışında olması ve çok aşırı kültür ve bilgi sahibi olması bunu gösteriyor zaten. Evet emir verebiliyor bir bardak suya bakıyor ve kağıda arapça şeyler yazarak bakıyor. Yanımda arkadaşımda vardı yapılan büyüyü kimin yaptığını ona gösterdi yanına çağırdı ve bardağa bakmasını istedi ve arkadaşımda şişman bir kadın bana bakıyor dedi. Arada adam bardağa bağırmıştı hatta düzgün dur ve kendini göster diyerek. Mabetçe tanımamız çok mümkün değil diye düşünüyorum internette takılan bir tipe benzemiyordu her ne kadar modern de olsa.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Neden nefret etsinler?
Bütün insanlara ayni bakıyorsa çok önyargılı bi varlıktır, insanlar farklı farklı kişiye göre nefret eder heralde...

thea hera

Kayıtlı Üye
Bence kusura bakmayın olumlu olumsuz havas ve cin ve koruma hakkinda yazan hepiniz sacmalamissiniz.

Koruma tabiki yazacak hoca. Görevi bu zaten. Fali destekliyo anlamina gelmiyor bu. Neticede doktora gidince sigara icmeyin size zararli diyor fakat ilacinizi yazip tercih sizin diyor degil mi? ;-)

Ayrica havas ilmi vs büyü degildir duadir cogu. Şerile yapilan ve hayır ile yapilan islemler vavar. Dini haklilik boyutunuz önemli burada tabiki.

Kari koca birbirine bağlama islemi yaptirir. Bu dinen caizdir!!!! Fakat adam veya kadin sevmiyor ve zorla iradeye mudahsle varsa bu kotu ve şerdir. Lütfen hocaligi ve ilimleri arastirip öyle yorum yapin!!!!

durubilir

Banlı Kullanıcı
vallaha ben müslüman olarak büyüdüm. falcılara ilk başta atıyo diyodum simdi anladımki işine gelenleri söylüyolar . gaybı söliceksende fazla akıl bulandırmadan söylüceksin.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Eskiden bende kahve falı bakıyordum ve hocamsı bişi banada konu sahibinin aynısını söylemişti ve bırakmamı söylemişti.. İşin komiği kendinede fal baktırdı bana :D Bence bunu söyleyen kişiler kıskanıyorlar.. Çünkü belki bizlere Allah tarafından verilmiş bişeydir.. Benim asıl bırakma sebebim insanlar bu tip yetenekleri istismar etmelerinden dolayı idi.. Ben meslek olarak fal bakmayı yani düşünmemiştim. Bakma tarzım gelecekte sadece insanlara karşı uyarı yada düşüncelerini hissetmekti. Ama dediğim gibi selam verene borçlu çıktım yıllarca, seni sevme sebepleri fal baktırmaktı ve sonuçlar çıktıkça dahada abartıp dost akrabalarıyla muhattap etmeleriydi. Ben maddi unsurla değil normal bi şekilde başlamıştım, ailemde 6. his çok kuvvetlidir babam tarafında çok ciddi şekilde var 6. his.. Babamın dedesi bildiğimiz hocaymışt belki ondan gelen bir şeyler vardı.. Ben insanlara bir şeyler söyleyip onların kaderine mani olmaktanda korktuğum Allaha şirk koşmak korkusundan bırakrım ama başıma sosyal ortamda çok şeyler gelsede cidden hissederim ama müdahale etmeye kalkışmam, bırakırım, bazen sezerim çok aşırı bişeyler olur o zaman tedbir almaya çalışırım ama kaderden öteye gerçekten gidilmiyor, biz ne tedbir alırsak alalım Allahın dedği olur..

fako

Kayıtlı Üye
Eskiden cinler geleceğin yazıldığı alandı dinler bazı kişilere söylermiş ve peygamber efendimiz doğunca bir melek oraya yaklaşanlara ateş topu atmaya başlamış belkide siz tarot bakarken hani farkında olmadan normal dışı olarak onları bu şeye zorluyor gibi olabiliyordur onlarda senden nefret ediyodur mesala eski denemelerde atıyorum bir dua yada bir şey denemişsinizdir işe yaramamıştır diye atmışsınıdır bir kenara ve belkide onları kendi istekleriniz için zorlamışsınızdır tabi senaryo kurdum resmen tabiki mesela dedim ben bu konuda bilgili biri değilim aklıma gelen buydu saçma bulduysanız ve rahatsızlık verdiysem özür dilerim

melezez

Kayıtlı Üye
Ben anlamadım tam olarak. Fal baktığınızda size yardımcı olan varlıklar var ve onlar mı nefret ediyor, yoksa hoca dediğiniz kişi koruma yapacak da o korumadan görevli varlıklar mı nefret edecek?
Nefret uç bir kelime ben anlamadım meseleyi, kim kimden neden nefret ediyor?
- Tarot bakarken yardımcı olanlar ise nefret etmeleri için sebep yok, siz onları çağırmıyorsunuz ki, çoğu tarot bakan o varlıklardan haberdar bile değil. Çoğu zaman onlar gelir size yapışır. Al gülüm ver gülüm enerji paylaşımı var ve onlar sizden daha çok karda. Siz onlardan faydalanıyorsunuz onlar sizden faydalanıyor. Ha sonrasında çıkabilecek komplikasyonlar negatif düşüncelere iter itmez o kişisel mevzudur, genele yayamayız.

- Koruma için görevlendirilmiş varlıklarsa eğer söz konusu olan, çok ciddi ve üst düzey bir gücü vardır adamın, ''köle varlık'' kategorisinde bazı işler yapıp o varlığı mecbur bırakır o varlık nefret ede ede yardımcı olmak zorundadır tamam bu olur. Ama bir insan tarafından köle gibi kullanılan varlıktan da hayır gelmez, hem gücü sınırlanmıştır, hem de evrensel yasalara uymadığı için sağlıklı işleyiş olmaz. Bu dediğimi aman genel ve hep karşılaşılan bir durum gibi algılamayın, bu dediğim çok ama çok nadir bir meseledir. O hoca dediğiniz eğer bu kadar üstün bir güce ve ilme sahipse kendisini mabetçe tanımak isteriz, üye olsun lütfen. :)

''onlar sizden daha çok karda'' derken ??

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
''onlar sizden daha çok karda'' derken ??
Varlıksal ortak işlerde, insanlar eğer ki profesyonel değilse veya özel hediye gibi olan yeteneklere sahip değilse, sonuçta %90 varlıklar daha karlı olur.
Bu varlıklar iyi niyetli veya kötü niyetli olmak zorunda değildir. Bu konu boyutlar arası enerji dönüştürme ve yönlendirmeyle ilgilidir.
Fal bakan bir kişinin etrafında buna yönelik varlıklar varsa ve engellerseniz, kişi ''yeteneğimi kaybettim'' diyebilir, yani bu derece varlıklardan habersizdir çoğu fal bakan insan. Ama varlıklar sizden de, enerjinizden de gayet farkında olarak çevrenizde bulunuyorlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...