Paranormal Avcılar ( vampir,kurtadam vs. )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ceyhun ceyla

Kayıtlı Üye
Öncelikle herkese merhaba umarım konuyu doğru yere açmışımdır eğer yanlış yere açtıysam site yöneticilerinden ve sakinlerinden özür dilerim. Benim merak ettiğim konu Türkiye'de yada Dünya'da paranormal avcılar var mı yani zararlı doğa üstü varlıkları avlayan bir yerde bu tip forum sitelerinin yöneticilerinin bu tip işleri yaptığını okumuştum beni bilgilendirdiğiniz için şimdiden teşekkürler.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
sadettin teksoy arınma rituelleri bazı medyumlara yaptırmıştı

Azeraksu

Kayıtlı Üye
bu konuyu bende merak ediyorum, mesela demon avcısı varmı hep aklımı kurcalar

La-edri

Kayıtlı Üye
Efsane avcilari var, hatta rus bir gurupun böyle bir seyehati film haline gtirildi, dünya üzeri hatri sayilir yada sayilmaz efsaneleri yerinde arastirmak gibi, tabiki bu hikayeler paranormal bir altyapi barindiriyor.. Filmin adi aklima gelince yazacagim suan kafam bir ton ugrasmayacagim derken tam aklima geliverdi :D Devil's Pass filmin adi( sevgili Tai Chi'ye de su nokada selamlarimi iletirim) , iyi seyirler. :)

Bu arada taktir ediyorum bu tip maceraperestleri, sonuc almasalar bile hos yani.

nazom

Kayıtlı Üye
Gününü tam hatırlamıyorum ama sanırım cuma günleri , yabancı bir kanalda gösteriliyor . Bir grup var ve terkedilmiş yerlere gidip ( akıl hastahanesi , varlık olduğu varsayılan evler ve hapishaneler gibi ) çekimler yapıyorlar. Kendi geliştirdikleri cihazlarla bu varlıkları yakalamaya çalışıyorlar . Henüz başarı elde edemeseler de :) yollarına devam ediyorlar . Çekilen görüntüler , kaydedilen sesler ( doğruluğunu bilemiyorum tabii ) izlemeye değer . Kanal adını vermem doğru olur mu ? Bilmediğim için yazmıyorum . :)

enesuynk

Kayıtlı Üye
Vaka defterimi mabet uyelerine açacağım yakinda . Bir çaylağın maceralari :) Demonlara ölüm !!

teacher

Kayıtlı Üye
Supernatural tarzı :) bende hep merak etmişimdir ..sonuçta bu evren bizden ibaret değildir

albus

Kayıtlı Üye
supernatural gerçek olsaydı..belki..

Laxus

Kayıtlı Üye
Ghostbusters.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...