Duru görü mü ? Telepati mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Azeraksu

Kayıtlı Üye
İyi geceler, iyi forumlar dilerim

Öncelikle direk konuya girmek istiyorum, yaklaşık 2 haftadır duru görü ve telepati hakkında mabette araştırmalar yapıyorum. Son 2 gündür de bu araştırmaların yeterince beni aydınlattığına karar verip uygulamaya geçmeye başladım. İlk denememde, bir kız arkadaşıma telepati yaptım ama biraz daha fazla yoğunlaştıktan sonra duru görü gibi oldu yada ben öyle düşünüyorum ki arkadaşımın rüyasına girdim ama o olarak girdim, onun gözlerinden kesik kesik gördüm uzaylılar vardı ve etrafında dönüyorlardı, koltuktaydım annem sarstı ve ilk denememi yarıda kesti. Odama geçip nefes tekniğiyle biraz meditasyon yapıp tekrar telepati veya duru görü yaptım (veya dememin nedeni ne isim verebileceğimi bilemem). Ertesi gün okulda arkadaşımı görünce ilk sorduğum şey şu oldu, ""dün hiç uzaylı düşündün mü ?"" bana verdiği yanıt ise ""rüyamda gördüm""dü. Bu akşam yakın bir arkadaşıma tekrar iletişim kurdum, onu odasında gördüm ama bi anda o oldum gibi geldi, farklı hissettim kısa sürdürttüm, oyun oynarken yaptıklarını mesaj attım, evet dedi aynısı yaptım. Şimdi size soruyorum bu duru görü mü, telepati mi ?

iyi forumlar

Azeraksu

Kayıtlı Üye
öncelikle teşekkür ederim, gerek olmayabilir ama ben tam olarak ne yaptığımı öğrenmek istedim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...