20 Yaşındayım ve...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar ,
Ben 20 yaşında ve eşcinselim benim sıkıntım şöyle ;
20 yıldır sevgi yada aşk denen şeyi tadamadım , eşcinsel oluşum sebebiyle duygusal bağ kurabileceğim biri çıkmıyor karşıma evet çok güzel eşcinsel çiftler var fakat sanırım fiziğimden dolayı pek beğenilmiyorum . Gerçekten bu bana çok koyuyor ve artık bir erkek arkadaşımın olmasını istiyorum , bunun için edebileceğim dua , zikir, chant, büyü vs var mıdır , şimdiden çok sağolun...

dozert

Kayıtlı Üye
+1 bendende varsa paylaşırsanız çok seviniriz :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Fizikinizden kaynaklandigini düsünmüyorum, ask kimyasinin islevi cokda fizike bagli degildir, umarim mutlu olabileceginiz bir ese raslarsiniz.

baysal01

Kayıtlı Üye
Yahu bunun duası zikrimi olur. Sabır ya rabbi. İslamda eşcinsellik yasaktır. Lut kavmi bu yüzden allahın gazabına uğramıştır. Yanlış anlama sana dediğim yok saygı duyarım. Ama zikri filan olmaz bunun.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Yaşınız daha genç.
20 yaşına gelen herkes en az 1 kere aşık olucak diye bir kuralda yok.
Bi kaç sene daha verin kendinize :)

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sayın Baysal01 öncelikle homofobik tavrınız hoş olmayan şekilde ortaya döktünüz hiç gerek yoktu. 2. olarak zikir sadece islamda değil diğer tüm dinlerde bulunur. Hemen kendi dininiz üzerine almayın.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Pembe kuvars alıp arındırıp uyumlayın .Kesin faydası olacaktır.Kalbinize yakın bir yerde teninize değecek şekilde kullanın .Kesinlikle olağan dışı çekim yaşayacaksınız.İnş. bulursunuz zor tabi doğuştan farklı olmak ,toplumun bunu bir türlü kabullenememesine karşı müsterih kalabilmek.

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
İlgi alanınız da bu olduğundan yönlendiriyorum, wicca witchcraft bölümünde bahsettiğiniz konuda 3 adet hatta birisi "eşcinsel aşk büyüsü" başlığıyla uygulama var,oraya bakın.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yahu bunun duası zikrimi olur. Sabır ya rabbi. İslamda eşcinsellik yasaktır. Lut kavmi bu yüzden allahın gazabına uğramıştır. Yanlış anlama sana dediğim yok saygı duyarım. Ama zikri filan olmaz bunun.
Dinlerde özellikle İslamiyet'te yasak olmasının ilk sebebi ''çoğalın'' emrindendir diye düşünüyorum. Bazen yasakları mantığa oturtabiliriz. Elbette başka sebepleri de olabilir ancak ben bunu ilk sıraya koyuyorum.
Sizin belirttiğiniz fikir ise çıkmaza giriyor. Mesela büyü İslamiyet'te başlı başına yasak ancak Havass uygulamalarında bizzat sureler de kullanılır ki zaten Havass İslamiyet değildir. Farkı anlayabildiniz mi? Şimdi haliyle üyenin sorduğu soru mantıklı ve aslında böyle uygulamalar da var hem de çok güçlü uygulamalar. Ben detayını bilemiyorum da bu uygulamalara rast geldim.

Dune

Kayıtlı Üye
Aslında islamda eşcinsellik konusu farklı, sapkınlık yasak ( heterolar ve homoseksüeller ) içinde . O dönem sapkınlık sadece iki erkeğin birbiriyle cinsellik yaşaması olayına dayanıyormuş. ( Genel olarak ) Tandığım eşcinsel imam arkadaşım vardı. Öyle tırnak içinde hani eğlence düşkünü ya da günümüz herhangi bir eğlence anlayışına sahip değil. Çok farklı bir düzeni var ama sevgi dolu. Yaratıcı ile senin aranda olduğuna inanıyorum. Ben doğuştan böyle yaratıldığına inanıyorum. ( Sonradan da olabilir ama herkes için değil tabi küçüklüğünden beri farkedilir mesala. ) .

:)

sahil

Kayıtlı Üye
İş
Makina Mühendisi
................
Daha önce böyle bir yazı yazmışsın ayrıca başka bir konu açmışsın ve o konuda dedenden el adığını yazmışsın başka bir yazında çeşitli varlıklar çağırdını gerçekten ne yapmak istiyorsun?
sen kimsi mesela?
1.pagan rahibi mi?
2. El almış bir birimi
3.Eşcinsel mi?
Önce birşeylere karar ver ve şu çelişkiden vazgeç. sonra hayatına bak ve ben şunu yapmak istiyorum ben buyum diyebilmen gerekiyor.

NOT :SİTE KURALLARI GEREĞİ ÖZEL BİLGİLERİN TALEBİ, DİNİ BİR TOPLULUK ÇAĞIRISI,YÖNETİMİN DÜZENLEMESİ DIŞINDA ÜYELER ARASI BULUŞMA VE TOPLANTI TALEPLERİ,KURAL İHLALİDİR VE SINIRSIZ BAN SEBEBİDİR.TÜM ÜYELERİMİZİN BİLGİSİNE.

GMPP YÖNETİMİ

ledunist

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ,
Ben 20 yaşında ve eşcinselim benim sıkıntım şöyle ;
20 yıldır sevgi yada aşk denen şeyi tadamadım , eşcinsel oluşum sebebiyle duygusal bağ kurabileceğim biri çıkmıyor karşıma evet çok güzel eşcinsel çiftler var fakat sanırım fiziğimden dolayı pek beğenilmiyorum . Gerçekten bu bana çok koyuyor ve artık bir erkek arkadaşımın olmasını istiyorum , bunun için edebileceğim dua , zikir, chant, büyü vs var mıdır , şimdiden çok sağolun...

özgür iradeyi bu tür durumlar için etkilemek doğru değil,dini olgularla bunu denemek hiç doğru değil, eğer arayışınızdan vazgeçmeyecekseniz günümüzde internet üzerinden değişik arkadaşlık siteleri mevcut , doğala aykırı bu yaşamın risklerini göze alıyorsanız önerim bu olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...