Melek enerjileri ve rüyalarım...

• Konbuyu başlatan 43887
  • Başlangıç tarihi
4

43887

Bugünlerde melek enerjileri ile çalışmalarımda farklı msjlar almaktayım.Rüyalarımın gücüne inandığım ve işaretleri daha çok rüyada aldığım için melek enerji çalışmalarımı rüya kanalı vasıtasıyla gerçekleştiriyorum .Kafamı karıştıran anlamlandıramadığım benim için önemli ama çözümsüz kalan bir rüyayı ayrıntısına fazla girmeden sizlerle paylaşmak istedim. Bir kaç kişi ortak enerjisel bir çalışma yapacaktık hepimiz ayaklanmış çalışma yerine gidiyorduk birden bedenime farklı bir güç(varlık) girdi ve beni sürükleyerek duvara çarpacakken çalışmayı yapacak kişi (medyum diyelim) beni yakaladı engelledi, direk kök çakram ve boğaz çakralarıma ellerini yumruk yaparak kulağıma sesini net duyduğum fakat çözemediğim lisanda sözler söyledi. O anda üzerimden bir ağırlık kalktı ve bir anda gözlerimi açtım.Açtığım anda havaya baktım. Sanki bir perde açılmış ve anlam veremediğim harfler yazıyor hızla geçti sadece benzetebildiğim L ve İ harfleri ki yazılar bu şekilde yazmıyordu arapçayı andırıyordu farklı harflerdi ,sesleri de işittim.Açıkcası çözümsüz kaldım biliyorum her ne yaşadıysam benim için bir işaretti ;çünkü aynı günde melek kartlarımdan ne için baksam Baş Melek Zadkielin msjını çekiyordum msjda doğru ilahi rehberliği açıkca duyuyorsun,mesajlar tekrar eden şekilde gelir.Zihnine gelen her şeye dikkatini ve psişik kulaklarını aç .İlahi yönlendirmeler ,tekrarlar halinde gelir ve sevgi doludurlar diyordu msjında açıkca üst üste gelmeside yaşadığım olayları daha netleştiriyordu ,ama bilmem gereken bazı şeyler var diye halen düşünmekteyim.Çalışmalara devam:Angel_anim:...Benim gibi melek enerjisiyle msj alan arkadaşlar ve yorum yapmak isteyen arkadaşlar olursa sevinirim. Belki benim anlamlandıramadığım bir şeylere ışık olurlar...:Angel_anim: sevgiyle...

bendekiben

Elit Üye
Sevgili *nefertiti* gördüklerin aslında en iyi senin yorumlayabileceğin şeyler bunun için kendine zaman tanımalısın.Karşına cevaplar çıkacaktır.Ayrıca gördüğün rüyaları not almanı tavsiye ederim.Bir gün cevaplara rastladığın zaman bu notlar işine yarayacaktır

4

43887

Aslında haklısın aynı fikirdeyim fakat bazen insanın tıkandığı yerler oluyor .Normalde rüya yorumculuğu da yapıyorum ;fakat bu çalışmalarda üst üste buna benzer msjlar alınca aklıma başka şeyler geldi. Cevabı bende, biliyorum ve çözümsüz...-Terzi kendi söküğünü dikemez misali- Rüya günlüğüm ve enerjisel çalışmalar için ayrı not aldığım yastık altı defterim mevcut not alıyorum.Bakalım :Angel_anim:

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Melek rehberliğinde rüyaları yorumlamak sanırım Allah vergisi bir yetenek gerektiriyor.Ben melek rüyalarımın hiçbirini yorumlayamadim şu ana kadar.Ciddi zor rüyalar ve oturtamadığım semboller var rüyamda.Kitap adı paylaşmak yasakmıydı ?Moderatörlerimizin izni olursa rehber ve bu anlamda bi nebze olsun işi kolaylaştırıcî bi kitap ònerebilirim.
Anlam bulamadığım bi rehber rüyamı bu anlamda çok bilinen bir isme ulaşıp kendisine anlamını sormuştum.Cevap olarak bana ,iç sesini dinle,için en doğruyu söyleyecektir,dedi.Yinede bilemedim emin olamadım rüyamın ne demek istediğinden..

Khaduen

Kayıtlı Üye
meleklerle nasıl ıletısıme gecebılırım ? onları nasıl hıssedebılırım cok yol denedım olmadı :/ lütfen yardım edermısın ? bildiklerini belkı bende işe yarar

lviv angeles

Kayıtlı Üye
meleklerle nasıl ıletısıme gecebılırım ? onları nasıl hıssedebılırım cok yol denedım olmadı :/ lütfen yardım edermısın ? bildiklerini belkı bende işe yarar
Selam:)Meleklerle iletişim kurmanın tek bir yolu yok tecrübelerimce.Birden fazla yöntemi bulunmakta ve en önemli noktası kişinin aslında bi zaman sonra deneye yanıla kendi yöntemini oluşturduğunu düşünmekteyim.Çok detayları olan çok fazla geniş bi yelpazeye sahip bi konu bu.Yani şahsen ben üç beş satıra bişeyler sığdîrmaya çalîşarak sizi yanlış yönlendirmek istemem.Bu konuda hem forumumuzda hemde kitaplarda olsun detaylı bilgi var okumanızî kesinlikle öneririm.Yalnız Melek frenkasına yakın olmak istiyorsanız,daima pozitif,sevecen,anlayışlı ve sizi aşağı çekecek duygulardan(sinir,gerginlik,kötü düşünce gibi)uzak durmalısınız.Her ne kadar biz insanoğlu için biraz zor olsada.
Allah'ımın meleklerinin ışığı sizinle olsun.

4

43887

Bu konu ile ilgili sitemizde bilgiler mevcuttur.linki incelemenizi öneririm http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=449

Ayrıca açtığım konu ile ilgili cevabımı aldım.Daha sonraki çalışmalarımda da sürekli aynı semboller uyarılar aldım ve direk sonraki çalışmalarımda ruhani varlığın kendisiyle iletişime geçtim. Bence sabredin ve enerji çalışmalarıyla ilgili çalışmalarınızı kendinize özel bir deftere not edin. Ortak anlamlara gelen sembolleri bulun,sabredin ,hislerinize güvenin ...Sevgi ve ışığınız bol olsun :)

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Bu konu ile ilgili sitemizde bilgiler mevcuttur.linki incelemenizi öneririm http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=449

Ayrıca açtığım konu ile ilgili cevabımı aldım.Daha sonraki çalışmalarımda da sürekli aynı semboller uyarılar aldım ve direk sonraki çalışmalarımda ruhani varlığın kendisiyle iletişime geçtim. Bence sabredin ve enerji çalışmalarıyla ilgili çalışmalarınızı kendinize özel bir deftere not edin. Ortak anlamlara gelen sembolleri bulun,sabredin ,hislerinize güvenin ...Sevgi ve ışığınız bol olsun :)
Enerji çalışmasî derken neler mesela nefertiti,neler uyguladınız?Ben melek rüyalarımda gelen sembollere anlam veremiyorum.Farklı sorulara farklı semboller alıyorum ,farklı olması doğal tabi .Ancak bunlar şu an çözümleyemediğim semboller olarak birikmiş durumdalar.Nasıl ilerleyebilirim Nefertiti?Takılıp kaldım bu noktada malesef:(Melek rüyası görüyorum sembolleri alıyorum ancak anlamadıktan sonra bi fayda vermiyor ki..
Yardımcî olursanız çok sevinirim.

4

43887

Dediğim gibi özellikle gördüğünüz sembolleri özel bir defterinize yazmalısınız,size bir işaret geldiyse bunu belli bir zaman zarfında öğreneceksiniz .Bu konuda biraz sabırlı olmalısınız,genel yorumlardan çok semboller ,kişiler ,söylemler,renkler ,sayılar vs. kendinizle ilgili neyi çağrıştırıyor kilit nokta neresi ona yoğunlaşmalısınız,iç sesinize bu konuda güvenin.Melek enerjileri olsun farklı sistemde enerji çalışmalar olsun bunlar kişiye özeldir ;fakat bu konuda yukarıda da bahsettiğim linkte yardımcı konular bulunmaktadır.İster kaynaklardan faydalanarak uygulayın ister benzer kendi yöntemizi ama ilk önce bilgilenin(korunma,dua vs.gibi)...Sevgiler...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Dediğim gibi özellikle gördüğünüz sembolleri özel bir defterinize yazmalısınız,size bir işaret geldiyse bunu belli bir zaman zarfında öğreneceksiniz .Bu konuda biraz sabırlı olmalısınız,genel yorumlardan çok semboller ,kişiler ,söylemler,renkler ,sayılar vs. kendinizle ilgili neyi çağrıştırıyor kilit nokta neresi ona yoğunlaşmalısınız,iç sesinize bu konuda güvenin.Melek enerjileri olsun farklı sistemde enerji çalışmalar olsun bunlar kişiye özeldir ;fakat bu konuda yukarıda da bahsettiğim linkte yardımcı konular bulunmaktadır.İster kaynaklardan faydalanarak uygulayın ister benzer kendi yöntemizi ama ilk önce bilgilenin(korunma,dua vs.gibi)...Sevgiler...

Çok teşekkür ederim paylasım için.Benim bir melek ajandam var ve melek ruyalarimi,sembolleri ,gün içinde meleklerden aldığım mesajları not alıyorum.Son bişey sormak isterim size:)Meleklere sorduğumuz sorudan bağimsiz başka bi yanıt almamiz mümkünmü?Mesela × konuda sorduğum sorunun mesaji değilde bambaşka alakasız bi konunun mesajini almiş olmam mümkünmü?Çok sordum kusura bakmayın:)Çok araştirmama rağmen malesef bazı kilit noktalarin anahtarini bulamiyorum.Size danisma sebebim budur.Tekrar teşekkürler,sevgiler.

4

43887

Çok teşekkür ederim paylasım için.Benim bir melek ajandam var ve melek ruyalarimi,sembolleri ,gün içinde meleklerden aldığım mesajları not alıyorum.Son bişey sormak isterim size:)Meleklere sorduğumuz sorudan bağimsiz başka bi yanıt almamiz mümkünmü?Mesela × konuda sorduğum sorunun mesaji değilde bambaşka alakasız bi konunun mesajini almiş olmam mümkünmü?Çok sordum kusura bakmayın:)Çok araştirmama rağmen malesef bazı kilit noktalarin anahtarini bulamiyorum.Size danisma sebebim budur.Tekrar teşekkürler,sevgiler.

Rica ederim,yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:)Evet yaptığınız çalışmalarda sorduğunuz soruyla ilgili farklı bir yanıt alabilirsiniz .Bunu uyarı gibi değerlendirebilirsiniz.Ben yaşadığım için söylüyorum , size sorduğunuz sorudan çok farklı bir şeye odaklanmanız gerektiği vurgulanabilir. Bu sizin hep iyiliğinizedir, bunu unutmayın. Ayrıca çalışmalarda bitkiler ve taşlarla çalışmanız,uyku öncesi meditasyon yapmanız enerji çalışmalarınızda daha da etkili olacaktır ,araştırmanızı öneririm sevgiler...

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Rica ederim,yardımcı olabildiysem ne mutlu bana:)Evet yaptığınız çalışmalarda sorduğunuz soruyla ilgili farklı bir yanıt alabilirsiniz .Bunu uyarı gibi değerlendirebilirsiniz.Ben yaşadığım için söylüyorum , size sorduğunuz sorudan çok farklı bir şeye odaklanmanız gerektiği vurgulanabilir. Bu sizin hep iyiliğinizedir, bunu unutmayın. Ayrıca çalışmalarda bitkiler ve taşlarla çalışmanız,uyku öncesi meditasyon yapmanız enerji çalışmalarınızda daha da etkili olacaktır ,araştırmanızı öneririm sevgiler...

Gerçektrn yardimcı oldunuz ,başka bi noktaya yònlendiriliyor olduğumu bilmem mesajı daha rahat algılamamı sağlayacak eminim.Sembolleri net çözüp sonuca ulaştığımda mutlaka paylaşıcam.Teşekkür ederim:)