Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Melek enerjileri ve rüyalarım...

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6657
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    1.024 mesaja 3.343 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    59

Standart Melek enerjileri ve rüyalarım...

Bugünlerde melek enerjileri ile çalışmalarımda farklı msjlar almaktayım.Rüyalarımın gücüne inandığım ve işaretleri daha çok rüyada aldığım için melek enerji çalışmalarımı rüya kanalı vasıtasıyla gerçekleştiriyorum .Kafamı karıştıran anlamlandıramadığım benim için önemli ama çözümsüz kalan bir rüyayı ayrıntısına fazla girmeden sizlerle paylaşmak istedim. Bir kaç kişi ortak enerjisel bir çalışma yapacaktık hepimiz ayaklanmış çalışma yerine gidiyorduk birden bedenime farklı bir güç(varlık) girdi ve beni sürükleyerek duvara çarpacakken çalışmayı yapacak kişi (medyum diyelim) beni yakaladı engelledi, direk kök çakram ve boğaz çakralarıma ellerini yumruk yaparak kulağıma sesini net duyduğum fakat çözemediğim lisanda sözler söyledi. O anda üzerimden bir ağırlık kalktı ve bir anda gözlerimi açtım.Açtığım anda havaya baktım. Sanki bir perde açılmış ve anlam veremediğim harfler yazıyor hızla geçti sadece benzetebildiğim L ve İ harfleri ki yazılar bu şekilde yazmıyordu arapçayı andırıyordu farklı harflerdi ,sesleri de işittim.Açıkcası çözümsüz kaldım biliyorum her ne yaşadıysam benim için bir işaretti ;çünkü aynı günde melek kartlarımdan ne için baksam Baş Melek Zadkielin msjını çekiyordum msjda doğru ilahi rehberliği açıkca duyuyorsun,mesajlar tekrar eden şekilde gelir.Zihnine gelen her şeye dikkatini ve psişik kulaklarını aç .İlahi yönlendirmeler ,tekrarlar halinde gelir ve sevgi doludurlar diyordu msjında açıkca üst üste gelmeside yaşadığım olayları daha netleştiriyordu ,ama bilmem gereken bazı şeyler var diye halen düşünmekteyim.Çalışmalara devam...Benim gibi melek enerjisiyle msj alan arkadaşlar ve yorum yapmak isteyen arkadaşlar olursa sevinirim. Belki benim anlamlandıramadığım bir şeylere ışık olurlar... sevgiyle...

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

2. 3 kişi *nefertiti* üyemize teşekkür etti:
    lviv angeles (10.01.2015), rüyagezgini (24.11.2014), Tai Chi Chuan (24.11.2014)

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 11375
    Ettiği Teşekkür
    350
    278 mesaja 637 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    90

Sevgili *nefertiti* gördüklerin aslında en iyi senin yorumlayabileceğin şeyler bunun için kendine zaman tanımalısın.Karşına cevaplar çıkacaktır.Ayrıca gördüğün rüyaları not almanı tavsiye ederim.Bir gün cevaplara rastladığın zaman bu notlar işine yarayacaktır

Bir telaşla uyandım ki !
    Aslında her şey bir rüya imiş.
    Bendekiben bendeki O imiş.
    Aslında Ondaki ben nefs imiş.
    Nefs de yok olunca kalan tek O imiş.

Mutluluk, nelere sahip olduğumuz değil,
    ne kadar keyif alabildiğimizdir.

4. 3 kişi bendekiben üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (24.11.2014), lviv angeles (10.01.2015), Tai Chi Chuan (24.11.2014)

Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    Tecrübe Puanı
    59

Aslında haklısın aynı fikirdeyim fakat bazen insanın tıkandığı yerler oluyor .Normalde rüya yorumculuğu da yapıyorum ;fakat bu çalışmalarda üst üste buna benzer msjlar alınca aklıma başka şeyler geldi. Cevabı bende, biliyorum ve çözümsüz...-Terzi kendi söküğünü dikemez misali- Rüya günlüğüm ve enerjisel çalışmalar için ayrı not aldığım yastık altı defterim mevcut not alıyorum.Bakalım

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

6. *nefertiti* Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (10.01.2015)

Yer
    HAYALLERİN GERÇEK OLDUĞU ÂLEM
    Rep Puanı : 8871
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    2.248 mesaja 4.360 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    79

Melek rehberliğinde rüyaları yorumlamak sanırım Allah vergisi bir yetenek gerektiriyor.Ben melek rüyalarımın hiçbirini yorumlayamadim şu ana kadar.Ciddi zor rüyalar ve oturtamadığım semboller var rüyamda.Kitap adı paylaşmak yasakmıydı ?Moderatörlerimizin izni olursa rehber ve bu anlamda bi nebze olsun işi kolaylaştırıcî bi kitap ònerebilirim.
    Anlam bulamadığım bi rehber rüyamı bu anlamda çok bilinen bir isme ulaşıp kendisine anlamını sormuştum.Cevap olarak bana ,iç sesini dinle,için en doğruyu söyleyecektir,dedi.Yinede bilemedim emin olamadım rüyamın ne demek istediğinden..

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4901
    Ettiği Teşekkür
    4.813
    1.247 mesaja 2.414 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Ben içime dogan bir yorumu yazmak istiyorum aynı seyleri tekrar tekrar yaşayıp hep içinden bakmışsınız biraz uzaklaşıp dışardan bir gözle bakarak degerlendirmelisiniz.

Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    3
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    15

meleklerle nasıl ıletısıme gecebılırım ? onları nasıl hıssedebılırım cok yol denedım olmadı :/ lütfen yardım edermısın ? bildiklerini belkı bende işe yarar

Yer
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    Tecrübe Puanı
    79

Alıntı Khaduen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meleklerle nasıl ıletısıme gecebılırım ? onları nasıl hıssedebılırım cok yol denedım olmadı :/ lütfen yardım edermısın ? bildiklerini belkı bende işe yarar
    SelamMeleklerle iletişim kurmanın tek bir yolu yok tecrübelerimce.Birden fazla yöntemi bulunmakta ve en önemli noktası kişinin aslında bi zaman sonra deneye yanıla kendi yöntemini oluşturduğunu düşünmekteyim.Çok detayları olan çok fazla geniş bi yelpazeye sahip bi konu bu.Yani şahsen ben üç beş satıra bişeyler sığdîrmaya çalîşarak sizi yanlış yönlendirmek istemem.Bu konuda hem forumumuzda hemde kitaplarda olsun detaylı bilgi var okumanızî kesinlikle öneririm.Yalnız Melek frenkasına yakın olmak istiyorsanız,daima pozitif,sevecen,anlayışlı ve sizi aşağı çekecek duygulardan(sinir,gerginlik,kötü düşünce gibi)uzak durmalısınız.Her ne kadar biz insanoğlu için biraz zor olsada.
    Allah'ımın meleklerinin ışığı sizinle olsun.

Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    Tecrübe Puanı
    59

Alıntı Khaduen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu ile ilgili sitemizde bilgiler mevcuttur.linki incelemenizi öneririm http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=449

Ayrıca açtığım konu ile ilgili cevabımı aldım.Daha sonraki çalışmalarımda da sürekli aynı semboller uyarılar aldım ve direk sonraki çalışmalarımda ruhani varlığın kendisiyle iletişime geçtim. Bence sabredin ve enerji çalışmalarıyla ilgili çalışmalarınızı kendinize özel bir deftere not edin. Ortak anlamlara gelen sembolleri bulun,sabredin ,hislerinize güvenin ...Sevgi ve ışığınız bol olsun

Konu *nefertiti* tarafından (11.01.2015 Saat 16:14 ) değiştirilmiştir.

Yer
    Ettiği Teşekkür
    3.848
    Tecrübe Puanı
    79

Alıntı *nefertiti* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konu ile ilgili sitemizde bilgiler mevcuttur.linki incelemenizi öneririm http://www.gizlimabet.com/forumdisplay.php?f=449

Ayrıca açtığım konu ile ilgili cevabımı aldım.Daha sonraki çalışmalarımda da sürekli aynı semboller uyarılar aldım ve direk sonraki çalışmalarımda ruhani varlığın kendisiyle iletişime geçtim. Bence sabredin ve enerji çalışmalarıyla ilgili çalışmalarınızı kendinize özel bir deftere not edin. Ortak anlamlara gelen sembolleri bulun,sabredin ,hislerinize güvenin ...Sevgi ve ışığınız bol olsun
    Enerji çalışmasî derken neler mesela nefertiti,neler uyguladınız?Ben melek rüyalarımda gelen sembollere anlam veremiyorum.Farklı sorulara farklı semboller alıyorum ,farklı olması doğal tabi .Ancak bunlar şu an çözümleyemediğim semboller olarak birikmiş durumdalar.Nasıl ilerleyebilirim Nefertiti?Takılıp kaldım bu noktada malesefMelek rüyası görüyorum sembolleri alıyorum ancak anlamadıktan sonra bi fayda vermiyor ki..
    Yardımcî olursanız çok sevinirim.

Yer
    Ankara
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    Tecrübe Puanı
    59

Dediğim gibi özellikle gördüğünüz sembolleri özel bir defterinize yazmalısınız,size bir işaret geldiyse bunu belli bir zaman zarfında öğreneceksiniz .Bu konuda biraz sabırlı olmalısınız,genel yorumlardan çok semboller ,kişiler ,söylemler,renkler ,sayılar vs. kendinizle ilgili neyi çağrıştırıyor kilit nokta neresi ona yoğunlaşmalısınız,iç sesinize bu konuda güvenin.Melek enerjileri olsun farklı sistemde enerji çalışmalar olsun bunlar kişiye özeldir ;fakat bu konuda yukarıda da bahsettiğim linkte yardımcı konular bulunmaktadır.İster kaynaklardan faydalanarak uygulayın ister benzer kendi yöntemizi ama ilk önce bilgilenin(korunma,dua vs.gibi)...Sevgiler...

14. *nefertiti* Üyemize teşekkür edenler:
    lviv angeles (12.01.2015)

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)