Tema rengi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Sevgili arkadaşlar sitemizde üyeler kendi temalarını seçebiliyor. Formun sol alt köşesinde seçim yeri var. Buna rağmen bunu pek çok kişi bilmiyor. Bazı Üyelerimiz siyah üzerine beyaz yazı rengini göz yorucu buluyor. Genelde bu konuda şıikayet edenlerin çok kısa Süreli üyeler olduklarını ve çok az konu okuduklarını gördüm. Yani formun uzun süre Kullanıcıları değiller. Ben şansı olarak siyah temayı daha az göz yorucu buluyorum. Daha az aydınlık olduğu için, özellikle uzun süre forumda kalan arkadaşlardan forum rengi konusunda öneri sunmalarını istiyorum. Fikirlerinii yazabileceğiniz gibi sadece anketi cevaplarsanız olur. Çoğunluğun isteğine göre yine seçmeli tema olsa bile temel temayı gerekirse değiştireceğim. Şimdiden teşekkür ederim.

nikotin-34

Kayıtlı Üye
ben siyah üzerine beyaz yazıyı rahatsız edici bulmuyorum. gayet rahat okunuyor uzun yazılar. bir seçenek belki sözlüklerin teması olan açık gri üzerine siyah olabilir. en rahatı o olur sanırım ama gizlimabet'e siyah-beyaz daha çok yakışıyor.

albus

Kayıtlı Üye
Bence değişikliğe hiiç gerek yok. Göz yormamasının yanı sıra, kendimi bu siteye girerken supernatural'da gibi hissediyorum. Renkli olursa Mabet'in bu büyüsü bozulabilir. Böyle siyah ve karanlık, arkadaki şekiller,tasarım tam olması gerektiği gibi. Siyah, karanlık ve mistik daha güzel bir tema varsa oylamaya sunabilirsiniz. Ama bu büyülü ortamın bozulmaması gerek bence.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Gözümüz siyah temaya alıştı, değiştirilse bile siyah tema seçeneği kalsın hem daha az batarya harcıyor hemde çok aydınlık olmaması gözü yormuyor

AJA

Elit Üye
Bence de aynı kalmalı ,tüm eski üyelerde aynı fikirde dediğiniz gibi :) En fazla siyah arkaplan üzürine biraz renk katılabilir.Mor yada yeşil.Twitter yada face gibi hiç hayal edemiyorum çok basit görünebilir.Gözü uzun yazıları okurken yoruyor aslında.Bu durumda ne yapılabilir bilmiyorum .

fadiş1

Kayıtlı Üye
sihay olması gayet güzel. asıl beyazken yada farklı renklerde çok daha yorar. hem bu renk mabede daha farklı bir hava katıyor.

Assa

Banlı Kullanıcı
Sitenin içeriğine formatına en uygunu bu bence . Böyle kalsa güzel olur konuları okurken daha bir havaya giriyor insan

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Bence kalmalı tasarım güzel siyah renge alıştık. Diğer arkadaşlarımında söylediği gibi göz de yormuyor. Mavi yada başka renk olsa alışabilirmiyiz bilemiyorum :)

4

43887

Aynı kalması taraftarıyım.Adı üzerinde Gizlimabetteyiz siyah gizemli asil bir renk ve beyazla aydınlanıyor gizemi, tabi bizleri de aydınlatıyor tıpkı karanlıkta ışık bulmak gibi :) renkler birbiriyle örtüşüyor,göz yorucu da değil,bazen renkli yazılara denk gelince renge mi dikkat edeyim konudaki yazıya mı açıkcası okurken dikkatimi dağıtıyor.Rengarenk düşünemiyorum mabedi:)

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bence de böyle kalsın. Bizim sitemizin farkı işte. Face twitter gibi olursa bu sitenin bi anlamı kalır mı ?

nazom

Kayıtlı Üye
Bu renge , temaya çok alıştık. Mabedimizle öyle bütünleştiki ...
Okurken zorlanmıyorum. Aynı kalması taraftarındanım :nopity:

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Ben sürekli telefondan giriyorum ve konuları okurken sürekli yana kaydırmam gerekiyor acaba bu bende mi oluyor sadece belki mobil uygulaması falanda olabilir nitekim artık herkes telefondan giriyor :) onun dışında gayet mükemmel

fadiş1

Kayıtlı Üye
Uygulamanın olmasını ben de çok isterdim [emoji4]

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Tapatalk adında bir uygulama var. Genel bir forum uygulaması. Forumu aratıp buradan kullanabilirsiniz. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...