Forumda arama yapamıyorum !!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

exotic

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci [Sürünüyoz bea :D]
Kaç kez okuyorum şu cümleyi " Forumda bulunup bulunmadığından emin olmadığınız konuları aratıp bakın" diye.Artık sinir bozucu olmaya başladı.Aramaya kelimeyi, cümleyi v.s yazıyorum, aratıyorum, alakasız bi sürü şey çıkıyor.Gelişmiş aramayı deniyorum, Ordan gir - çık yine aynı yer -_- biri bunun sebebini bilmiyo mu ?

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Aramayı google araç çubuğuna örneğin; EFT yöntemi gizli mabet.... şeklinde yazıp yapın, o zaman kesin sonuç alabilirsiniz.

AJA

Elit Üye
Burada aradığınız her konuyu google da yazın yukarıda örnek verildiği gibi.Örnek veriyorum tekrar aşk büyüsü gizlimabet.com gibi.Sonrasında aramanızda forumdaki o konular çıkacaktır :)

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Sitemizde anahtar kelimeler yoğun olarak kullanılmıyor. Bunun yanı sıra çok fazla konu ve mesaj olduğu için arama yapıldığı zaman sistem bütün konu ve mesajlardaki yazdığınız içerik bulunan her kelimeyi aratıyor. Bu da bahsedilen konuların çıkmama nedenini oluşturuyor. Bunun için arkadaşların da ilettiği gibi google arama motorundan ya da diğer arama motorlarından arayacağınız kelimeyi yazıp arkasına gizlimabet yazdığınız zaman başlıklara göre arama yaptığı için arama motorları doğru konuları bulma ihtimaliniz daha fazla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...