Rüyalarda cini düğümlemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fransula

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese. Sürekli yinelenen rüyalar görüyorum. Bir ya da birkaç cin musallat oluyor rahatsız ediyor ve ben felak nas ayetel kürsi okuyarak önce onu korkutuyorum direniyor ama yakalayıp lastik gibi sündürüp düğümlüyorum. Bu o kadar garip ki her seferinde aynı görüyorum. Tek fark bir kere kedi olarak gördüm, sonra insan gibi dün gece ise kendisini. sürekli bir korkuyla tedirginlikle yaşıyorum. midemde bulantıyla heyecan karışımı bir duygu kollarımda uyuşukluk sürekli bir ürperme söz konusu. bazı geceler de felç geçirir gibi olup kımıldayamıyorum ve küçük bir kız çocuğu gördüm yatağımın yanında, biraz ilerisinde büyük siyah cüppeli bir adam. bundan bir kaç gece sonra ise yine felç gibi kımıldayamıyorum ama dikenli bir top sanki ayaklarıma düşüp kafama doğru yuvarlandı ve baş derime battı. nefessiz kaldım bir anda nefes aldım oksijen gitti beynime kendime zor geldim uyandığımda kafamın içi hala acıyordu. Bütün bunların sebebi ne olabilir? Duamı da ediyorum neden böyle oluyor anlamadım. Git gide sinirli ve çift karakterli birine dönüşmeye başladım. birşeylerin sanki arkamdan beni takip ettiğini hissediyorum bazen, sanki biri yaklaşırken hissedilir ya öyle işte. Bütün bunların açıklaması ne olabilir? ne yapmalıyım? yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

hopefull06

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun size.. Yıllar önce bendede benzeri durumlar vardı, şimdi biraz azaldı, her gece yatarken EUZU Bİ KELİMATİLLATTAMMATİ MİN ŞERRİ MA HALAKE okurum. ANLAMI: bütün yarattıkalarının şerrinden (Allahın) kusursuz kelamlarına sığınırım.. Mesela bende dün gece mutfağa su içmeye kalktım, odama giderken arkamdan 3 defa kapıya bişey tak tak tak vurdu önemsemedim apartmanda bitinin bişeyidir diye kendimi telkin ettim. Odada konsolun üzerinde eşimin cep telefonu şarjda idi, şarj kablosu inanılmaz şekillerde sallandı gözümün önünde.. büyük büyük daireler çizdi sanki biri ip atlıyor gibiydi.. Emin olmak için başka taraflara bakıyorum gözlerimi ovuşturuyorum aynen devam ediyordu.. amaan dedim gittim yerime yattım :) Asla korkuya kapılma, zayıf düşersen daha çok üzerine gelinir. Bunlar ilkkez başıma gelmiyor, kime gitsem musallatın var dedi ama asla hiç kimse birşey yapamadı.. Şimdide komşum benle uğraşıyor bunu biliyorum ama birşey yapamıyorum. Yıllardır bişey saçımı çeker, elime kına yakardı ama inatla korkmadım.. Bazen yok olur sıkıntılarım komşu olayına kadar yoktu bunlar. Bol bol dua et.. Eğer iyi bir bakımcı bulursan banada haber ver :)

fransula

Kayıtlı Üye
Sevgili Hopefull06 yüreklendirdin beni resmen Allah razı olsun senden. Tıkırtılar ben de duyuyorum, duş alırken gözlerimi açmaktan kıpkırmızı oluyor gözlerim ama dediğin gibi dua edip Allah'a sığınmaktan başka yapacak birşey yok. Birileri de benimle uğraştı zamanında eşimle evlenemeyim diye ama engel olamadılar. Hala kavgalarımız sürer ama direniyorum gerçekte de rüyalarımda da. Düğümlemek sanıyorum ki ona boyun eğmemek. İnşallah düzelir sizinde, çok geçmiş olsun. İyi bir bakıcı bulursam söz haber vericem size ;) Bu arada hatırlıyorum sizi komşunuzun bu tarz şeylerle uğraştığını face te bulmuştunuz değil mi? Allah onu da ıslah etsin. Sevgiyle kalın.

hopefull06

Kayıtlı Üye
Çok teşekkür ederim.. Olay sadece korkmamaktan geçiyor. Korku teslimiyettir. Siz siz olun sakın internetten yada herhangi kitaptan bilir bilmez uygulama yapmayın. Çünkü bizler yapamayız gibime geliyor bu tip işleri. Her şeyin bir ustası var, aynı her hangi birine hastalığımızı tedavi ettiremeyeceğimiz gibi yada her ilacı kullanamadığımız gibi. Ben komşumdan şüpheleniyorum evet, belki rabbim önüme çıkarttı onun yaptıklarını, belki önlem alayım diye ama bir noktaya kadar gücüm yetiyor.. Banyoya kesinlikle destur demeden girmeyin, sol ayakla girip sağ ayakla çıkın. Eğer izleniyorum hissiniz varsa peştamal sarının banyoda. En çok zayıf anımızda vesvese ederiz. Sıkıntı hissedince abdest alın. Mesela ben o komşuya inadına taşınmıyorum. Rabbime tevekkülüm dedim, onun yüzünden huzurum bozuldu, şimdi benden dolayı diken üstünde, ben oldukçada dikene devam :)

Mcahit

Kayıtlı Üye
Benimde başıma bu tarz olaylar geldi.Rüyalarımda zikir çekerek cin kovaladığım da oldu...:D Çok garip olaylar.Onları fazla kafaya takmayınca ve korkmayınca gidiyorlar galiba.En son banyo kapısını kapatırken kapı ardına kadar elimden kayıp açılmıştı.Sinirden kapıyı sertçe tekrar kapattım.Bu olaydan sonra çok şükür başıma bir daha bir şey gelmedi.Allah yardımcın olsun.Hopefull06'nın da dediği gibi korkmayın ve üzerinde fazla düşünmeyin bence.

fransula

Kayıtlı Üye
Evet düşünmemeye çalışıyorum, bir süre herşey yolunda gidiyor unutuyorum sonra pat diye rüyama giriyor. Benim bilinç altım çok kuvvetli ufacık bir çağrışım olsa hemen en kötü kabuslar rüyamda. Hatta anlattığımda kesinlikle senden iyi bir bilim kurgu yazarı olur diyorlar. Film gibi resmen, bu yüzden de etkileniyorum ve maalesef dinlenemiyorum geceleri tüm enerjim düşük oluyor güzdüz. Umarım bundan sonra böyle şeyler karşıma çıkmaz bir daha :)

tenebrum

Kayıtlı Üye
]“Bismillâhillezî lâ yedurru measmihi Şey’ün fil’ardi velâ fissemâi ve Hüvessemi’ul Aliym.”

Anlamı:
"Yüce Allah’in ismiyle hareket ederim. O yüce Allah ki, O’nun mübârek ismiyle hareket edildigi (O’nun ismi söylendigi) vakit, yerde ve gökte hiçbir sey okuyana zarar veremez. O yüce Allah, her seyi en iyi isiten ve en mükemmel bir sekilde bilendir.."

Fazileti:
Sabah-akşam, 3 defa, "Bismillâhillezî lâ yedurru maasmihi şeyün fil erdı velâ fissemâi ve hüvessemîul alîm" okuyan, büyücü ve zalimden emin olur. Sabah okuyan akşama kadar, akşam okuyana da, sabaha kadar hiç belâ gelmez [İ. Mâce]
"Bu duanın akşam sabah okunması tavsiye edilmektedir.”

şahsen çok faydasını gordum.selam ve dua ile.

fransula

Kayıtlı Üye
Yardımlarınız için çok teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...