DUALARINIZI BEKLiYORUM EKSiK ETMEYiN...

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye

Bu benim kardeşim Hasan Emre; Daha önce de bahsetmiştim epilepsi hastası ve 6 aylık olduğundan bu yaşına kadardır tedavi gördüğünü ve yaşı şuan 10.

Kardeşim 2 gündür yoğun bakımda uyutuluyor aşırı enfeksiyon yüksek ateş sebebiyle ,sizden ricam şifa çalışması yapan arkadaşlar kardeşim içinde bir şeyler yaparlarsa (yapabilirlerse) çok mutlu olurum.Çünkü benim elimden sadece Dua etmek geliyor ve sizlerdende talep ediyorum.İlginiz için şimdiden teşekürler...

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Allah onu size sağ salim ulaştırsın sağlığına kavuşur inşallah :(

Junmen

Kayıtlı Üye
Bu gece 00:00 dan itibaren yaklaşık 2 saatlik bir istişaremiz olacak bazı tanıdıklarla ortamda hazır bulunan değerli insanların hepsine tek tek ricada bulunacağım şifası için dua etmeleri için. Rabbim şifalar versin.

Semiyail

Banlı Kullanıcı
ALLAH bu çocuğa şifa versin inşallahi teala amin

nazom

Kayıtlı Üye
Rabbim acil şifalar versin . Sağ salim aranıza dönsün .

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
ALLAH sizleri Razı geldiği kullar arasına dahil eylesin düşünceniz ve dilekleriniz için minnettarım mutlu ettiniz.Dualarınız kabul görsün inşaALLAH.Teşekür ederim.

La-edri

Kayıtlı Üye
Allah kardesinize sifa sizlere de sabir versin, sizin bu cocugun resmini ve adini burada paylasmaniz dogru degil yalniz. Mod. arkadaslara ica edin kaldirilsin bu paylasim, bu ve benzeri durumlarda özel mesaj olarak site sahiblerine ulasmaniz daha uygun.

Salick

Kayıtlı Üye
Rabbim en kisa zamanda saglik versin, sevdiklerine bagislasin..

tenebrum

Kayıtlı Üye
kuzum yaa :( kıyamam ona :( bende epilepsi hastasıyım.bilirim..hele de agır nobetler yasıyorsa benim gibi..Allah tez zamanda şifa versin arkadasım.bunu yaşamayan bilemez anlayamaz yaşayan kadar..öldüm ben diyorsun..ruhunun cekilme acısı cabası....dua edecegim bu tatlı cana..

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Allah kardesinize sifa sizlere de sabir versin, sizin bu cocugun resmini ve adini burada paylasmaniz dogru degil yalniz. Mod. arkadaslara ica edin kaldirilsin bu paylasim, bu ve benzeri durumlarda özel mesaj olarak site sahiblerine ulasmaniz daha uygun.

Saygıdeğer arkadaşım ; tamam senin dediklerini anlarım fakat isim konusunda degilde ,resim konusunda senin düşündüğün şey sedece yasak olduğu...Fakat benim düşüncem reesme bakarak mantıken şifa çalışması yapacak arkadaşların uzaktan hayal edebilmeleridir.Ben bunu şifa çalışması yapan arkadaşlardan özellikle istedim çünkü...Bilmem anlatabildim mi ..Ha illaki yasaksa resim yüklemek daha öncede yüklemiştim sorun olmamıştı fakat o kardeşim değildi o yüzdendir ona yasak konmayışı degil mi.Sorunlar paylaşıldıkça azalır biliyorum.Ve bir ton resim yüklemesi gerçekleşiyor bu forumda hepsi normalde bizimki mi anormal hakkı sen verirsin sanıyorum.Yetkili arkadaşlar okumuşlardır yazıları kaldırmak isteyen buyursun kaldırsın onada hayır demem.Özel mesaj 3-5 kişiye bu tür mesajlarda bir çok kişiye ulaşır.Bilmiyorum o nedenle , kimler ilgilenir bu tür konularla...Saygılarla...

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
kuzum yaa :( kıyamam ona :( bende epilepsi hastasıyım.bilirim..hele de agır nobetler yasıyorsa benim gibi..Allah tez zamanda şifa versin arkadasım.bunu yaşamayan bilemez anlayamaz yaşayan kadar..öldüm ben diyorsun..ruhunun cekilme acısı cabası....dua edecegim bu tatlı cana..

Geçmiş olsun size de ALLAH saqlık şifa versin...Anlıyorum sizi...

AJA

Elit Üye
Fotoğraf yüklemek yasak evet fakat böyle şifa için paylaşıldığından dolayı kötü bir niyet olmadığı ortada.Ayrıca bu çocuğa biri kötü niyetle yaklaşıacağınıda sanmıyorum burada.Bunun dışında bir sakınca var ise konu görevli mod arkadaşım gerekeni yapacaktır.Buda kişinin yararı adına yapılır yanlış değerlendirilmesin.
Hastalıkta şifada ondan.Tüm sevgi ve şifa dualarımı yolluyorum.Kendisine de şifa yollayacağım.Geçmiş olsun.

4

43887

Kardeşinize acil şifalar ailenize sabır diliyorum,inşallah yakın zamanda sağlığına kavuşur.Resmini görünce bile inanın insanın boğazında düğüm düğüm takılıyor sözcükler...Altın üçgen ve şifa çalışmalarımı belli bir süre kardeşiniz için uygulayacağım.Haberdar edersiniz.Tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...Sevgiler...

Kiymazxx

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun Allah şifa versin bir an önce iyileşir inşallah.

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Fotoğraf yüklemek yasak evet fakat böyle şifa için paylaşıldığından dolayı kötü bir niyet olmadığı ortada.Ayrıca bu çocuğa biri kötü niyetle yaklaşıacağınıda sanmıyorum burada.Bunun dışında bir sakınca var ise konu görevli mod arkadaşım gerekeni yapacaktır.Buda kişinin yararı adına yapılır yanlış değerlendirilmesin.
Hastalıkta şifada ondan.Tüm sevgi ve şifa dualarımı yolluyorum.Kendisine de şifa yollayacağım.Geçmiş olsun.

Anlayışınız için ben teşekür ederim.İyi forumlar hayırlı günler dilerim.

yaramazcocukmavi

Kayıtlı Üye
Kardeşinize acil şifalar ailenize sabır diliyorum,inşallah yakın zamanda sağlığına kavuşur.Resmini görünce bile inanın insanın boğazında düğüm düğüm takılıyor sözcükler...Altın üçgen ve şifa çalışmalarımı belli bir süre kardeşiniz için uygulayacağım.Haberdar edersiniz.Tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum...Sevgiler...

İlginiz, düşünceleriniz ve güzel dilekleriniz için ayrı ayrı hepinize teşekür ederim. iyi forumlar hayırlı günler dilerim.

ledunist

Kayıtlı Üye
Yüce ALLAH'ın şifa veren sıfatının hürmetine , kardeşimize de şifa nasip etmesi umuduyla ben de dua edeceğim

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Kıyamam Rabbim Şafi ismi şerifiyle şifalandırsın.
Tez zamanda kurtulur inş.Peki bioenerji olarak tedavi yaptırdınız mı?Yalnızca tıbbi destek mi alıyorsunuz?