Lütfen yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esrarli0303

Banlı Kullanıcı
Selamnaleyküm. Benim cok sıkınym var. Gece bana 3 harfliler saldırdı. İnanın sıkıntıdan çatlayacam sanki. Bana ALLAH rızası için ikim ehli abiler yardım etsin.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Nasıl saldırdı? ne yaptı? bu nasıl konu böyle? babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi!!! Arkadaşım detaylı anlatın şunları.

esrarli0303

Banlı Kullanıcı
Abi gece karabasanlar geldi. ve ben gece boyunca cok korktum. Evin işiklarını yaktm. Sabahta kalktm sıkntı içinde. Gözlerim şiş hertarafım ağrıyo. Evden dışarı cıkamadm.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Kardeşim belki de rüya görmüşsündür. Cin musallat durumuysa her gece tekrarlanır. Bekle bakalım.

esrarli0303

Banlı Kullanıcı
Abi zaten haftada en az 3 kere oluyor bende bu. Yatarken yatakta sıçramalar oluyor. Gözüme görüntüler geliyor. Kulağıma sesler geliyor. Korkunc ruyalar vs. Abi

batuhan

Kayıtlı Üye
Peygamber efendimizin, cinlerin zararlarından Müslümanları korumak için Hazret-i Ali'ye yazdırdığı bir mektuptur. Üzerinde taşıyana ve evinde bulundurana o mahluklar zarar veremez.

Eshab-ı kiramdan Ebu Dücane hazretleri anlatır:
Yatıyordum. Değirmen sesi gibi ve ağaç yapraklarının sesi gibi, ses duydum ve şimşek gibi, parıltı gördüm. Başımı kaldırdım. Odanın ortasında, siyah bir şey yükseldiğini gördüm. Elimle yokladım. Kirpi derisi gibi idi. Yüzüme, kıvılcım gibi şeyler atmaya başladı. Hemen Resulullaha gidip, anlattım. Buyurdu ki: (Ya Eba Dücane, Allahü teâlâ, evine hayır ve bereket versin!)

Kalem ve kağıt istedi. Hazret-i Ali'ye bir mektup yazdırdı. Mektubu alıp, eve götürdüm. Başımın altına koyup, uyudum. Feryat eden bir ses, beni uyandırdı. Diyordu ki: (Ya Eba Dücane, bu mektupla bizi yaktın. Senin sahibin, bizden elbette çok yüksektir. Bu mektubu bizim karşımızdan kaldırmaktan başka, bizim için kurtuluş yoktur. Artık, senin ve komşularının evine gelemeyeceğiz. Bu mektubun bulunduğu yerlere gelemeyiz.)

Ona dedim ki, sahibimden izin almadıkça bu mektubu kaldırmam. Cin ağlamasından, feryadından, o gece, bana çok uzun geldi. Sabah namazını, mescitte kıldıktan sonra, cinnin sözlerini anlattım. Resulullah efendimiz buyurdu ki:
(O mektubu kaldır. Yoksa, mektubun acısını, kıyamete kadar çekerler.) [Delail-ün-nübüvve, Tezkire-i Kurtubi]
Ekli dosyayı görüntüle 6261

ruban

Kayıtlı Üye
o mektup ancak fay da yerine zarar verir ..... ve o mektubun aslı yani Resulullah yazdır dıgı mektup degil ozaman bütün sorunlarımız hal olur du gerek kalmazdı hiç bir korunma ya Resulullah la ve ya yazan hz ali le bir tutuyor sa kendini buyrun yazsın

RoyalArch

Kayıtlı Üye
o mektup ancak fay da yerine zarar verir ..... ve o mektubun aslı yani Resulullah yazdır dıgı mektup degil ozaman bütün sorunlarımız hal olur du gerek kalmazdı hiç bir korunma ya Resulullah la ve ya yazan hz ali le bir tutuyor sa kendini buyrun yazsın

Ne alakası var o zaman kuranda okuma kendini Allahla bir mi tutuyorsun? Korunmak isteyince Ayetel Kürside okuma. Sahih dualar ve böyle mektuplar varsa sıkıntı olmaz.

esrarli0303

Banlı Kullanıcı
Dr. Lara gittim. Bakırköy erenköy hepsinde yattım. Gitmediğim dr. Kalmadı fayda göremedim. Hocalar gittim 1 hafta iyi oluyorum sonra tekrar sıkıntı geliyor. Ben ne yapcağımı şaşırdım. Evden cıkamııom. Sabahları kalkıom üstümde 1 ton ağarlık. Gözlerimi şiş. Gözlerimi acamıuom. Yüzüm negatif. Siz diyosunız ayetel kürsi okuun. Okuyamıyom sıkılıyorum. Namazda kılamıyorum sıkıntıdan. :(

batuhan

Kayıtlı Üye

[video=youtube;NJtR5o2hvmA]http://www.youtube.com/watch?v=NJtR5o2hvmA[/video]

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Dr. Lara gittim. Bakırköy erenköy hepsinde yattım. Gitmediğim dr. Kalmadı fayda göremedim. Hocalar gittim 1 hafta iyi oluyorum sonra tekrar sıkıntı geliyor. Ben ne yapcağımı şaşırdım. Evden cıkamııom. Sabahları kalkıom üstümde 1 ton ağarlık. Gözlerimi şiş. Gözlerimi acamıuom. Yüzüm negatif. Siz diyosunız ayetel kürsi okuun. Okuyamıyom sıkılıyorum. Namazda kılamıyorum sıkıntıdan. :(

Bu sitede hoca vs. yönlendirmek yasak. Yardım bulamazsın çünkü durum bu kadar ciddiyse işin ehli birisi gerek.

esrarli0303

Banlı Kullanıcı
ALLAHım inşaALLAH bütün hayr kapılarını açarda iyileri cıkartır karşıma aminnn.

Ori

Kayıtlı Üye
Bence stres içindesin. Rahatla ve düşünmemeye çalış. Düşünme hiçbir şekilde zamanla yok olacaktır.

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İnancın doğrultusunda kendine korunma ritüelleri yapabilirsin
işe yaramazsa urum ile iletişime geçmeni öneririm.

esrarli0303

Banlı Kullanıcı
Urumlada görüşmüştüm 2011 de birtürlü iletişime gecemedm

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
anlattığınız belirtilerin hiç biri bir varlık saldırısına benzemiyor. Özellikle gece ve uykuda olma nedeni bulunmalı ve ona göre bir yöntem uygulanmalı. Hipnozu tavsiye ederim. bilinçaltınızda ne var o bulunarak ona göre bir şifa çalışması yapılmalı. Benimle iletişime geçmek çok kolay özel mesaj yeterli.

Mrs.Şeytan

Kayıtlı Üye
İş
İngilizce Öğretmeni
Bana kimse yardım edemicek galiba :(
Sayın esrarlı0303 sabırlı olmalısın. Allah sabredenlerin yanındadır. Öyle hemen pes edersen kimse sana yardım edemez kii. Biraz daha bekle neler oluyor bir yere kısaca not et. 1 hafta sonra o notlara bak başına ne gelmiş. Öylece anlarsın ne olup olmadığını

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...