Göğüs kafesındeki boşluk hissi ve mutluluk.

Love Song

Banlı Kullanıcı
Bu sabah uyandım ve birden bire göğüs kafesimde bir boşluk hissi olduğunu fark ettim,çok tuhaf bir his fakat iyi hissettiriyor.
her kalp atışımı hissedebiliyorum gerçekten çok enteresan,bu duyguyu nasıl anlatacağımı bilmiyorum fakat gerçekten çok enteresan bir duygu.

Sanki yeniden doğmuş gibiyim hayatımda iç bir değişiklik yapmadım psikolojik olmadığına eminim fakat yeniden doğmuş hissi veriyor.
Uzun zamandır olmadığım kadar enerjik ve iyi hissediyorum,bu durumun tuhafıma gitmesinin en büyük sebebi çok kötü durumdaymış gibi hissetmem fakat şimdi düşününce her şeyi yapabilirmişim gibi geliyor,yeni ciddi anlamda pek çok şeyi hiç kasmadan yapabilirmişim gibi geliyor.

İlk defa böyle bir durum yaşıyorum,o kadar güçlü hissediyorum ki karşıma tanrıyı koysanız hiç şansı yokmuş gibi ve sürekli bir gülme isteği.
antidepresan yada onun gibi bir şey kullanmıyorum antidepresan gibi değil zaten nasıl anlatacağımı bilmediğim bir duygu.

Belki bu tarz bir şey yaşamış birisi vardır,arkadaşlar bu nedir,niye böyle hissediyorum bir fikri olan yazarsa mutlu olurum.

lillium_

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Be güzel keşke bende yaşasam :)

Junmen

Kayıtlı Üye
Yeminlen kıskandım şimdi :/

kıvep

Banlı Kullanıcı
Bazı çalışmalar yapmışsındır, onun sonucudur belki :)

Junmen

Kayıtlı Üye
Lovesong belki birileri (enerjisi yada nefesi) kuvvetli birisine senin için iyi bişiyler yaptırmıştır ve henüz haberin yoktur belki ilerde bir şekilde öğrenirsin ? Varmı sence öyle bir ihtimal ?

Love Song

Banlı Kullanıcı
Lovesong belki birileri (enerjisi yada nefesi) kuvvetli birisine senin için iyi bişiyler yaptırmıştır ve henüz haberin yoktur belki ilerde bir şekilde öğrenirsin ? Varmı sence öyle bir ihtimal ?

Aslında birisi var fakat durduk yere böyle bir şey yapılmışsa gerçekten cömertçe bir davranış olmuş.

AJA

Elit Üye
Bu duygu herkeste bir kezde olsa yaşanmıştır .Psikolojik bir durum.Uzun sürmez geçer :) Herkes farklı şeyler öncesinin hissidir diye tarif eder bunu.Varlıklarla yada bir uygulamanın etkisiyle alakası olduğunu düşünmüyorum.