Önemli beyler cok önemli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

parapisikolohi

Kayıtlı Üye
Arkadaslar dünle bu gece rüya gördüm bakın Şimdi bizim evin içerde parka bakan cam var babamla ordan bakıyoruz kavga var 3 lü grup az burun ben birini kestiriyom adamalr kavga ediyo izliyoz babama bakıyom bian o karmaşanın içinde yanıma bakıyom yanımda sonra adamlar el sıkısıp gidiyolar az burun kan içinde
bugünkü rüya
rüyamda uyudumu hissediyom + rüyamda gözlerimi acıyom tekrar uyuyorum 3 defa oldu bu sonra uynadım saat 5 50 di gizlimabe* adlı forumdaki bi ablama sordum asık olmus cindedi ?
16 yaşındayım hiç rüya görmem siyah bişi olur uyurdum pek rüya görmezdim yardm

4

43887

cevap gelecektir üyelerden,sabredin...ard arda msj yazmak yasaktır sitemizde...

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Bendede rüyada geleceği görme ve bir damın istediğim saate uyandırması var ben buna başlangıç seviyesindeki kahin diyom

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Neye yardım ben onu anlamadım? Rüya görmenize mi yardım edelim nedir? Ayrıca o ablanız madem cin aşık olmuş demiş ve siz de buna inanıp yardım istiyorsanız, teşhisi koyan abla her türlü durumu da çözer. Şu çoook önemli, aciiil gibi başlıklar açmayın artık lütfen. Bununla birlikte biraz Türkçe'yi doğru kullanınız ki anlayalım yazıyı bir kerede.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Beyler nedir ya caps sayfalarında ki gibi. Bu sitede bayan arkadaşlarda var bir çok beyden bilgili. Ayrıca cinler 16 yaşında hiç bir mahareti olmayan enerjisel bir gücü ve makamı olmayan kişilere aşık olmaz. Rüya alt tarafı abartma.

ruban

Kayıtlı Üye
1- Bir cin olsaydı bu sıklıkla olurdu iki anne adı ve kendi adın olmadan bakım yapılmaz bunu da vermek yasak yöneticilere haric bence uyur ken fazla tok uyumayın ve bu normal bir durum her insan kötü ruya göre bilir bu sık sık olan bir durum sa ilk pisikologa sora ehline gidilir cinler insanlar la bu kadar ugraşmıyor bir göl ge gördüm cin bir şey uçtu cin birşey payladı cin dal kıpırdadı cin biraz cık iki daki ka düşün seniz hem dini hem metafizik bakım dan o kadar çok varlık varki sayısını yanlız Allah bilir mikrop yada virüs gözümüzle görmedimiz halde ne kadar çok çeşit mikrop bakteri ve virüs var bunlar da görünmez mikroskop kulanmaz sak göz perdelerimiz ve kalp perdelerimiz kaldırıl madıkça halimiz mikroskopu olmayan lara benzer geniş düşünün.... sevgiyle... ışıkla

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Kullandığınız dile birazcık değer verin lütfen.

albus

Kayıtlı Üye
Bazi ruyalar cok sey anlatir ,ama biz genelde ne demek istedigini kavrayamiyoruz sanirim. Bundan cok eski zamanlarda iki coban varmis bi agacin kenarinda uyuyakalmislar. Ruyasinda biri kendinden bir sinek ciktigini ve sutten bi derenin ustunden gecip buyuk ve karmasik bi kurumus ormanda gezinmis sonra yerin dibine girmis ve altindan daglar gormus. Sonra uyanmis ve arkadasina anlatmis. Arkadasi sutten denizi onlerindeki ici sut dolu bardak olarak, kurumus ormani onundeki calilik olarak yorumlamis ve calilari cekip topragi kazmislar bi hazine bulmuslar..sanirim boyleydi.. Ruya yorumlamak Allah'in bahsettigi bi yetenektir, herkes yapamaz..

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Az burun ne diyorum bende.Ağız burunmuş:)
Valla öyle sıradan bir rüya ki ben kendim ne rüyalar gördüm bu kadar sadesini görmemişimdir.Rüyanda cin olduğunu bilmen gerekir yada onların sana söylemesi gerekir aksi halde cin falan olmaz.Ki bana defalarca geldiler buna rağmen cin min yok denildi.Relaks.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...