Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hayvan Ruhlarıyla Bağlantımız-Erk Hayvanları-

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 6653
    Ettiği Teşekkür
    1.351
    1.022 mesaja 3.341 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    59

Standart Hayvan Ruhlarıyla Bağlantımız-Erk Hayvanları-

Tüm şamanik toplumlar ve şamanlar hayvan ruhlarıyla bağlantımızı bilirler. Her insanın doğduğu andan itibaren duygusal ve fiziksel sağlığını korumak için en az bir hayvan ruhunun gönüllü olduğunu bilirler. Bu bağlantımızı fark ederek ve onu besleyerek enerjimizin doğal akışını izleyebiliriz. Bu bağlantı modern toplumda yaşayan çoğumuz için kaybolmuş durumda. Bizim ihtiyacımız ise bu güçle doğrudan bağlantıya geçmek ve onu her gün bedenlerimizde besleyip hissetmek.

Hayvan ruhlarımız bizi bir şamanik yolculukta ya da rüyalarımızda bulabilir. Onların doğasında ve bize nasıl göründüklerinde kendi yaşamsal enerjimizin durumunu görebiliriz. Erk hayvanlarımızın şamanik yolculuk veya rüyalarımızdaki durumu ve davranışları bize sıklıkla gündelik yaşamımızdaki durumumuza dair ipuçları sunar.

Belirli bir hayvanla yaşam boyu süren bir bağlantımız olduğunu da hissedebiliriz. Çevremizdekiler bunu beden tipimizde, yaşam tarzımızda ya da güçlüklerle başa çıkma yöntemlerimizde gözlemleyebilirler.

Bunun yanında, yaşamlarımız boyunca diğer pek çok hayvan ruhuyla ilişki geliştirebiliriz. Bunlar belirli zamanlarda, belirli dersler, yardımları ve armağanlarıyla gelirler ve işlerini tamamlayıp ayrılırlar. Elbette evimizde bize arkadaşlık eden evcil dostlarımız ya da gezilerimizde karşılaştığımız yabani hayvanlar da bize şamanik yolculuklarımızda ya da rüyalarımızda dostlarımız ve müttefiklerimiz olarak karşımıza çıkabilirler.

Hayvan ruhları ile ilişkimiz hem kişisel hem de kişi-ötesidir. Bunun anlamını onlarla ilişkimizi derinleştirdikçe öğreniriz. Bu hayvan sembolizmi ile ilgili kitapları incelemekten fazlasını gerektirir.

Şamanik yolculuk veya rüyalar yoluyla bir erk hayvanı ile tanışmak ve onunla güçlü ve derin bir ilişki geliştirmek ruhumuzun kayıp parçalarından birini, kaybetmiş olduğumuz yaşamsal enerjinin bir kısmını yerine getirmektir aslında.
    Erk hayvanlarımızın yaşamlarımızdaki önemi ve anlamını ortaya çıkarmaya başlamak ve bu enerjiyi bedenimize katmak için onlarla karşılaştıktan sonra derhal bulunabileceğimiz eylemler var.

1) Hayvanın doğal alışkanlıklarını inceleyin.
    Hayvanın doğal alışkanlıkları ve özellikleri hakkında bulabildiğiniz her şeyi öğrenin. Gece mi gündüz mü hareketlidir? Ne yer? Grup içinde mi yaşar yoksa yalnızlığı mı sever? Nasıl avlanır? Kendini nasıl savunur? Nerelerde yaşamayı sever? Tek mi yoksa çokeşli midir? Hangi duyuları güçlüdür? Bunları incelerken erk hayvanınızın size yaşamsal enerjinizin akışını izlemeniz için nasıl ipuçları verdiğini de görebilirsiniz.

2) Hayvanın halk öykülerinde ve mitlerdeki anlatımlarını inceleyin.
    Özellikle yaşadığınız yerde ve atalarınızın yaşadığı memleketlerdeki mitolojik kültür ve halk öyküleri içindeki yerini inceleyin. Ve kendi geçmişinizde bu hayvanla ilgili okumuş olduğunuz kitapları, filmleri ve dinlediğiniz masalları da anımsayın. Bunu yapmak bana genellikle sayısız ilhamlar verir.

3) Bedeninizdeki hayvan ruhlarını besleyin ve onurlandırın.
    Erk hayvanınızın bedeninizdeki enerjisini nasıl besleyebileceğinizi düşünün. Bu hayvanın fiziksel duyularını kullanmaya çalışın (Şahin’in keskin görüşü, Tilki’nin keskin işitme duyusu, Kurt’un koku alma duyusu ya da Aslan’ın gür sesi). Onun sevdiği ya da en azından tolere edebileceği yiyeceklerden yiyin.

Benim onlara teşekkür etmek için, yukarıdakilere ek olarak, izlediğim yöntemlerden biri de becerebildiğim kadarıyla resimlerini yapmak, bazen şiir yazmak ya da şarkı söylemek. Fakat en sevdiğim şey, onlara teşekkür etmek için yolculuk yapmak. Bu yolculuklarda onlara sorduğum tek bir soru oluyor: “Sana nasıl teşekkür edebilirim?”
    alıntı

Herkesin kendi ruhunda barındırdığı en az bir tane erk hayvanı bulunmakta,bizimle örtüşmüş bizi yansıtan hayvanımız.Beni de bu araştırmaya iten sebeblerden biri hayvanlara olan bağlılığımdan gelmekteydi.Özellikle yırtıcı hayvanlara, çünkü sadece rüyalarımda değil çalışmalarımda dahi bana sürekli msjlar ve ben hayvanlar yoluyla alıyordum bu msjları ,neden neden demeye başladım. İçimdeki erk hayvanı bulma merakı sardı; çünkü msjlarda yoğunlaştı...Rüya çalışması yaptım bunun üzerine ilk uyguladığımda bilinçaltı olabilir diyerek kendimi sonraki güne daha rahat bir zamana bıraktım elbet gelecek diye düşündüm ,ikinci gün yani bugün gördüğüm rüya da yanımda beni koruyan yanımdan ayrılmayan onunla konuştuğum hayvanımlaydım. Kedigillerden dişi aslan yada jaguar benzeri türü ayırt edemedim ,çevremde beyaz kaplanlar dolanmaktaydı onlar karşıma çıktıkça,erk hayvanım çevremde dolanıp onları etrafımdan uzaklaştırıyordu ,birde bembeyaz ayı gördüm bana zarar vermiyorlardı fakat uzaklaştırıyordu öyle sahiplenmişti.O duyguyu anlatamam tarifsiz bir bütün gibiydik uyandığımda nasıl bir enerjiyle kalktığımı anlatamam üstelik birde hastaydım iyileşmiştim, sanki enerjisini gücünü vermiş gibi...Sonrası düşündüm evet dedim hayvanım sensin bir yerde şaşırdım bir yerde normal karşıladım ;çünkü kedigillere karşı aşırı ilgim var,tarot kartlarımda en sevdiğim kartlarımdan birisi Güç kartıdır (Aslanı ehlileştiren),Tanrıça kartlarımdan sürekli Bastedle çalışmam gerekliliğiyle sinyaller almam,uzun süredir kedi rüyaları görmem,ve çalışmalarıma yansıması, dövmelerim sihrine inandığım takılarım hepsi...aslında farkında olduğum fakat illa yaşantıma yansımasını açığa çıkmasını istediğim bir durumu yaşamıştım...

Herkesin erk hayvanını bulması dileğiyle....Sevgi ve ışık yolunuz olsun...

Konu *nefertiti* tarafından (06.11.2014 Saat 16:58 ) değiştirilmiştir.

'' Ruhlarım kuşlar gibidir ve kanatları ve vücutları rüyalarımdır. Ruhlara sahibim ben, ruhlar bana sahip.Bana, bana...''

2. 13 kişi *nefertiti* üyemize teşekkür etti:
    Agita (05.11.2014), fnguler (17.02.2015), hashikio (18.02.2015), hazaR (05.11.2014), La-edri (05.11.2014), Mrs.Şeytan (05.11.2014), Mya (26.05.2017), Selenit (15.08.2015), swoonn (25.11.2015), Tai Chi Chuan (05.11.2014), thgece (05.11.2014), TravisBickle (18.02.2015), zees (07.07.2017)

Rep Puanı : 11901
    Ettiği Teşekkür
    1.515
    1.010 mesaja 2.928 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    103

Expecto patronum!
    Paylasimi okurken aklima bu söz geldi

Ruhumu eritip de kalipda dondurmuslar
    Onu Istanbul diye topraga kondurmuslar..

4. 8 kişi La-edri üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (05.11.2014), albus (06.11.2014), Bulut_atlası (05.11.2014), Eleman (06.11.2014), hashikio (18.02.2015), hazaR (05.11.2014), Selenit (17.02.2015), Tai Chi Chuan (05.11.2014)

Yer
    Taht-ı Süleyman
    Rep Puanı : 14342
    Ettiği Teşekkür
    2.077
    1.327 mesaja 3.406 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    112

Benim erk hayvanım şüphesiz ki örümcek...Hayır sıpaydırmen değilim tabii ki.

6. 2 kişi hazaR üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (05.11.2014), albus (06.11.2014)

Rep Puanı : 77
    Ettiği Teşekkür
    8
    28 mesaja 38 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    27

İnanamıyorum bu kadar degerli konu kaybolmuş gitmiş ve çok az begeni almış cidden yazık bu konuyu herkes bir okumalı..

Visita Interiora Terræ Rectificando Invenies Occultum Lapidem

8. 2 kişi Agita üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (05.11.2014), Eleman (06.11.2014)

Rep Puanı : 7
    Ettiği Teşekkür
    18
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    22

BENİM HAYVANIM KEDİ: Şifa, büyü, gizem, zeka, görünmeyeni görme gücü, rüyada koruma sağlar.bu kadarmı uyar bir hayvan zaten bana görünen varlıklar kedi olarak görünmektedir kedilerle iletişimim çok farklı onların bendeki yerleride çok farklı

Rep Puanı : 1139
    Ettiği Teşekkür
    677
    318 mesaja 487 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    31

Gergedan...

""ACTURIAN""

Yer
    Ankara
    Rep Puanı : 5
    Ettiği Teşekkür
    3
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    14

Erk hayvanı ile ilgili bir şeyler okuyup duruyordum ama ne olduğu konusunda hiçbir fikrim yoktu. Gerçekten yararlı bir yazı. Çalışmalarım sonucu erk hayvanımın Hint gergedanı olduğunu fark ettim. Sürekli rüyalarıma kaya gibi sert bir derisi-ve öyle bir görünümü olan-bir varlık girer ve beni korurdu, kimi zaman rüyalarımdaki absürt katillerimden, kimi zaman bana saldırmayı hedefleyenlerden. Onun ne olduğu hakkında pek bir bilgim yoktu, onu sadece rüyalarımda görüyordum ve inceleyebiliyordum. 1.7-1.8 boylarındaydı ve 25-30 santimetre uzunluğunda büyük bir boynuzu vardı. Onu rüyalarımda hep bir sürü içinde görürüm ama sanki onlara bile güvenmiyor gibi beni arkasına alır/dı. Tekrar teşekkürler.

Ben benden bedene nüfuz eden ışık..

12. 2 kişi fnguler üyemize teşekkür etti:
    *nefertiti* (17.02.2015), brktryk (30.03.2017)

Yer
    Angara
    Rep Puanı : 125
    Ettiği Teşekkür
    59
    37 mesaja 61 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    18

Belki kara bir kurt veya kurt köpeği olabilir. Deneyimli, bilge ve insanları umursamayan bir mizacı olabilir. Emin değilim.

Normal.

Yer
    Lily Dale
    Rep Puanı : 587
    Ettiği Teşekkür
    623
    136 mesaja 290 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bugün sakinleşmeye çalışırken gözümün önünde bir rakun belirdi. Sadece kafasını görüyordum. Gözünü açıp kısıp kapatıyordu. Sonra gözünün içinde karlı bir gece belirdi. Sadece yağan kar ve bir elektrik direği vardı. Ne kadar odaklansam da bu sahneler tekrar edip durdu. Sizce benim erk hayvanım rakun mu? Rakunsa gördüklerimle bana ne anlatmaya çalışmış olabilir?

Pembe kuvars

Rep Puanı : 4901
    Ettiği Teşekkür
    4.813
    1.247 mesaja 2.414 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    49

Linkteki teste göre at çıktı. Bana sorarsan kuş türü birşeydir.

16. Selenit Üyemize teşekkür edenler:
    pembe pelerin (15.08.2015)

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)