Kütahya’da üniversite öğrencilerine cinler musallat oldu!..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

batuhan

Kayıtlı Üye
Kütahya’da 8 üniversite öğrencine yeni taşındıkları evde, cinlerin musallat olduğu iddia edildi.

İbrahim Coşkun ve Muharrem Cin'in haberi...

Edinilen bilgiye göre, Meydan Mahallesindeki 5 katlı binanın en üst katına taşınan üniversite öğrencilerinin başlarına korku filmi senaryosunu aratmayacak olaylar geldi. Geçen hafta yaşanan olaylar, her şey 4 öğrencinin bir süredir boş olan eve taşınmasıyla başladı. İlk gece öğrencilerden biri uyuduğu sırada korkarak uyandı. Diğer arkadaşlarını da kaldıran öğrenci, korktuğunu anlatmasının ardından arkadaşlarıyla birlikte garip sesler duymaya başladı.

Öğrencilerden E. K. (21), yaşadıkları esrarengiz olaylar zincirini şöyle anlattı:
"Arkadaşımızın gece yarısı korkuyla uyanmasının ardından hepimiz kalktık. Bu olay üzerine şaşırdık ve bizde korkmaya başladık. Bir süre sonra oturduğumuz sırada garip sesler duymaya başladık. İçeride sanki bir insan varmış gibi gölgeler gördük. Bir uğultu ve ağlayan kız çocuğu sesleri duyduk. Etrafı araştırdığımızda kimse yoktu. İçimizi bir ürperti kapladı ve cep telefonundan Yasin Suresi’ni açtık. Bir süre sonra yine uykuya daldık. Biranda sanki görünmeyen bir şey kulağıma üfledi. Hala aklıma geldikçe ürperiyorum. Tekrar korkuyla yine kalktık ve yine aynı garip sesleri duyuyorduk. Ben banyoya girip duş yapıp çıktım. Bir süre sonra banyodan da sesler gelmeye başladı. Girdiğimde şoke oldum. Çünkü banyo musluğunu kapattığımdan emin olmama rağmen musluğun sonuna kadar tekrar açık olduğunu gördüm.
Sabaha karşı alacakaranlık olmasına rağmen korku ve panikle evi terk ettik. Sabah namazı vakti olduğu için Laleli Camiine gittik. Namazdan sonra cami imamına durumumuzu anlattık. İmam bize bazı duaları ve ayetleri okumamız konusunda tavsiyede bulundu. İmam bizimle görüştükten sonra arabasına binip hareket etmek üzere iken, başka bir araba gelip imamın arabasına biranda çarptı. Yaşanan bu durum bizi daha da korkuttu ve hemen oradan ayrıldık. Eve gün boyunca hiç giremedik. Yanımıza 4 arkadaşımız daha geldi. Ama onlar varken de garip sesler duyunca evi yine terk ettik.

Ertesi gün Laleli Camiine tekrar gittik. Namazı kıldıran kişi bu sefer farklıydı. Durumumuzu ona da anlattık ve oda bizi Dönenler Camiinin emekli imamına yönlendirdi. Bizde gidip hoca efendiye yaşadığımız durumu anlattık. Hoca bize cinlerin musallat olabileceğini söyledi. Akşam hocamız ile birlikte olayları yaşadığımız eve gittik. Hoca tüm arkadaşlarımıza abdest aldırarak dualar ve Kur’andan ayetler okudu. Okuma esnasında evin içinde hafif bir rüzgar esintisi oldu. O sırada oturduğumuz koltuklar sallandı. Okuma bittikten sonra hepimizde bir rahatlama oldu. O günden beri evimizde sıkıntı yaşamadan kalıyoruz."

Havas ilimleriyle uğraşan Dönenler Camii emekli imamı Hüseyin Cin ise geçlerin yaşadığı olayların her insanın başına gelebileceğine işaret ederek, "Gençlerimizin taşındığı evde sanırım cinler yaşamaya başlamış. Gençlerde o eve taşınınca onları korkutup uzaklaştırmak istemişler. Biz de gittik orada okuduğumuz ayet ve dualarla gençleri rahatsız eden bedensiz varlıkları uzaklaştırdık. Vatandaşlarımız bu tür olaylarla karşı karşıya kalmaması için evlerinin temiz olmasına dikkat etmeliler. Evlerinde Kur’a-ı Kerim okusunlar ve bol bol dua etsinler" dedi.

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Vize haftası gençleri rahat bırakın! :D

nigxe

Kayıtlı Üye
bende bir sure kutahyada yasadim kutahya paranomal olaylarin cok sik yasandigi biryer

arizona34

Kayıtlı Üye
haberi yapan muharrem cin hocanın adı hüseyin cin. güzel reklamını yapmış akrabasının.

La-edri

Kayıtlı Üye
Konu ile alakali degilde nigxe arkadasin yorumuna bir sey yazmak istiyorum.

Kütahya'ya bende gittim,Aizanoi( dünyanin ilk borsa mekani) dan dolayi, dünyanin ilk borsa binasi buradadir, bu bir gercek fakat oradaki insanlarin ilginc bir inanci var, 70'li yilarda deprem olur , deprem borsa binasni aciga cikartir, aciga cikan tek sey bu degil ama, ayni zamanda cevrelerde define olduguda ögreniliyor, bir cok kisi bu bölgelere define kazisi icin geliyor, fakat ne zaman belirli yerleri belirli bir derinlikte kazdiklarinda, ortaya aniden suvari ve askerler cikiyor, defineavcilari bu askerlerden korktuklari icin kaciyorlar, hatta özellikle bir köy var o köyün insanlari buna yogun inaniyor, köyde iki mekan var birisine seytan köprüsü digerine seytan tepesi diye isim takiyorlar, sebebi ise iste o iki mekanda o suvariler köylüler tarafindan görülmüs define kazisinda.

Maceraci define avcilarina acik adres verebilirim, ama %10 alirim ona göre :D

Hikaye ne kadar dogrudur bilemem tabiki, sonucta orada bir tarihi mekan var ve insanlar o mekana insanlari cekmek adinada böyle hikayeler uyduruyor olabilir.O mekanin disinda gezilecek bir yer yok orada oldukca sikici bir sehir, yani hikayelerin sebebi bu olabilir, ama olmayadabilir :)

albus

Kayıtlı Üye
Bu korunan hazineler cok var. Bi yerde yanina bile gittim hatta. Benim bildigim yeri bir cift basli yilan koruyor. Babamin demesine gore - ki felaket kitap okur cok bilgilidir- eski zamanlarda bu korunan hazineler devletlerin hazinesiymis. Kralliklar, imparatorluklarda bu hazinelerin calinmasi ihtimaline karsilik bunlara devrin buyuculeri tarafindan koruma yaptirmis. Anadoludada cok imparatorluk oldugundan boyle mekanlar coktur. Mesela giresunda altindan bir sehir var. Koskoca sehir giresunun altinda ama o kadar arama calismasina ragmen bulunamiyor. Zaten eski zamanda giresundaki altin madenlerinden cikartilan altinlar romaya gidermis. Halen koc holding ve bi fransiz sirketi giresunda altin cikartiyor. Bu buyulerin bozulmasi imkansiz gibi. Cunku zamanla buyu degisti. Bundan binlerce yil once yapilan buyu su anki buyuyle bir tutulamaz. Ancak sirf o suvarileri veya cift basli yilani-dikkat cekerim bu roma'nin bayragindada var- gormek icin gidilebilir. Maceraya atilinilabilinir. Kutahyadaki o suvarilerde muhtemelen boyle bi hazineyi koruyorlardir. Ancak define avcilari bu bozulamayacak buyulerle ugrasacagina antebe falan gitsinler ve ermenilerin ulkeyi terk ederken geri doneceklerini dusunup topraga gomdukleri altinlari arasinlar. Hatirlatirim ermeniler yunanlilar ve yahudilerle beraber yaklasik bin yil boyunca bu topraklarin en zenginleriydi.

La-edri

Kayıtlı Üye
Eee albus, nasil cikaracagiz bu hazineleri, Kütahya ve Giresun mekan olarak cepte ama bizde bu büyüleri bozacak bir civanyigit yok :D
Ben saadece tarafimdan denenip onaylanmamis bir ritual biliyorum onuda sacma sapan bir koreli arkadasdan ögrendim, ama bu bir saklambac oyunu, varlikla saklambac oynuyorsun, yeterli degil sanirim hazine avi icin , suariye benzemez yani :D :D sende ne gibi seyler var silahsizda gidilmezki oralara :)

La-edri

Kayıtlı Üye
Urum ve Yule'yi de gelmeleri için ikna ederiz, onlar büyüleri bozar, korunmaları yapar, sonra bizde hazineyi alırız ve doğruca Meksika sınırından kaçarız. :sifone: :D

İşin şakası bi yana bence Hazine koruma büyüsü bozma konusunda,ritüeller konusunda Urum ve Yule yardım edebilir bence, ya da belki onlarda gelmeye karar verir. :) :D

Mumya filmindeki gibi lanetlenmeyelimde, ben size güveniyorum anlamam öyle korunma islerinden en cok iki elham bir ihlas..bunlarda ayni sure galiba :D :D

albus

Kayıtlı Üye
Yalniz soyle biseyde var bize kazma kurek lazim!! Nerden buacagizki? Bizim bi define avcisi bulmamiz lazim onda dedektor falanda vardir. Bence altina ilismesek bile olur sadece kazalim ve suvarileri gorelim sonra cadirimiza kacariz !! Bize bide sarki soyleyebilen biri lazim. Ates basinda bize gitar calip soyler. Dusuncesi bile inanilmaz bu yolculugun!

La-edri

Kayıtlı Üye
Ben gurubu Chillout ve yare-i yaremle desteklemek istiyorum, yani davet cikartiyorum. Dreamduality, ve AJA ayrica...

albus

Kayıtlı Üye
Su an chillout konuda az sonra cevap yazar. Cok heyecanli! Kendimi albus gibi degil ron gibi hissediyorum! Odamda sapsal sapsal dans bile yaptim el cirpiyorum falan. Ozlu iksirde kullanmadim ama :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben gurubu Chillout ve yare-i yaremle desteklemek istiyorum, yani davet cikartiyorum. Dreamduality, ve AJA ayrica...
Aşağıdaki masrafları karşılayacak sponsor bulun geleyim, çıkandan sadece %10 isterim.
İki şey isterim; birincisi eğer kazıdan yazma, parşomen, taş kitabe, kil tablet, kitap vs. yazılı ne çıkarsa çıksın ben alırım, bir de aşağıdaki koşulların yerine gelmesi lazım. :)

Koşullar:
- Girilecek yerin koordinatlarıyla fotoğrafı veya kamera çekimi,
- En fazla benimle birlikte toplam 6 kişi olursak gelirim, bu gelenlerin hepsine tamam demem lazım,
- Girilecek yere göre ekipmanlar isterim
Bu ekipmanlar yer altı, mağara gibi yerleri kapsıyorsa; en az bir adet kapalı devre soluma cihazı (en öndeki giyecek ve bu kişi mümkünse tırmanış veya iniş eğitimli olmalı), geri kalanına zehirli gazlara ve mikroplara karşı kapsamlı gaz maskeleri, herkese tırmanış-iniş için tırmanma seti, 3M heavy duty eldivenler, yer altı gazları vs. için bir dedektör, maden tipi kafa üstü ve el fenerleri, telsizler, gece görüş kamerası iki adet (en öndeki ve en arkadakine verilecek), 1 adet termal görüntüleyici, herkese düdük ve lazer işaretleyici, ilk yardım seti, pala ve çekiç, mümkünse bana ve nişanına güvenen birine daha birer silah, her koşulda yanan kibritler, kimyasal ışık ve ısı yayıcılar (şerit ve paket halinde olabilir), su ve yağ geçirmez ergonomik Magnum botlar, herkese heavy duty tulum veya taktik giysiler, diz-dirsek-kafa için D3O koruyucular, gps cihazı, uydu telefonu, pusula, kişi başı 2 konserve+2 enerji bar, katlanabilir kazma ve kürekler, mataralar, herkese birer adet LIFESAVER® dönüştürücü şişe, termal uyku tulumları, bir adet filtreli çadır, herkese 2 şer adet neon fosforlu sprey, maden araba çubukları (3 farklı boy ve tür olacak), küçük maden dedektörü, bir adet tavuk (bir çok şeye lazım olabilir), gidiş dönüş uçak bileti, orada kiralanacak pickup veya van tipi aracın ücreti.

Bu kadar şeye ne gerek var demeyin, içeri girip yolunu kaybedip 3 gün yürüyen adamlar tanıyorum.. :)

Dipnot: Aranızda toplaşıp bana bunu hediye ederseniz de çok makbule geçer,
Jagdkommando Dagger
http://images.knifecenter.com/thumb/1500x1500/knifecenter/microtech/images/MT1057nw.jpg

Ne zaman gidiyoruz?

La-edri

Kayıtlı Üye
.. o degilde albus, Allah muhafaza su paylasimin basligi varya, ona benzer bir mansete sebeb olmayalim... "Kutahya'da bir gurup define avcisi , düzgün fizikle define avina cikti yamulmus fizikle define avindan döndü :D "

albus

Kayıtlı Üye
Tavuk mu??? Bildigimiz tavuktan mi bahsediyotuz ben mi yanlis anladim ;) valla bu dediklerinizi ben karsilayabilecek durumda degilim daha 18 yasinda universiteye hazirlanan biriyim neticede. Ama gruba daha gelecek olan olabilir??

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Tavuk mu??? Bildigimiz tavuktan mi bahsediyotuz ben mi yanlis anladim ;) valla bu dediklerinizi ben karsilayabilecek durumda degilim daha 18 yasinda universiteye hazirlanan biriyim neticede. Ama gruba daha gelecek olan olabilir??
Valla ben 30 yaşımdayım şuan ancak kredi çekerek bunları karşılayabilirim, ciddi bir masraf yukarıda yazdıklarım, yani yaşınla öğrenciliğinle dövünme.. :)
Tavuğa gelince, elektronik cihazdır bozulur tavuk insandan önce zehirli gazdan etkilenir uyarıcıdır, baktın kan dökmek gerekti o an tılsım vs. için, herşeycçok güzel her şey çok iyi gitti, bir şey de bulamadık o zaman size o tavuğu keserim temizler, avcı usulü toprağa kazığı diker, tavuğu geçirir, teneke ve toprakla kapatı, nar gibi kızartırım yeriz. :D

La-edri

Kayıtlı Üye
Aşağıdaki masrafları karşılayacak sponsor bulun geleyim, çıkandan sadece %10 isterim.
İki şey isterim; birincisi eğer kazıdan yazma, parşomen, taş kitabe, kil tablet, kitap vs. yazılı ne çıkarsa çıksın ben alırım, bir de aşağıdaki koşulların yerine gelmesi lazım. :)

Koşullar:
- Girilecek yerin koordinatlarıyla fotoğrafı veya kamera çekimi,
- En fazla benimle birlikte toplam 6 kişi olursak gelirim, bu gelenlerin hepsine tamam demem lazım,
- Girilecek yere göre ekipmanlar isterim
Bu ekipmanlar yer altı, mağara gibi yerleri kapsıyorsa; en az bir adet kapalı devre soluma cihazı (en öndeki giyecek ve bu kişi mümkünse tırmanış veya iniş eğitimli olmalı), geri kalanına zehirli gazlara ve mikroplara karşı kapsamlı gaz maskeleri, herkese tırmanış-iniş için tırmanma seti, 3M heavy duty eldivenler, yer altı gazları vs. için bir dedektör, maden tipi kafa üstü ve el fenerleri, telsizler, gece görüş kamerası iki adet (en öndeki ve en arkadakine verilecek), 1 adet termal görüntüleyici, herkese düdük ve lazer işaretleyici, ilk yardım seti, pala ve çekiç, mümkünse bana ve nişanına güvenen birine daha birer silah, her koşulda yanan kibritler, kimyasal ışık ve ısı yayıcılar (şerit ve paket halinde olabilir), su ve yağ geçirmez ergonomik Magnum botlar, herkese heavy duty tulum veya taktik giysiler, diz-dirsek-kafa için D3O koruyucular, gps cihazı, uydu telefonu, pusula, kişi başı 2 konserve+2 enerji bar, katlanabilir kazma ve kürekler, mataralar, herkese birer adet LIFESAVER® dönüştürücü şişe, termal uyku tulumları, bir adet filtreli çadır, herkese 2 şer adet neon fosforlu sprey, maden araba çubukları (3 farklı boy ve tür olacak), küçük maden dedektörü, bir adet tavuk (bir çok şeye lazım olabilir), gidiş dönüş uçak bileti, orada kiralanacak pickup veya van tipi aracın ücreti.

Bu kadar şeye ne gerek var demeyin, içeri girip yolunu kaybedip 3 gün yürüyen adamlar tanıyorum.. :)

Dipnot: Aranızda toplaşıp bana bunu hediye ederseniz de çok makbule geçer,
Jagdkommando Dagger
http://images.knifecenter.com/thumb/1500x1500/knifecenter/microtech/images/MT1057nw.jpg

Ne zaman gidiyoruz?

Insaf !! Chill, bizim gibi bir ekipman bulamasin birkere, icimizde kötü durumlar icin süper moral depolayan albusumuz var, Tai müthis bir arastirmaci, hazar desen dünya uzeri esi olmayan bir nimet, kendimi övmek istemiyorum ama benimde cok guzel özelliklerim var mesela ben...(?) bilmiyorum iste ,buluruz onu kesf ederim oralarda ,ama emimin hiss ediyorum süper bir güc var icimde :D
Ayrica defileyi bulunca o hancerin adimi olur.. Yok bu konuyu senle bir masada toplasip tartisip pazarlik yapmamiz lazim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Insaf !! Chill, bizim gibi bir ekipman bulamasin birkere, icimizde kötü durumlar icin süper moral depolayan albusumuz var, Tai müthis bir arastirmaci, hazar desen dünya uzeri esi olmayan bir nimet, kendimi övmek istemiyorum ama benimde cok guzel özelliklerim var mesela ben...(?) bilmiyorum iste ,buluruz onu kesf ederim oralarda ,ama emimin hiss ediyorum süper bir güc var icimde :D
Ayrica defileyi bulunca o hancerin adimi olur.. Yok bu konuyu senle bir masada toplasip tartisip pazarlik yapmamiz lazim.
Yahu sponsor bulun demedim ya boşuna. :) Yukarıda saydıklarım yaklaşık 15.000 TL civarında tutar. Hem bu malzemelerin çoğunu inşallah kullanmamız gerekmez, böyle bir ekip olur tam teçhizat, yılda 1-2 ava çıkarız böyle. :)

albus

Kayıtlı Üye
Bu ekipmanlari olan tanidik biri varmi?

4

43887

Tai chi özel davet üzerine bende katılıyorum ,grup olarak özel yeteneklerimizi birleştrip süper güçle bulabiliriz saklı hazineyi ...Chillout gerekenleri yazmış zaten bende birikimimden katabilirim aslında kendime bir yer açmak için biriktiriyordum ;ama olsun işin içinde maceraya katılıp hazineye ulaşmak var :D.Ben Tarotlarımı ,sarkacımı,runelerimi getiririm yanımda, yön bulma konusunda destek olur diye düşünüyorum...:D

Junmen

Kayıtlı Üye
kütahyada eski bir hisar var hisarın kalıntılarının oraya ufak bir restoran ve altındada kafe gibi birşey yapmışlar eski nişanlım ile oraya gezmeye gitmiştik . ilerde ilginç bir çam ormanı var orada bir kız çocuğu görmüştüm ama ilginç olan 12-14 yaşlarında görünen bu kız çocuğu bildiğin zırh giyiyordu bende meraktan takip etiim . belli bir yere gelince fark ettim ki etrafımda ağaçların arkasında gizlenen belki 30-40 tane zırh giymiş çocuk bana bakıyordu hepsi kız çocuğuydu boyları 1.40-1.50 den fazla değildi . o an durumun sandığım gibi bir şey olmadığını gördüklerimin cin yada benzeri varlıklar olduğunu anladım . ne alaka bilmem ama yüksek sesle buraya bir şey almaya gelmedim sizi görüp merak ettiğim için takip ettim diye seslendim . artık türkçe bildikleri içinmi başka bir nedenlenmi bilemem ama ağaçların arkalarına girip kayboldular . buda böyle ilginç bir anım ben ankarada ikamet ettiğim için yazayım dedim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...