Kolumdaki kucuk ayi takim yildizi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

primaperisi

Kayıtlı Üye
Arkadaslar ne zmndir forumu takip etmeme ragmen ilk konu acisim olacak.
Bi konuda bana yardimci olmanizi istiyorum.
Uzaya ve uzaylilara cocuklugumdan beri ilgi duyuyorum,keske kacirsalar beni diye cocukken aglarmisin annem anlatir hep.
Bu ilgime ragmen ortaokul zamanlarimdan aklimda kalan tek sey kucuk ayi takim yildizidir,ay disinda baska bir gokcismi gorsem ne oldugunu anlamam ama bu gezegene karsi cocuklugumdan beri garip bir ilgim var.Acik havada meditasyon yaparken birkac kez kendimi aglarken buldum gokyuzune bakiyordum uzerimde kucuk ayi takimyildizi vardi hep.

Buraya kadar hersey tesaduf de, vucudumda gunes sebebiyle dedigim bazi benler belirdi gectigimiz 5 yilda.Bikac ay once fark ettim ki
Sol kolumda 7 tane ben var ve bunlar tipki kucuk ayi takim yildizi olarak siralanmis :eek:fftopic:

Takimyildizindaki gezegenlerde hayat olduguna dair bir bilgiye ulasamadim,uzaylimiyim neyim korkmaya basladim :)
Konuyla ilgili bilgisi ya da ilgisi olan birileri yardimci olabilir mi acaba? :Angel_anim:

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
Bende hep uzaylılar beni kaçırsa ve bana cerrahi mudahale yapıp beni olmak istediğim şekilde geri bıraksalar diyordum ama 32 yaşında oldum gelmediler bu yaştan sonra gelseler birde gençleştirme seçenekleri varmı diye sorardım heralde :D

kıvep

Banlı Kullanıcı
Belkide geçmiş hayatınızda gökbilimciydiniz, o hayattaki bağları taşıyorsunuzdur, uzaya ve yıldızlara ilgi duymanız bu olabilir.
Benlerde derin anlamlar taşır aslında ama belki güneş lekesine bağlı tesadüftür.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Uzaylılar seni duvarlardan geçirip ışınlayıp kaçıracak teknolojiye sahipse kolunda da ameliyat izi bırakmayacak teknolojiye de sahiplerdir demektir. Bende bir cildiyeciye görünmelisin.

La-edri

Kayıtlı Üye
Pigmentleriniz size hos bir jest yapmislar :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Eğer o izler doğuştan var olsaydı öyle olabilirsiniz derdim ama bazen insanın düşünceleri gördükleri gördükleri de düşünceleri olabiliyor algılarınız öyle olduğu için algılarınıza göre görüyorsunuz

andrah

Kayıtlı Üye
bende de büyük ayının kuyruguna benzer şekilde var :D diğerler kümeleşmiş benlerimde hep geometrik şekil almış gibiler bence çok hoş duruyo onun dışında bi etkisi olduğunu sanmıyorum

Leyli Mira

Kayıtlı Üye
Sanırım bedenimiz bazen bize sürprizler yapabiliyor. Benimde orta okul zamanlarımda hep saçları tel tel beyazlamış insanlar dikkatimi çekerdi. Eve gidip aynada saçlarıma bakıp benim saçlarımda öyle beyazlasa nasıl olur acaba derdim. Beğenmez, topak topak olsa daha iyi olurdu belki diye kendi kendime konuşurdum :D Sonra lise zamanlarımın başında, kafamın üst sağ kısmında bir tutam beyaz çıktı. Hiç hoşuma gitmezdi. Saçımı dağıtıp gizlemeye çalışırdım. Ardından başımın arka kısmında bir tutam beyaz daha çıktı. Allah'ım kafayı yemek üzereydim. Çünkü arka tarafı kapatamıyordum. Boyatmayı bile düşündüm. Hatta hatırlıyorum, sitede şifresini unuttuğum eski bi hesabımda bunu bi konuda dile getirerek yardım istemiştim :) Her neyse, ben kafama taktıkça çıkmaya devam etti. En son sağ gözümün hizasında saçlarımın ön kısmında bir tutam daha çıktı. Ama öyle tel tel, yavaş yavaş değil, bir anda tutam tutam çıktı. Benek gibiler :D Saç kesimimden dolayı çok hoşuma gitmişti. Artık kafama takmıyordum. Çevremde de insanlar yakıştırınca ve formülünü soranlar artınca artık kafama hiç takmadım. Sonrada farklı bir noktada çıkmadı zaten :) Şuan saçlarımın 3 kısmında tutam tutam beyaz var. Seviyorum beyazlarımı :)

Gecegezen

Kayıtlı Üye
bende de büyük ayının kuyruguna benzer şekilde var :D diğerler kümeleşmiş benlerimde hep geometrik şekil almış gibiler bence çok hoş duruyo onun dışında bi etkisi olduğunu sanmıyorum

evet benler geometrik şekilde ve simetrik şekilde oluşabiliyor.. özelikle takımyıldızını andırabiliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...