Garip Durumdayım Yardım Edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkspace

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar forumda yeniyim internet ortamında kendi sorunumu araştırırken bu forumu buldum. Ben direk konuya girmek istiyorum öncelikli olarak bir kaç hafta öncesini anlatayım sizlere ben Şeytan ile anlaşma konusuna acayip kafayı takan bir insandım ve tek başıma bunlar ile ilgili bazı şeyler denedim.

Temiz bir kağıda isteklerimi yazdım daha sonra kanımı kağıda damlattım (Bir damla) ve gece saat tam 00.00 da bütün ışıkları söndürdüm ve mumları yaktım
aynaya karşı o kağıdı tutum internetde gördüğüm duayı ezbere okudum hiçbirşey olmadı mumları söndürüp ışıkları açtım kağıdı yırtıp çöpe attım . yattığım odanda ayna bulunmakta yattıgımda aynada kendimin görüyorum ne var bunda herkes aynada kendini görüyo diyebilirsiniz ama iş biraz farklı bana gülümsüyor ilk başlarda uyuyamaz hale geldim ve doktora gittim bana uyku ilacı yazdı zaten birkaç gün sonra aynayada alıştım ama olaylar artmaya başladı televizyon açılıyodu yada lamba açılıyordu. En sonunda bir kadına gittim bu işlerden anlıyormuş herhalde gizlilik nedeni ile kadının ismini yazamam kusura bakmayın her neyse kadın bana tuhaf bir su verdi bunu evinin 4 bir yanına 4 damla damlat dedi yaptım birde kurşun verdi ;

Ekli dosyayı görüntüle 6213

Bunu yatagın baş ucuna koy öyle uyu dedi bunuda yapıyorum ama ne zaman kurşunu başka yerde bıraksam yine tuhaf şeyler oluyor biliyorum yaptıgım şey çok yanlıştı ben bundan kurtulamicakmıyım . (Kağıtda istediğim hiçbirşey olmadı. Aksine herşey daha kötüye gitti)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Kan mühürdür. ve kan ile yapılan çalışmalarda çok dikkatli olmak gerekir. eğer psikolojik değilse yaşadıklarınız. ciddi bir temizlik yapılması gerekir. Bunu siz değil uzman biri yapabilir. Sitemizde tavsiye etme olmadığı için kime yaptırabilirim gibi soru sorarsanız cevaplayamayız.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Bir varlık musallatı söz konusu olabilir. Zira siz kanınızı zaten onlar için döktünüz. Kurşuna özel dualar,ritüeller uygulanmış olabilir ve varlığı uzak tutuyor olabilir. Arınmanız gerekmektedir. Ancak bu tarz arınma uygulamaları işin ehli kişiler tarafından yapılır. Araştırmanızı öneririm.

darkspace

Kayıtlı Üye
Bana kişilik bozukluluğu teşhisi kondu fakat araştırdığıma göre kişilik bozukluğu tek bir günde olmuyor. Benim bütün sorunlarım tek bir günden sonra başladı.

RoyalArch

Kayıtlı Üye
Bana kişilik bozukluluğu teşhisi kondu fakat araştırdığıma göre kişilik bozukluğu tek bir günde olmuyor. Benim bütün sorunlarım tek bir günden sonra başladı.

O güne kadar birikmiş ve ardından şiddetli belirtileri de başlamış olabilir. Yanlış anlamayın lakin bu genç yaşında şeytanla anlaşmayı göze alıp kan ile mühürlü ritüellere girecek kadar ileri giden birisinin bende akıl ve ruh sağlığından endişe ederim. Ancak yine de işin ehli kişilerle görüşmeniz de fayda var.

nigxe

Kayıtlı Üye
kurtulman imkansız değil ama zor azim kararlılık istiyor böyle şeyler iki üç gün uğraşıp vazgeçersen geçici rahatlamanın dışına çıkamazsın. sana önerim hiltit otu,elma sirkesini karıstırıp evin belirli yerlerinde kase icinde bulundur defne yaprağını tütsü yap genel olarak evde bu uygulama onları kısmen uzaklaştırır. defne sabunu satarlar genelde ben bunu kullanırım gerçekten iyi geliyor manevi yönden rahatlatıyor. ud hindi tozu vardır onu aktardan alıp az bir miktar buruna cekerler cinleri o koku rahatsız eder kaçırır suan aklıma gelenler bunlar ancak işin can alan noktası uzunca bir süre abdestli dolasmak koruma duaları okumak evi temiz tutmak gerekir.

fransula

Kayıtlı Üye
Ayetel Kürsi, Felak ve Nas okuyun Allah' a sığının. Tek ilacı okumak.

kıvep

Banlı Kullanıcı
Kurşunu size neden verdi onu anlamadım, başınızda suyu içine kurşunu dökerek bir temizlik mi yapmaya çalıştı gittiğiniz bu kadın?
Kurşun ve verdiği su, basit durumlarda manevi rahatlatma için kullanılıyor, sizin durumunuz daha karışık. Yetkin birini bulmanız gerekir bunun için.
İnternetten okuduğunuz dua kim bilir ne içindi, bilinmez...

FaLcOn2536

Kayıtlı Üye
Aynen kardeş aynısı banada oluyordu ama televizyonda bir dua gördüm onu okudum ve yattım Allaha şükür daha olmyor tavsiye ederim.:hurray:

ruban

Kayıtlı Üye
şeytanla anlaşma yapmak istiyen birine dua önermek ne kadar mantıklı bu tip büyü vs şeytanla anlaşma yapanlara gök kapıları kapanır şefahatten men edilirler bir çok rahmeten men edilirler.... sevgiyle ışıkla.....

durubilir

Banlı Kullanıcı
sana kızmışlar anlaşılan! bence allaha sıgınmalısın felak nas ayetel kursi. namazdan sonra dualar etmelisin.

Tecelligah

Kayıtlı Üye
Arkadaş nasıl cesaret edersiniz öyle şeylere

şimdi bunu okudum ynaya bakamam daha ben :)

Aytel kürsiyi bir koruyucu kalkan olarak düşün bol bol oku,
Geçer inşallah

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
Arkadaşlar felak nas okuyarak çözülmez bu işler,adam okuyacak bakıcak bişe olmuyo Allahın ayetinden şüpeye düşücek,sırf süre okuyarak kurtulunsaydı herkez iki süre okur kurtulurdu,bazı insanlar sure okuyarak'ta kurtulabilir ama bunun içinde ona göre bir hayat yaşamamız lazım.

Bu durum pskilojik mi değil mi ? psikiyatrist size varlık musallat olmuş demez tabi ki,bu yüzden size hasta teşhisi koyucaktır.
Size tavsiyem site yetkilileriyle iletişime geçip bakım yaptırın eğer bakımda bişey çıkmaz ise durumunuz psikolojiktir,yok bişey çıkmış ise size bakım yapmış olanlar size yol göstericektir yapılacaklar konusunda.

Sanalnuker

Kayıtlı Üye
Arkadaşım böyle bir arkadaşa yani şeytanla anlaşma yapmaya çalışan birine bir dua önermek ne kadar doğru bilmiyorum ancak sana tavsiyem bir hocaya görünmen çünkü bu işler öyle 2-3 duayla çözülecek iş değil tabiki psikolojikde olabilir ancak televizyon felan açılıyosa pek psikolojik olacağını düşünmüyorum.
Allah sana yardımcı olsun....

Faros

Kayıtlı Üye
Zor durumda olan kişi Şeytana sığınırken, anlaşma yapmaya çalışırken başına bunlar gelmiş ve siz tutmus allah a sigin, dua oku diyorsunuz. ironi felan mi yapiyorsunuz? Allah a dusman olan bir kisinin, dusmaniyla anlasmak isteyen birinin zarar gordukten sonra ona siginmasi ne kadar dogru olur. dusmaninizla anlasmayi deneyen bir kisi basi sikistiginda size gelse ne yaparsiniz.

Bence kendinize profesyonel birinden gercek bir bakim yaptirin ve tavsiyem isin ucunu gorneden, ne yaptigini bilmeden boyle seylere basvurmayin. Bir seye girerken ne yaptiginiza emin olun sonradan pisman olmayin. Cogusu bir cagiriyim de sonra tovbe ederim diye dusunuyor. Gercekler ise cok farkli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...