Gerçekleşen veya İşaret Veren Kehanetler (Kehanet Günlüğü)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba Gizlimabet,

Bildiğiniz gibi bu başlıkta '' http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=40731&highlight= '' Kehanet Günlüğü sayfamızı açmıştık.

Bu sayfada da, paylaştığımız görülerin gerçekleşmesi veya gerçekleşeceğine dair güçlü bir işaret vermesi durumunda paylaşımları yapacağız.

Böylece konular steril kalır ve bir birine karışmaz arkadaşlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Görü Gerçekleşme Potansiyeli İşareti:

11 Ekim 2014 TSİ 19:27'de:

''
Paylaşım NO:1 /Politik-Askeri/2014-2020 arası/Ortadoğu ve AvrupaISIL/IŞİD konvansiyonel silahlar dışında, kitle imha silahlarına erişim sağlayarak (nükleer değil, kimyasal silah olması muhtemel) toplu kitle saldırıları yapacak.Bunların arasında Avrupa kıtasında saldırıya uğrayan yerler de var (İspanya gibi görünüyor). Kitle imha silahlarının ham maddesi IŞİD veya IŞİD'e katılan bir organizasyon tarafından üretiliyor. Silahı silah yapan ana mekanizmaların arkasından beklenmeyen güçler çıkacak. Bu tipler Çin gibi ancak muhtemelen Çin'in IŞİD militanları olabilir. Evet Çin'den dahi IŞİD'e katılım olacak gibi görünüyor. Çin değilse bile Çinlilere benzeyen ve kırmızı yıldız amblemiyle alakalı insanlar bunlar. Amerikan askerleri tekrar Ortadoğu'da karada olacak. Fransız askeri birliği çok büyük kayıp verecek tek seferde. ISIL/IŞİD ikiye bölünerek 2020 yılı başlarında etkisini kaybetmeye başlayacak ama uzun yıllar tamamen bitmeyecek. ''

Görümü paylaşmıştım. Bu görüdeki kimyasal silahlar olması muhtemel bir gelişme yaşandı. Şimdi denk geldiğim haberlerin linkini veriyorum:

Link 1 / 15 Ekim 2014 Çarşamba

http://www.elazigdanhaber.com/dunya/isid-saddamin-kimyasal-silah-depolarini-ele-gecirdi-h16866.html

Link 2 / 23 Ekim 2014

http://www.cumhuriyet.com.tr/foto/f...ani_de_korkunc_iddia__Kimyasal_silah_mi_.html

Link 3 / 22 Ekim 2014
http://www.dailymail.co.uk/news/art...ge-Syrian-town-hit-crude-chemical-rocket.html

Bu şekilde söz konusu terör örgütünün, kimyasal silahlara erişebildiği, yer yer kullandığı bu haberlerle tespit edilmiş vaziyette.
Bu görünün devamında daha etkili kullanabilmesini sağlayacak teknoloji veya bilgiyi ele geçirmeleri kalıyor.

albus

Kayıtlı Üye
şimdi kaçıracak cıa seni :D Gerçi güzel olurdu hani . aksiyon filmi gibi. ;) bizi de götür buralardan!! ;)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
şimdi kaçıracak cıa seni :D Gerçi güzel olurdu hani . aksiyon filmi gibi. ;) bizi de götür buralardan!! ;)
CIA beni daha önce kaçırmadıysa şimdi hiç kaçırmaz sanırım, bu nedir ki. :D Hem CIA kaçırsa sizi de götürmemi isteyeceğinizi sanmam, oldukça ağırlaştırılmış gözlem altında tutarlar öyle bir durumda. :)

hazaR

Kayıtlı Üye
İş
Passenger.
Sayın Chillout'u kaçırıp neden başlarına dert alsınlarki.:D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Konu dağılıyor lütfen dikkat. :)

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Paylaşım No:2 / Doğal Afet / Deprem

Bir kaç gün, en azından bu hafta içerisinde, küçük çaplı da olsa saat tam 11.43'te bir deprem olacağını düşünüyorum. Belki 1 saat geri ya da ileri oynayabilir, ama tam olarak verdiğim saatte olursa benim için de sürpriz olur. Gerçekleşme oranı düşük bir şey, ama gerçekleşirse dejavu gibi hissetmemek için buraya bakıp daha önce yazdığımı görmek istedim.

Bu mesajı bundan tam 3 gün önce yazmıştım. Aslında çok büyük bir tahmin değil, kehanetten çok öngörü diyebiliriz buna ama benim bazı şeyleri anlamam konusunda oldukça yardımcı oldu bana. Bugünkü son depremlere baktığımızda tam olarak aynı saati görmemiz mümkün oluyor.

Ekli dosyayı görüntüle 6258

Deprem bilgilerine Kandilli Rasathanesi'nin internet sitesinden ulaşmak mümkün. Küçük de olsa bu öngürüyü elde ettiğim yol oldukça farklı olduğu için gerçekleşmesi baya şaşırttı, bu yüzden paylaşmak istedim.

Kehanet Günlüğünde daha önce belirtmiştim yine belirtiyorum, son zamanlarda ülkenin deprem konusunda ataklar yaşaması mümkün. Bu gelen küçük depremler, hep bir şeylerin öncüsü niteliğinde olacak. Ben deprem konusunda hazırlıklı olmamız gerektiğini düşünüyorum çünkü kesinlikle böyle küçük çaplı depremlerle kalmayacağına inanıyorum. Zaten bugün yine sabah saatlerinde yine Muğla'da 4.6 büyüklüğünde bir deprem gerçekleşmiş. Bunlar şimdilik bize küçük şeyler gibi gelecek, belki de öyle gelmesi gerektiği içindir ama ben bunların hem doğal etkenler sonucunda oluştuğundan hem de küçük boyutlarla sınırlı kalacağından oldukça şüpheliyim deyip, konuyu kapatıyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Bu mesajı bundan tam 3 gün önce yazmıştım. Aslında çok büyük bir tahmin değil, kehanetten çok öngörü diyebiliriz buna ama benim bazı şeyleri anlamam konusunda oldukça yardımcı oldu bana. Bugünkü son depremlere baktığımızda tam olarak aynı saati görmemiz mümkün oluyor.

Ekli dosyayı görüntüle 6258

Deprem bilgilerine Kandilli Rasathanesi'nin internet sitesinden ulaşmak mümkün. Küçük de olsa bu öngürüyü elde ettiğim yol oldukça farklı olduğu için gerçekleşmesi baya şaşırttı, bu yüzden paylaşmak istedim.

Kehanet Günlüğünde daha önce belirtmiştim yine belirtiyorum, son zamanlarda ülkenin deprem konusunda ataklar yaşaması mümkün. Bu gelen küçük depremler, hep bir şeylerin öncüsü niteliğinde olacak. Ben deprem konusunda hazırlıklı olmamız gerektiğini düşünüyorum çünkü kesinlikle böyle küçük çaplı depremlerle kalmayacağına inanıyorum. Zaten bugün yine sabah saatlerinde yine Muğla'da 4.6 büyüklüğünde bir deprem gerçekleşmiş. Bunlar şimdilik bize küçük şeyler gibi gelecek, belki de öyle gelmesi gerektiği içindir ama ben bunların hem doğal etkenler sonucunda oluştuğundan hem de küçük boyutlarla sınırlı kalacağından oldukça şüpheliyim deyip, konuyu kapatıyorum.
İyi bir görü örneği oldu, deneyler yaparak yeteneği anlamlandırmanız da çok güzel. Kehanet Günlüğüne bu şekildeki görülerinizi katmaya devam edin.

nazom

Kayıtlı Üye
Son birkaç gündür İzmir'de yaşanan depremler malumunuz. Az önce de 5.1 şiddetiyle sarsıldık. Bubunla ilgili öngörüsü olan üyemiz var mı ? Mutlak olacağın önüne geçilmez ama :(

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Son birkaç gündür İzmir'de yaşanan depremler malumunuz. Az önce de 5.1 şiddetiyle sarsıldık. Bubunla ilgili öngörüsü olan üyemiz var mı ? Mutlak olacağın önüne geçilmez ama :(
Bu başlık ''Kehanet Günlüğü'' http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=40731 isimli konunun sağlamasını yapmak amacıyla açıldı. Kehanet Günlüğü içinde paylaşım varsa ve bu paylaşımın gerçekleşmesi durumu varsa, bu başlık altında paylaşılır. Daha önce Sayın Nyksse deprem konusunda görü paylaşımı yapmıştı mesela.

nazom

Kayıtlı Üye
Gece ve sabah depremle uyanınca panik yaptık. Mazur görün :) Aklıma gelen tek yer mabet oluyor . :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Paylaşım No:1 / 11.10.2014 TSİ 19:27 / Kehanete yönelik gelişme

''ISIL/IŞİD konvansiyonel silahlar dışında, kitle imha silahlarına erişim sağlayarak (nükleer değil, kimyasal silah olması muhtemel) toplu kitle saldırıları yapacak.Bunların arasında Avrupa kıtasında saldırıya uğrayan yerler de var (İspanya gibi görünüyor). Fransız askeri birliği çok büyük kayıp verecek tek seferde. ''

Bugün çıkan haberde Fransa'nın ışide karşı olağanüstü karşı önlemler aldığı, hatta Eifel Kulesi çevresi ve Champs-Elysees gibi turistik bir bulvara bile 1080 komando yerleştirildiği açıklandı. Bu aynen İstanbul'da Nişantaşı, Taksim, Ayasaofya çevrelerine komando yerleştirilmesiyle aynı. Onlarda da özel harekat tarzı birimler var ancak özellikle askeri komando birlikleri sevk edilmiş. Daha önce 3 farklı alakasız saldırı oldu Fransa'da. Demek ki şimdi ciddi bir istihbarat aldılar. Ya da Gizlimabet'e üyelikleri var.. :)

http://www.sabah.com.tr/dunya/2014/12/24/fransada-guvenlik-onlemleri-olaganustu-duzeyde

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Paylaşım No:1 / 11.10.2014 TSİ 19:27 / Kehanete yönelik gelişme

''ISIL/IŞİD konvansiyonel silahlar dışında, kitle imha silahlarına erişim sağlayarak (nükleer değil, kimyasal silah olması muhtemel) toplu kitle saldırıları yapacak.Bunların arasında Avrupa kıtasında saldırıya uğrayan yerler de var (İspanya gibi görünüyor). Fransız askeri birliği çok büyük kayıp verecek tek seferde. ''

Bugün çıkan haberde Fransa'nın ışide karşı olağanüstü karşı önlemler aldığı, hatta Eifel Kulesi çevresi ve Champs-Elysees gibi turistik bir bulvara bile 1080 komando yerleştirildiği açıklandı. Bu aynen İstanbul'da Nişantaşı, Taksim, Ayasaofya çevrelerine komando yerleştirilmesiyle aynı. Onlarda da özel harekat tarzı birimler var ancak özellikle askeri komando birlikleri sevk edilmiş. Daha önce 3 farklı alakasız saldırı oldu Fransa'da. Demek ki şimdi ciddi bir istihbarat aldılar. Ya da Gizlimabet'e üyelikleri var.. :)

http://www.sabah.com.tr/dunya/2014/12/24/fransada-guvenlik-onlemleri-olaganustu-duzeyde
Buna ek olarak Fransa'da son zamanlarda gerçekleşen olaylar malumunuz.
Bir de dün Fransız Cumhurbaşkanı Hollande, misilleme kararı ile Irak'taki birliklere destek olması için uçak gemisi göndereceklerini açıkladı.. Adım adım kehanetin gerçekleşmesi için bütün taşlar oturuyor. İnşallah o taşlar dağılır ve kehanet gerçekleşmez. Zira daha önce kitle imha silahlarının bu adamların eline nasıl geçeceğini tam görememiştim '' Kitle imha silahlarının ham maddesi IŞİD veya IŞİD'e katılan bir organizasyon tarafından üretiliyor. Silahı silah yapan ana mekanizmaların arkasından beklenmeyen güçler çıkacak. Bu tipler Çin gibi ancak muhtemelen Çin'in IŞİD militanları olabilir. Evet Çin'den dahi IŞİD'e katılım olacak gibi görünüyor. Çin değilse bile Çinlilere benzeyen ve kırmızı yıldız amblemiyle alakalı insanlar bunlar.'' demiştim. Evet bu tarz bir uzak doğu ülkesi desteği gibi görünüyor ama iş daha da iğrenç bir hal almaya başladı. İşin içinde ana mekanizma arkasında Müslüman olmayan bir Orta Doğu ülkesi var. Bu kapsamda bu da ortaya çıkacak Fransız askeri kaybından sonra ve çok ciddi sıkıntılar yaşanacak. Avrupa'nın bu konuda en azından konuşmalarda ikiye bölüneceğini de ekliyorum.
Biri Fransızlara bu sayfayı okutsun ciddi bir kayba doğru gidiyorlar. 2 ay önce ön gördüğüm olayların zemini adeta lego gibi hazırlandı zira. Allah ülkemizi ve bütün masumları bu korkunç olaylardan esirgesin.

4

43887

Paylaşım no:3 /toplumsal-haberci rüya/2014-2015/Deniz Kazası

Gördüğüm rüyada yolcu gemisi Türkiye sınırlarına yaklaşırken batacak.İçlerinde yabancı insanlar olmasına karşın Türklerde var.Çoğu insanın kurtulduğunu gördüm,ama hayatlarını kaybedenlerde var.Türk gemisi mi net göremedim ama bizim sularımızda yaşanacak olay hissiyatım yakın yıllarda gerçekleşeceği..Görü çalışmalarımda netleşecek sonuçlar alırsam ekleme yapacağım ...

Bugün izlediğim bir kanalda görülerime yakın bir haber izledim paylaşmak istedim...

20 Nisan 2015 16:41
Akdeniz'de 300'den fazla mülteciyi taşıyan gemi battı: En az 20 ölü Uluslararası Göç Organizasyonu, Akdeniz'de 300'den fazla mülteciyi taşıyan bir gemiden acil durum sinyali alındığını ve en az 20 kişinin öldüğünün bildirildiğini duyurdu.

Akdeniz’de kaçak göçmen faciası: 400 ölü 15 Nisan 2015 11:05 Akdeniz’de kaçak göçmenleri taşıyan teknenin Libya açıklarında batması sonucu en az 400 kişi hayatını kaybetti.

Ege’de bir göçmen faciası daha: 4 ölü 20 Nisan 2015 14:30 Ege’de kaçak göçmenleri taşıyan tekne, Rodos Adası açıklarında battı. Olayda, 4 kişi hayatini kaybetti, 100 kişi ise kurtarıldı.

Çanakkale'de Feribot Kazası 188 Kişi Canından Oluyordu,
Çanakkale'de 188 kişiyi taşıyan feribot kaza yaptı. Çanakkale'nin Kabatepe ile Gökçeada arasındaki deniz ulaşımını sağlayan GESTAŞ firmasına ait Gökçeada-1 feribotu, Kuzu Limanı Taşocakları Mevkii'nde karaya oturdu.

kaynak;İHA.com.tr

Tarihlerin yakınlığı ayrı kazalar olsa bile aynı zamanlarda Türkiye sularında yaşanması , yabancılarda ölü kaybı türkler de her hangi bir sıkıntı kayıp yaşanmaması,gördüğüm rüya ile benzer durumları gösterdiğine işaret olduğu inancındayım.

AronArcher

Banlı Kullanıcı
Paylaşım No:1 /site ile ilgili rüya/2015/Siteden Banlanmam
Evet rüyamda yine siteden banlanacığımı gördüm hadi hayırlısı ama tekrar gelecektim şimdiden dikkat etmeye başladım.Eğer size göre kehanet değilse özür dilerim benim için öyleydi ve paylaştım :Angel_anim:

4

43887

Paylaşım no:5 / toplumsal-haberci rüya/ ölüm olayı

İki gündür üst üste gördüğüm bir rüyamı paylaşmak istedim.Yakın bir zamanda ünlü sevilen, büyük bir ihtimal bir sanatçının ölümü yaşanacak,rüyada konuştuğum ölümlü ve gördüğüm kişi(ölecek kişi) adını söylemek istemiyorum...Hissiyatım bu yönde bir olayın yaşanacağını söylüyor.

Benimde sevdiğim değerli bir sanatçıyı kaybettik.Mekanı cennet olsun.

karatay

Kayıtlı Üye
[/IPaylaşım no : 1/ Yer: Çin/ Konu: Toplu ölüm - Feci kaza

Çığlıklar, feryatlar... Yoğun bir duman ve müthiş bir derecede kaos ortami. Feryatlarin çin dilini anımsatması ve simalar olayın hangi ülke olduğunu anlamamda yardımcı oldu. Gőrdûğüm siyah duman ise olayın bir patlama sonucu oluşan yangın olacagını gösteriyor. Ve görümde ki en çok dikkatimi çeken ve en uzun süre odaklandırıldığım an ise sinsi bir gülüş.

Bugün çinde patlayacı sevkiyatı yapılan bir limanda büyük miktarda patlayıcının parlamasıyla birlikte geniş çaplı patlama oldu. Olayda 44 kişi ölürken, yüzlerce kişi yaralandı.
http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=29796824

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
[/IPaylaşım no : 1/ Yer: Çin/ Konu: Toplu ölüm - Feci kaza

Çığlıklar, feryatlar... Yoğun bir duman ve müthiş bir derecede kaos ortami. Feryatlarin çin dilini anımsatması ve simalar olayın hangi ülke olduğunu anlamamda yardımcı oldu. Gőrdûğüm siyah duman ise olayın bir patlama sonucu oluşan yangın olacagını gösteriyor. Ve görümde ki en çok dikkatimi çeken ve en uzun süre odaklandırıldığım an ise sinsi bir gülüş.

Bugün çinde patlayacı sevkiyatı yapılan bir limanda büyük miktarda patlayıcının parlamasıyla birlikte geniş çaplı patlama oldu. Olayda 44 kişi ölürken, yüzlerce kişi yaralandı.
http://m.hurriyet.com.tr/Haber?id=29796824

Kehanetinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sırada o sinsi gülüşün sahibi var. Genelde kehanetlerde görünen şeylerin hepsi tamamlayıcı unsurdur ve kehanette bulunan kişi sizdeki gibi ''sinsi gülüş'' gördüğünde bunun da herkes tarafından görüneceğini anlarız genellikle.