Gerçekleşen veya İşaret Veren Kehanetler (Kehanet Günlüğü)

karatay

Kayıtlı Üye
Kehanetinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Sırada o sinsi gülüşün sahibi var. Genelde kehanetlerde görünen şeylerin hepsi tamamlayıcı unsurdur ve kehanette bulunan kişi sizdeki gibi ''sinsi gülüş'' gördüğünde bunun da herkes tarafından görüneceğini anlarız genellikle.

Teşekkür ederim sayın chillout. Yani anladiğım kadarıyla o sinsu gülüşü de kamoyu tarafından duyulacagını belirtmişsiniz. Peki bu olayın sorumlusu oldugu belirtilerek mi yoksa ondan alakasız bir şekilde? Umarım bu olayın sorumlusu şeklinde ortaya çıkarılır ki adalet yerini bulsun. Tekrar teşekkür ederim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Teşekkür ederim sayın chillout. Yani anladiğım kadarıyla o sinsu gülüşü de kamoyu tarafından duyulacagını belirtmişsiniz. Peki bu olayın sorumlusu oldugu belirtilerek mi yoksa ondan alakasız bir şekilde? Umarım bu olayın sorumlusu şeklinde ortaya çıkarılır ki adalet yerini bulsun. Tekrar teşekkür ederim.
Onu bilemiyorum nasıl ortaya çıkar. Ancak tahmin etmek zor değil, en büyük 4. dağıtım/üretim noktalarından biri. Diğer rakiplerin işi olabilir. Çinden her mal aldığımda genelde o patlama olan bölgeden geliyordu ürünler. Bütün Dünya'ya üretim ve lojistik hizmeti veren 4 bölgeden biri orası, bu sebeple işin içinde maddi bir mesele olduğunu düşünüyorum. O değilse de askeri stratejik bir üretim zincirini kırmış olabilirler. Normal bir patlama değildi o patlama, uzaydan bile göründü.

karatay

Kayıtlı Üye
Kesinlikle katılıyorum. Görelim bakalım ne çıkacak.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Paylaşım NO:1 /Politik-Askeri/2014-2020 arası/Ortadoğu ve Avrupa

ISIL/IŞİD konvansiyonel silahlar dışında, kitle imha silahlarına erişim sağlayarak (nükleer değil, kimyasal silah olması muhtemel) toplu kitle saldırıları yapacak.Bunların arasında Avrupa kıtasında saldırıya uğrayan yerler de var (İspanya gibi görünüyor). Kitle imha silahlarının ham maddesi IŞİD veya IŞİD'e katılan bir organizasyon tarafından üretiliyor. Silahı silah yapan ana mekanizmaların arkasından beklenmeyen güçler çıkacak. Bu tipler Çin gibi ancak muhtemelen Çin'in IŞİD militanları olabilir. Evet Çin'den dahi IŞİD'e katılım olacak gibi görünüyor. Çin değilse bile Çinlilere benzeyen ve kırmızı yıldız amblemiyle alakalı insanlar bunlar. Amerikan askerleri tekrar Ortadoğu'da karada olacak. Fransız askeri birliği çok büyük kayıp verecek tek seferde. ISIL/IŞİD ikiye bölünerek 2020 yılı başlarında etkisini kaybetmeye başlayacak ama uzun yıllar tamamen bitmeyecek.

Gerçekleşen Kehanet (Zamandan dolayı şuan yarısı) / 12-16.08.2015:

Böylece artık kimyasal silahlara erişecekleri ve bunu da kullanacaklarına dair kehanet gerçekleşti. Çin'de gerçekleşen ve sebebi bilinmeyen esrarengiz ve büyük patlamanın bununla alakası da olabilir. Kehanetin diğer yarısı da Avrupa toprağını temsil eden bir ülkeye de saldırılar olabileceğini içeriyor.

Gerçekleşme ile ilgili haber:
http://www.msn.com/tr-tr/haber/other/daeşten-klor-gazlı-saldırı/ar-BBlK4qO

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Gerçekleşen Kehanet (Zamandan dolayı şuan yarısı) / 12-16.08.2015:

Böylece artık kimyasal silahlara erişecekleri ve bunu da kullanacaklarına dair kehanet gerçekleşti. Çin'de gerçekleşen ve sebebi bilinmeyen esrarengiz ve büyük patlamanın bununla alakası da olabilir. Kehanetin diğer yarısı da Avrupa toprağını temsil eden bir ülkeye de saldırılar olabileceğini içeriyor.

Gerçekleşme ile ilgili haber:
http://www.msn.com/tr-tr/haber/other/daeşten-klor-gazlı-saldırı/ar-BBlK4qO
Geçen sene İşid in Türkiye'nin ara sokaklarına girdiğini çatışma yaşandığını görmüştüm bu sene sınıra dayandı umarım gerçekleşmez

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Paylaşım NO:1 /Politik-Askeri/2014-2020 arası/Ortadoğu ve Avrupa

ISIL/IŞİD konvansiyonel silahlar dışında, kitle imha silahlarına erişim sağlayarak (nükleer değil, kimyasal silah olması muhtemel)
toplu kitle saldırıları yapacak.Bunların arasında Avrupa kıtasında saldırıya uğrayan yerler de var (İspanya gibi görünüyor). Kitle imha silahlarının ham maddesi IŞİD veya IŞİD'e katılan bir organizasyon tarafından üretiliyor. Silahı silah yapan ana mekanizmaların arkasından beklenmeyen güçler çıkacak. Bu tipler Çin gibi ancak muhtemelen Çin'in IŞİD militanları olabilir. Evet Çin'den dahi IŞİD'e katılım olacak gibi görünüyor. Çin değilse bile Çinlilere benzeyen ve kırmızı yıldız amblemiyle alakalı insanlar bunlar. Amerikan askerleri tekrar Ortadoğu'da karada olacak. Fransız askeri birliği çok büyük kayıp verecek tek seferde. ISIL/IŞİD ikiye bölünerek 2020 yılı başlarında etkisini kaybetmeye başlayacak ama uzun yıllar tamamen bitmeyecek.
Gerçekleşen Kısmi Kehanet:
Daha önce Işid/Daeş örgütünün kimyasal silahlara eriştiği ve kullandığına yönelik kehanet gerçekleşmişti, bu sayfadan duyurdum. (Toplu kitle ve AB saldırısı henüz gerçekleşmedi umarım gerçekleşmez de)
Abd Suriye'ye askeri özel birlikler göndermeye hazırlandığını ve Abd başkanının imzasının beklendiğini, Irak'ta yeni bir ortak karşı saldırı gücü planlandığını da duyurdu. Böylece kehanetin ''Abd askeri tekrar Ortadoğu'da karada olacak'' kısmı gerçekleşti.

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Paylaşım No:1 / 11.10.2014 TSİ 19:27 / Kehanete yönelik gelişme

''ISIL/IŞİD konvansiyonel silahlar dışında, kitle imha silahlarına erişim sağlayarak (nükleer değil, kimyasal silah olması muhtemel) toplu kitle saldırıları yapacak.Bunların arasında Avrupa kıtasında saldırıya uğrayan yerler de var (İspanya gibi görünüyor). Fransız askeri birliği çok büyük kayıp verecek tek seferde. ''

Birkaç saat önce Fransa'da gerçekleşen ve onlarca insanın ölümüne neden olan patlamalar...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master

Birkaç saat önce Fransa'da gerçekleşen ve onlarca insanın ölümüne neden olan patlamalar...

Ayrıca başka bir gelişme daha var.. ''Çin değilse bile Çinlilere benzeyen ve kırmızı yıldız amblemiyle alakalı insanlar bunlar.'' demiştim. Kırmızı yıldız Rus ordusu tarafından da kullanılıyor. Rusya olabileceğini düşünmemiştim ve şimdi Rusya oradaki önemli aktörlerden biri. Paylaştığım kehanette asıl kitle imha mekanizmalarına sanıyorum ki Rusya marifeti veya Rus ordusundan ele geçirilen mekanizmalar olacak. En başta o kırmızı yıldızı hiç Rusya olarak düşünmemiştim.
Ekli dosyayı görüntüle 7309
Ekli dosyayı görüntüle 7310
Ekli dosyayı görüntüle 7311

Kehanetlerin gerçekleşme sıralaması ve hızına bakarsak sanırım buna benzer bazı acı haberlerin devamı gelebilir. İnşallah daha fazlası gerçeklemeden etkinliği kırılır bu teröristlerin. Ya da inşallah bazı ülkeler veya güçler mi diyeyim yorum yapmayayım, bu terör ağını etkinleştirmekten vazgeçerler artık.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
11 Ekim 2014 TSİ 19:27'de paylaştığım konu hakkında yeni gelişme:
- Çin savaşa dahil oldu. / http://www.milliyet.com.tr/suriye-savasina-cin-de-katiliyor/dunya/detay/2150782/default.htm

- Fransa kimyasal silah şüphesinden bahsetti. Normalde bir ülkenin başbakanı kaos oluşmasın diye bu tür bilgileri veya olasılıkları durduk yerde paylaşmaz. Kuvvetli bir istihbarat edinmiş olabilirler. / http://onedio.com/haber/fransa-basb...yasal-ve-biyolojik-silah-kullanabilir--626996

Daha önce de, söz konusu terör örgütünün küçük çaplı kimyasal silah saldırıları, Avrupa'da kitlesel saldırılar, Abd askerlerinin tekrar Ortadoğu'da aktifleşeceği konularında bilgiler doğrulanmıştı.

Mithra

Kayıtlı Üye
Birinci dünya savaşındaki gibi bu sefer Almanlar değil Suudiler ve bunlar gibi ülkeler bizi Suriye bataklığına çekiyor.
Zamanında 15.02.2016 paylaşmıştım 24 Ağustos 2016 Fırat kalkanı operasyonu başladı ve devam etmekte.:)

Mithra

Kayıtlı Üye
Top liste de gördüm unutmuşum :D
31.12.2016
Paylaşım no:2/Askeri/Siyasi/2017 yılı
Irak siyasi ve askeri olarak bölünüyor.Ülkemiz bu duruma tepkisiz kalmamak adına büyük bir yığınak yapıyor, buna cevaben birileri Antalya üzerinde sansasyonel bir olay yapıyor çok büyük bir olay ve seferberlik tarzı sokaklarda askerlerin dolaştığı bir durum oluyor.
IKBY 25 Eylül'de bağımsızlık referandumuna gidiyor.Ülkemiz o bölgeye gerek şengale bir dokunma ve ırakla bağlantı koparmamak adına operasyon için takviye birlik gönderdi, amaç fırat kalkanı gibi bir yarık açmak ve birlişimi engellemek.

Darkon

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba 13 Nisan 2020 Pazartesi günü "Kehanet Günlüğü" konusunda yazmış olduğum rüya gerçekleşti. Bugün(15 Nisan 2020) çıkan bir haber.

Bu kadar erken gerçekleşmesine şaşırdım açıkçası. Böylelikle 30 Nisan'da başlayacak eğitimin değişmesi de kesinleşti denebilir. İlk rüyayı paylaştığımda tereddüt etmiştim ancak eğitim tarihlerinin değişeceği kısmı doğru çıktı. Aşağıda diğer konuda paylaştığım rüyayı görebilirsiniz. Herkese iyi forumlar.:)

Paylaşım No: 1/ Rüya/ Yakın Gelecek/ Eğitim

Rüyamda ilkokul ortamındaydım (Genel olarak eğitim ile ilişkili olabilir). Sınıfta oturup birileriyle konuşuyordum. Teneffüs arasıydı sanırım. Daha sonra okulda bir alt kata inip bir yiyecek(sanırım abur cubur tarzı bir şey) almak için başka sınıflara giriyorum. Sanki aradığım şey diğer sınıflarda kalmış gibiydi. Farklı sınıflara giriyorum oralarda bulamıyorum fakat her şey normal seyrinde gidiyor diğer sınıflarda...

Rüyanın benim ilgimi çeken kısmı burası: Sınıf sınıf dolaşırken bir sınıfa daha giriyorum ve bu sınıf tamamen karanlık. Ancak içerisinin dolu olduğunu anlıyorum ve ışığı yakıyorum. Öğrenciler kendi kendilerine ya ders yapıyorlar ya da sınav oluyorlardı. Sınıfta o sırada öğretmen veya görevli yoktu. Ben tam zifiri karanlıkta sınav, ders yapmalarına şaşırmışken birisi dışarıdan gelip "rahatsız etme çalışıyorlar" ya da "sınav oluyorlar" gibi bir şey diyerek beni uyarıyordu ve orada rüya bitti.

Rüya olduğu için bazı detayları net hatırlayamıyorum. Zaten halihazırda öğrenciler online eğitim yapıyor belki de oradan etkilenmiş olabilirim. Fakat bunu yeni bir durum olacakmış gibi algıladığım için buraya yazıyorum.

Herhangi bir rüya yorumlama yeteneği olan biri varsa yazabilir. Bana aşırı karanlık olması aklıma şunları getirdi:

1- Ya bu virüs süreci uzayacak ve doğal olarak eğitimi de karanlık vakitlere doğru ilerletecek.

2- Ya da 21 Haziran'dan sonra gün dönümüyle birlikte günlerin kısalmaya başlaması ve Temmuz, Eylül gibi yeni sınav, okulların açılması-kapanması vb. durumların tarihlerinde değişiklik olması.

3- Buna çok ihtimal vermiyorum ama elektrikle ve enerji ilgili bir sorun olması.

Daha iyi yorumlayan biri varsa yazarsa güzel olur. Zamanla bir durum olursa buraya yazarım.