Tarota başladım...

cagatay98

Kayıtlı Üye
Merhaba tarota başladım 6.hissimin kuvvetli olduğunu düşünüyorum.Kartları yastığımın altına koyarak uyuyorum hep yanımdalar 1 hafta oldu yanlız bazı sorularım var ;

1-Ters anlamı derken kartlar bende hiç ters çıkmıyor :D nasıl olacak acaba bu ?
2-Bazen yorumlamakta zorlanıyorum enerjim yok gibi geliyor bunun bi çözümü varmı

Teşekkürler :D

dexter

Elit Üye
Merhaba tarota başladım 6.hissimin kuvvetli olduğunu düşünüyorum.Kartları yastığımın altına koyarak uyuyorum hep yanımdalar 1 hafta oldu yanlız bazı sorularım var ;

1-Ters anlamı derken kartlar bende hiç ters çıkmıyor :D nasıl olacak acaba bu ?
2-Bazen yorumlamakta zorlanıyorum enerjim yok gibi geliyor bunun bi çözümü varmı

Teşekkürler :D

1.Kartları bir masa üzerine dağıtın, saat yönünde çevirerek destenizi karıştırın. Karıştırırken bakımınıza odaklanın, Bu yöntemle karıştırdığınızda bakımınızda kartlarınız ters olarak da gelecektir.
2. Daha yeni başlamışsınız, kartlarınızla aranızdaki bağı kuvvetlendirdikçe enerjiniz artmaya başlayacak.
Ve kartlarınızla ilgilenin, onları tütsüleyin, her birini tek tek inceleyin, size neler hissettiriyor bunları not alın, kartlarınızla oturup vakit geçirin, konuşun :)
Zamanla onlar sizin ayrılmaz bir parçanız olur ve enerjisi size akmaya başlar.

Ayrıca sitede bununla ilgili bir çok yanıt var, lütfen araştırarak konu açınız
İyi Forumlar.

cagatay98

Kayıtlı Üye
1.Kartları bir masa üzerine dağıtın, saat yönünün tersine çevirerek destenizi karıştırın. Karıştırırken bakımınıza odaklanın, Bu yöntemle karıştırdığınızda bakımınızda kartlarınız ters olarak da gelecektir.
2. Daha yeni başlamışsınız, kartlarınızla aranızdaki bağı kuvvetlendirdikçe enerjiniz artmaya başlayacak.
Ve kartlarınızla ilgilenin, onları tütsüleyin, her birini tek tek inceleyin, size neler hissettiriyor bunları not alın, kartlarınızla oturup vakit geçirin, konuşun :)
Zamanla onlar sizin ayrılmaz bir parçanız olur ve enerjisi size akmaya başlar.

Ayrıca sitede bununla ilgili bir çok yanıt var, lütfen araştırarak konu açınız
İyi Forumlar.

teşekkürler.. Anlamadığım bir nokta var ilk hepsini açıyorum masanın üstüne ondan sonra hepsini döndürmüyorum değilmi rasgele döndürüyorum sonra topluyorum değilmi :D

4

43887

Konuyu sevgili dexter yeterli şekilde açıklamıştır.Eğer kartlarınızı ters yönden de okumak istiyorsanız 78 kartınızıda masanızın üzerine saat yönünde yayıp karıştırıyorsunuz ,karıştırdıktan sonra destenizi elinize alıp ister 3 'e bölüp sonra yayın ,ister bölmeden yayarak bakımınıza devam edin seçim sizin ...

sevgili dexter'in yazısına ek olarak bazı günler enerji düşüklüğü nedeniyle bakım yapamıyorum diyorsanız zorlamayın o gün için bakım yapmayın,yapsanız dahi konuya adapte olamazsınız ki bakımda konsantrasyon önemlidir...Sevgiler...

dexter

Elit Üye
teşekkürler.. Anlamadığım bir nokta var ilk hepsini açıyorum masanın üstüne ondan sonra hepsini döndürmüyorum değilmi rasgele döndürüyorum sonra topluyorum değilmi :D

Evet karışması için desteyi masaya dağıttıktan sonra saat yönünde elinizi hareket ettirerek destenizi toplu bir şekilde karıştırmalısınız. Kartları tek tek döndürmeniz size fayda sağlamaz, toplu halde karıştırmalısınız :)