acil yardımınıza ıhtıyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dijitalHatun

Kayıtlı Üye
İş
mühendis
arkadaslar merhaba öncelıkle konuyu nereye acacıgımı bılemedım herkesten özur dılıyorum özellıkle yonetıcılerden.
ben bırıyle tanıstım bundan 6 ay once. evlılıkle basladık konusmaya hersey harıka gıdıyordu yada ben ınandırdım buna kendımı. sonra meger 1 senelık bır sevgılısı varmıs bunu ogrendım. ben hayatm boyunca kımseyı sevmemısken bu adamı cok sevdım kısa bır surede. aldatıldıgımı ögrenelı 19 gun oluyor. ve ben perısan haldeyım. 4 senedir telepati ile ılgılenıyorum cok deneyımım var ama 19 gundur onun benı aramısını saglayamıyorum. ne olur bana yardım edın onun pişman olmasını ıstyorum cunku herseye ragmen delı gıbı sevıyorum onu. bırazda gurur var tabı gelse gerı asla donmem ona buda gururmdandır. bana yardım edın lutfen bılmedıgım cok sey var bu konularda

dijitalHatun

Kayıtlı Üye
İş
mühendis
arkadaslar lutfen ama ya -_- daha fazla dayanımıycam bu acıya.

mhunter

Banlı Kullanıcı
Bu söylediğiniz durumda tılsım yapılması gerekiyor. ancak tılsımlarında belli süreleri vardır. Benim buradan tavsiye edeceğim şeyler var ancak site yönetimiyle başımız ağrıır.
Öte yandan aldatıldığınızı söylüyorsunuz ve buna rağmen yine de sevdiğinizi ve vazgeçmeyeceğinizi söylüyorsunuz. Sizinkisi de normal bir değil.
Herşeyden önce sanki sizinle mi ilgilensek acaba diye de düşünmeden edemiyorum.....

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Kaç yaşında olduğunu sormamım bir sakıncası yoktur umarım , Kaç yaşındasınız

yare-i yarim

Moderator
İş
Sanatsal tablolar oluşturmak/Mutfak eşyaları dalında ticaret
İhanet edene hiçbirşey fayda etmez kader ona gereken cevabı vericektir emin olun inancınızı bilmiyorum ama eğer müslümansanız Allahın adaletine teslim edin onu
siz onu telepatiyle veya büyü ile pişman etseniz bile biliceksiniz ki bu yaptığınız şeyden dolayı pişman olcak kendi kalbinden gelen bişey olmıcanı biliceksiniz.

satelcom

Banlı Kullanıcı
arkadaslar merhaba öncelıkle konuyu nereye acacıgımı bılemedım herkesten özur dılıyorum özellıkle yonetıcılerden.
ben bırıyle tanıstım bundan 6 ay once. evlılıkle basladık konusmaya hersey harıka gıdıyordu yada ben ınandırdım buna kendımı. sonra meger 1 senelık bır sevgılısı varmıs bunu ogrendım. ben hayatm boyunca kımseyı sevmemısken bu adamı cok sevdım kısa bır surede. aldatıldıgımı ögrenelı 19 gun oluyor. ve ben perısan haldeyım. 4 senedir telepati ile ılgılenıyorum cok deneyımım var ama 19 gundur onun benı aramısını saglayamıyorum. ne olur bana yardım edın onun pişman olmasını ıstyorum cunku herseye ragmen delı gıbı sevıyorum onu. bırazda gurur var tabı gelse gerı asla donmem ona buda gururmdandır. bana yardım edın lutfen bılmedıgım cok sey var bu konularda
Bu ihanet ne ilk ne de son olacaktır.Kendine acımayı bırak,arkana değil önüne bak.Zararın neresinden dönersen kardır.Büyü yapacağım diye uğraşıp bir de dininden olma.Akıllı ol.

ledunist

Kayıtlı Üye
kendi iradesi,vicdanıyla pişman olmadıktan sonra senin çabanla pişman olması neyi değiştirir ? geri dönmem diyorsun ama bence niyetin onu aldatıldığın kişiden ayırıp sevgili olmak , aşk acısını yaşamış biri olarak empati kurabiliyorum ama nickinden de anladığım üzere kadınsın , sence de onuruna biraz daha fazla değer vermen gerekmez mi?sevgini haketmeyen bir karaktersiz için uğraştığın şeylere bak

dijitalHatun

Kayıtlı Üye
İş
mühendis
arkadaslar ben buyu yapmak ıstemıyorum mazallah amacım buyu değil. sadece beynın muazzam b ır yapısı var bıldıgınız gıbı. dusunce gucumle ona ulasmak ıstedm sadece hepsı bu. ben 23 yasındayım hayatm boyunca asık olupta sevmedım. kendımı elestırmek ıstıyorum bırazda. bunu ıstememdekı nedenlerden bırıde sanırım ego denen ıllet sey. aldatıldımya gururma yedıremıyorum. kadınlık onurum zedelendı. ve ben bunu cok anormal bır sekılde ögrendım . sevdıgım adamın bunu bıldıgımden haberı bıle yokken terkettm onu. aldattıgını bıldıgımı bılıyor ama nasıl ögrendıgımı bılmıyor. umarım ne yapmak ıstedıgımı azda olsa anlatabılmısımdır

yare-i yarim

Moderator
İş
telepatiyle onu pişman etmek düşünceye müdahale etmek anlamına geliyor buda özgür iradeye müdahaledir,bence insanı yol ile bi intikam alın.

AJA

Elit Üye
İntikamın insani hali yoktur. :)
İntikamdan çok affetdip kenara çekilmek sizi daha iyi duruma getiricektir.Aşk acısı en komik ve bait acılardandır korkmayın.Geçer yakın zamanda.Aşkta ölmek yada dayanamamak zayıf ruhların işidir.Kendinize bu kötülüğü yapmayın.Hayatta ki son erkekle kadın siz değilsiniz ;) Bunu tecrübe olarak alın bir yere koyun ve unutun.

dijitalHatun

Kayıtlı Üye
İş
mühendis
aslında duymak ıstedgmde tam anlamıyla buydu dıyebılırım. ben telepatı yaparken cok korkuyorum dınden cıkarmıyım acaba dıye. ve bı baskasının hayatını cıddı derecede ben ıstedıgım ıcın etkılermıyım dıye. bu ısler cok karısık ya. yada benm beynm artık almıyo :(

yare-i yarim

Moderator
İş
aslında duymak ıstedgmde tam anlamıyla buydu dıyebılırım. ben telepatı yaparken cok korkuyorum dınden cıkarmıyım acaba dıye. ve bı baskasının hayatını cıddı derecede ben ıstedıgım ıcın etkılermıyım dıye. bu ısler cok karısık ya. yada benm beynm artık almıyo :(
Telepati kendi başına insanı günaha sokmaz diye düşünüyorum,ancak düşünceyi etkilemeye çalışırsanız (telepatiyle pişmanlık düşüncesi hissettirme veya düşündürme gibi) bu iradeye müdahale olduğu için büyü sınıfına girer,ama bunu herkez yapamaz zaten,öğrendiğime göre usta büyücüler bile başaramazmış bunu çok az kişi yapabilirmiş bu açıdan dert etmeyin büyük ihtimal bunu başaramamışsınızdır.
Ama bunun büyü olduğunuda bilin en azından yapacağınız şeyi ne olduğunu bilerek yaparsınız.

dijitalHatun

Kayıtlı Üye
İş
mühendis
eger cıddı manada buyuye gırıyorsa denemem bıle artık. Rabbım affetsın ınsallah

yare-i yarim

Moderator
İş
Eğer büyü'ye bulaşmak istemiyorsanız denememeniz en güzeli olur.

Tincer Bell

Kayıtlı Üye
Bir psikoloğa gitmenizi tavsiye ederim.Takıntıya dönüşebilir bir acı 6 ay sürerse çocunlukla depresyon tanısı koyulur.Geç kalmayın.

kutsalay

Kayıtlı Üye
Aşkta ölmek yada dayanamamak zayıf ruhların işidir.

Bu söz önemliydi, derin anlamda düşünürse eminim değerli Aja'nın bu sözüyle pek çok kişi düştükleri durumdan çıkacaklardır. Ben kendi adıma bu sözü bana güç kattığı için kendisine teşekkür ediyorum :)

dijitalHatun

Kayıtlı Üye
İş
mühendis
yorumlarınız ve ılgınız ıcın tesekkurler efendim. fakat takıntı oldugunu dusunmuyorum.
bazen kendımle konusuyorumda ıtıraf edemedıgım okadar cok sey varmıs kı, mesela onun bana donmesını istememın sebebı sanırım egomun bana yaptıgı bır oyun.
egomu nasıl alt edebılırım once bunu arastırmalıyım sanırım -_- kendime bu konuda bi eksi verıyorum :)

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Telepati büyü değildir. Hatalı kullanımları ise karşılıksız kalmaz.
Telepatiyi, bir organınızın vasıtasıyla eyleme dökülenler olarak görün. Ağızla dille küfür etmek, ellerle birini dövmek veya hırsızlık yapmak, gözlerle rahatsız etmek veya röntgencilik yapmak, ayağınızla hayvanları veya korumasızları tekmelemek vs. vs. Telepati de beyin ve üçüncü göz dokusuyla yapılan bir eylemdir. Bunu nasıl kullanacağınız size kalmış.
Psikopatsanız veya kötü eğilimleriniz varsa, hali hazırda bedeninizi kullanarak yaptığınız kötülüklerden farkı yoktur telepatinin. Zira bu bir bedensel meseledir insan için. Normal insanlar nasıl durduk yerde millete vurmuyorsa, telepatik olarak da karşısındakinin zihnini döverek yola getirmeye çalışmaz. Mesele bu.

fikrimühim

Kayıtlı Üye
Bence telepati normal insanlarda tesadüf eseri ortaya çıkar,kendisini geliştirmiş insanlarda eyleme dönüşür.Buda bir günde bir ayda yada bir yılda olabilecek birşey değil bence.
Burada adamıda suçlamamak gerekir siz kafası karışık bir dönemde karşısına çıkmışsınız.Bence herkes hayatına bir tecrübe eklemiş,gurur yada egonun gereği yok.Genelde bu gibi durumların sonunda daha iyi biri çıkar karşısına insanın ve geçmişe teşekkür edersin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...