Yardım Edin Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cabbar1

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Öncelikle Forum Gerçekten Harika Yeni Üyeyim :)

Konu Yanlış Yere Açıyorsam Acemiliğime sığınırım !

Arkadaşlar Benim Anlımda Bişey Var Gibi Mesela Gözümü Kapattım Biri Herhanği Bir Cismi Anlıma yada herhangi bişey anlıma yaklaştığı zaman hissediyorum bu olay son 3-4 aydır gözümde olmaya başladı sanki bişeyler oluyor birileri gıdıklıyor gibi yani anlatamıyorum acayip bir his arkadaşlar sizlerin tercübenize güveniyorum benim sizin konuları anlamışlığım yok ama siz bana neler olduğunu söylerseni araştırmaya başlıcam

kısacası anlımda ,son zamanlarda gözüme bir cisim veya El yaklaştıgı zaman hissediyorum neden ? bunun sizin konularınızla bir alakası varmı ?

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Cabbar zahmet olacak ama biraz daha konuyu açarmısın

cabbar1

Kayıtlı Üye
işin aslı kardeşim anlımda bişey hissediyorum , konuyla alakalı bir bilgim olsa zaten güzel bir dille açıklardım :) sanki anlımda bir sensör var anlıma birşey yaklaştığı zaman sinyal veriyor bana gözümü kapattıgımda asla etrafa çarpmıyorum (duvar vb.. anlımın seviyesinde olan şeylere) nasıl diyim hissediyorum yavaş yürüyorum hiç bir yere çarpmıyorum ! dediğim gibi sanki anlımda sensör var beynime diyorki bişey yaklaştı felan diye :D komik gibi ama öyle yani en azından böyle açıklayabilirim :)

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
durusezi yeteneğin var galiba. O cisme yaklaştıgında o cismin Ne olacabileceğini gözlerin kapalıyken görüyormusun ne olacağını tahmin ediyormusun

cabbar1

Kayıtlı Üye
Bir Cisim Olduğunu Biliyorum Ama Ne Olduğunu Kavrayamam Galiba Daha Önce Denemedim Dostum nedir bu durusezi ??

cabbar1

Kayıtlı Üye
Bide Şunu Eklemek İsterim En Son Dedigim Gibi Gözümde Olmaya Başladı Bu Son 1-2 Haftadırda Olmuyor ??

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Forumumuzda sağ üst tarafttan arayabilirsin. Araştırma yap belirtilerine felanbak bulamazsan birşeyler burada yardımcı oluruz

ruban

Kayıtlı Üye
yanlış yönlendirmeyim bu her insanda olan bir şey sadece yeni keşfetmiş yetenek sanıyor arkadaşımız ama bunu biraz daha üst seviyeye yükselmiş arkadaşımız bu kadar tm iki kaşın arasıda olur 3 cü gözümüz de bu hislerinizi artırır devamlı çalışır sanız

mhunter

Banlı Kullanıcı
Bir yerden musallata uğramışsınız. zayıf bir üç harfli. Zaman zaman sizi rahatsız ediyor. Önerilerimiz uyarsanız inşallah sorun çözülür.

cabbar1

Kayıtlı Üye
ne önerisi ne yapmalıyım yalnız eskisi kadar çok olmayan bir olay en son gözümde oldu sonra hiç olmadı . bide ben küçük yaşlardaykende oldu. yaşımıda belirtiyim ben 17 yaşında bir gencim tamamen bana olanı merak ettiğimden buralara geldim . yani ben 11-12 veya 13 yaşlarındayken ne tür bir musallatla ugraşmış olabilirim ki ?

mhunter

Banlı Kullanıcı
Şunu da söylemem gerekirse. Bunun buradan kolayca söylenip yapılacak bir formulü yok. Öncelikle varlığın ne şekilde üzerinizde bulunduğu araştırılacak.
Biri mi göndermiş yoksa sizin hatanızdanmı kanaklanan birşey var. Bunun içinde yanımızda bulunmanız sizdeki varlıkla irtibata gheçmemiz gerekiyor. Bu gibi durumlarla sık sık karşılaşıyoruz. Ardından size tavsiye edeceğimiz bir dizi işlem var. Ama en azından evinizin her odasına CİN DUASINI tersten asmanızın büyük faydası olacaktır. Bu size büyük bir rahatlama sağlayacaktır. Buradan yazabileceklerim şimdilik bu kadar.

mhunter

Banlı Kullanıcı
Sayın cabbar1. içinde bulunduğunuz durum normal bir durum değil. Anlattıklarınız bizde musallat kanısını uyandırıyor. Fakat bunun da çok çeşileri vardır. Her musallatın gücü aynı deildir. Sizdeki zayıf. Günlük yaşantınızı engelleyecek düzeyde bir durum yoksa sığınma duaları size yeterli olacaktır. Selamatle.

ruban

Kayıtlı Üye
bir bakım bile yapmadan yeni üye deneyimsiz bir arkadaşımıza cin musallat oldugunu söyleyip panige ve endişeye girmesini saglıyor sunuz hiç bir alakası yok musallat la ilgili bu siteden engelenmenize yol aça bilir yada ceza almanıza lütfen deneyim sahibi kişilere yorumu bırakın

cabbar1

Kayıtlı Üye
yani korktum korkmadım değil yani bide küçüklükten var hani sadece cisim felan yaklaştıgında olan birşey bide ben sürekli ayetel kursi okuyup allaha sıgınan bir insanım yani böyle birşey olması korkuttu açıkcası

Mcahit

Kayıtlı Üye
yani korktum korkmadım değil yani bide küçüklükten var hani sadece cisim felan yaklaştıgında olan birşey bide ben sürekli ayetel kursi okuyup allaha sıgınan bir insanım yani böyle birşey olması korkuttu açıkcası
Bir üyemiz musallat var dedi diye hemen korkmayın.Paniğe kapılmayın.Açıkçası ben neye dayanarak bu kadar kolay bir şekilde musallat var dedi anlayamadım.Bu konularda bilgili değilim ancak çakra gibi bazı olaylar var.Deneyimli bir üyemizin cevap vermesini bekleyin.Tekrar söylüyorum, musallat olduğuna kendinizi şartlandırmayın ve korkmayın.

ruban

Kayıtlı Üye
merak etmeyin cinlerle alakası kesinlikle yok her insanda var ama sen üstünde durdugun için biraz daha gelişmiş hisetme duygun alın çakran

cabbar1

Kayıtlı Üye
tamam arkadaşlar peki bu çakra dediğiniz ile ne yapabilirim kusura bakmayın ben ilk defa sanallara takılan bir insanım çok karmaşık geliyor bana bazı şeyler size soruyorum :S yani bi çakra varsa kötü bişeymi ? bu arada işi iyi bilen abilerimi bekliyorum :)

Ü

Üye silindi 38107

tamam arkadaşlar peki bu çakra dediğiniz ile ne yapabilirim kusura bakmayın ben ilk defa sanallara takılan bir insanım çok karmaşık geliyor bana bazı şeyler size soruyorum :S yani bi çakra varsa kötü bişeymi ? bu arada işi iyi bilen abilerimi bekliyorum :)

Bu konuyla ilgili size yetecek ve aradığınız çoğu bilgi forumda mevcut. Biraz araştırma yaparsanız fazlasını bile bulabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...