Kehanet Günlüğü

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Sevgili üyeler, bildiğiniz gibi bir anket ile bu bölümün açılıp açılmaması için fikirleriniz alındı, yönetimden onay istendi. Bu şekilde yeni bir günlük sistemi kuruyoruz bu şekilde.

Amaç: Çeşitli yöntem ve yeteneklerle, toplumsal olarak önem arz eden görüleri paylaşmak. Bu paylaşımlar çerçevesinde, benzer görüleri birleştirip analiz etmek ve istatistik oluşturmaktır.

Kimler Katılabilir: Hangi şekilde olursa olsun geleceğe ait toplumsal görü, veri toplayabilen herkes katılabilir. Burada bahsettiğimiz kehanet ve görü türevleridir elbette.

Nasıl Kullanılır: Herkes kendi paylaşımından sorumludur ve paylaşımını takip etmelidir. Paylaşımlara yorum yazılmaz. Aynı olayı gören varsa, bir başkasının paylaşımından alıntı yaparak kendi görüsünü ekler. Paylaşılan görü hakkında soru soracaklar paylaşana özel mesaj atıp sorularını sorarlar ve cevaplarını alırlar. Bunun dışında herkes yaptığı paylaşımı ne kadar detaylandırırsa o kadar sağlıklı olur çünkü genele tekrar tekrar yorumlamayacaktır ki konu karmaşası olmasın. Gereksiz yorum, alakasız paylaşımlar şikayet butonu ile şikayet edilip, kaldırılması beklenir ve/veya yöneticilere mesaj yazılır. Beğenilen paylaşıma teşekkür butonuna basılarak teşekkür edilir, ek yorum yazılmaz zira alakasız yorumlar niteliğinde silinir.

Nasıl Paylaşım Yapılır: Kaçıncı paylaşımı olduğu, hangi türe girdiği, biliniyorsa lokasyonu ve zamanı (yaklaşık da olsa olur), olayın kendisi. Paylaşım yapacak olan X üyemize örnek:

Paylaşım NO:1 /Politik-Askeri/2015 kışı/Sibirya dolayları
Uluslararası krize neden olacak bir durum. Amerikan Hava Kuvvt. veya ABD ile o anda bu operasyonu ortak yapan bir ülkenin savaş uçağı düşecek. Uçağın kaç pilotu var bilmiyorum, 1 pilot ele geçirilecek. Uzun bir müddet gizli tutuklu kalacak (çevresinde yoğun kar olan bir yerde), bu ortaya çıkacak ve yeni krizler doğuracak. Eski bazı krizler ise bu yeni durumdan çıkan cevaplarla çözülecek, bazıları daha da alevlenecek. Küçük bölgesel ve göstermelik bir savaş yaşanacak, bunun ardından politik bazı değişimler duyurulacak..

Diyelim ki X isimli üye de buna benzer bir şey görmüş, bu paylaşımla alakalı olduğunu düşünmüş. Bunu alıntı yapıp, kendi paylaşım numarasını yazarak, ''Alakalı Görü'' diye belirtip kendi görüsünü yazacak:

Alıntı
''Paylaşım NO:1 /Politik-Askeri/2015 kışı/Sibirya dolayları
Uluslararası krize neden olacak bir durum. Amerikan Hava Kuvvt. veya ABD ile o anda bu operasyonu ortak yapan bir ülkenin savaş uçağı düşecek. Uçağın kaç pilotu var bilmiyorum, 1 pilot ele geçirilecek. Uzun bir müddet gizli tutuklu kalacak (çevresinde yoğun kar olan bir yerde), bu ortaya çıkacak ve yeni krizler doğuracak. Eski bazı krizler ise bu yeni durumdan çıkan cevaplarla çözülecek, bazıları daha da alevlenecek. Küçük bölgesel ve göstermelik bir savaş yaşanacak, bunun ardından politik bazı değişimler duyurulacak..''

Paylaşım NO: falan sayı / Alakalı Görü/

Şunu şunu şöyle gördüm.

Anlaşılmayan bir şey yok sanırım. Anlaşılmayan bir şey olursa da özel mesajla sorabilirsiniz. Ankette ''yeteneğim var çekiniyorum'' şıkkını işaretleyenlerin de paylaşım yapmasını isterim. Burada kimse kimseye bir şey ispatlamaya, yarış yapmaya çalışmayacak. Burada bir şeyleri ispat etmek zorunluluğunuz yok, %100 doğru görmek zorunluluğunuz da yok. Rahat olun, gerçekten toplumu ilgilendirecek görüleriniz olursa da, yukarıda belirtilmiş disipline uyarak paylaşımınızı yapın. Site açık kaldıkça aktif olacak bir sayfa bu. Sorumlu, duyarlı, dikkatli ve doğal olalım.

Zamanı gelip de doğru çıkan görüleri ayrı başlıklar açıp irdeleriz, masaya yatırırız.

Yeni günlük hayırlı olsun.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Paylaşım NO:1 /Politik-Askeri/2014-2020 arası/Ortadoğu ve Avrupa

ISIL/IŞİD konvansiyonel silahlar dışında, kitle imha silahlarına erişim sağlayarak (nükleer değil, kimyasal silah olması muhtemel) toplu kitle saldırıları yapacak.Bunların arasında Avrupa kıtasında saldırıya uğrayan yerler de var (İspanya gibi görünüyor). Kitle imha silahlarının ham maddesi IŞİD veya IŞİD'e katılan bir organizasyon tarafından üretiliyor. Silahı silah yapan ana mekanizmaların arkasından beklenmeyen güçler çıkacak. Bu tipler Çin gibi ancak muhtemelen Çin'in IŞİD militanları olabilir. Evet Çin'den dahi IŞİD'e katılım olacak gibi görünüyor. Çin değilse bile Çinlilere benzeyen ve kırmızı yıldız amblemiyle alakalı insanlar bunlar. Amerikan askerleri tekrar Ortadoğu'da karada olacak. Fransız askeri birliği çok büyük kayıp verecek tek seferde. ISIL/IŞİD ikiye bölünerek 2020 yılı başlarında etkisini kaybetmeye başlayacak ama uzun yıllar tamamen bitmeyecek.

4

43887

Paylaşım no:1/ Toplumsal-Haberci rüya /-/Ölüm Olayı

Konuşma sırasında ölüler arasındaydım.Whitney Houston'ı gördüm.Yanıma geldi .Ona ruhunu çağırmamı ister misin diye sordum .İstemedi ; ama bana anlattığı ölümünün kamu oyuna yanlış aksettirildiği,öldürüldüğünü ,(öldüren kişinin adı söylemesine rağmen yabancı olduğundan hatırlayamıyorum),araştırılmasını gerektiğini söyledi...Her ne kadar ölümünü kullandığı maddelere de bağlansa bende özellikle bu rüyadan sonra öldürüldüğü kanaatindeyim,umarım bu şekilde görüler alan arkadaşlarla karşılaşırım.Sesimizi duyurabilir miyiz bilmiyorum ama benim kehanetim bu doğrultudadır...Sevgiler...

KaraHan9

Kayıtlı Üye
İş
Ilahiyat Öğrencisiyim..
Paylaşım no: 1/Toplumsal-Siyasi-Politik -askeri 21;11 civarı

Türkiye'ye saldırı olacak... Menzilli bir silah tarafından Şanlıurfa'ya bir saldırı.. Kimin ateş açtığı ise belli degil.. Kısa bir süre içinde..

erost

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
PAYLAŞIM NO : 1 / Toplu ölüm - Siyasi- Askeri / 2014-2016
Merkezi biryerde toplu ölümler ve çok fazla çocuğun ölmesi durumu ,
Tam olarak hatırlamasam bile görümde çok fazla çocuğun patlayan bir bomba ile öldüğünü gördüm büyük bir ihtimalle olay cihangir /taksim / beyoğlu 3lemesinden birinde gerçekleşecek

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Paylaşım NO:2 /Kayıp-Bilimsel Buluş/2022'ye kadar/Okyanusa kıyısı olan bir ülkenin batı kısmında.

Doğal bir afet sonucu bazı kayıplar olabilir. Bu doğal afet yeni bir metal türünün üretilmesine olanak sağlayan bir gelişmeye neden olacak. Bu metal sayesinde daha önce yapılamayan bir çok şey yapılacak. Özellikle uzay teknolojisinde devrim yaratan bu metal sayesinde Dünya, uzayda ilk defa mikroskobik canlı türü kanıtlarını bulabilecek. Bu bulunan kanıtlı ilk uzaylı mikroskobik türe, o afetin neden olduğu kayıptakileri sembolleştiren bir isim verilecek.. 2022'ye kadar olacak olan bu afet ve yeni teknolojinin ilerlemesi. Diğer keşif gibi konular ile arasında 10-15 yıllık bir süre var.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Paylaşım NO:1 /Politik-Askeri/2014-2020 arası/Ortadoğu ve Avrupa

ISIL/IŞİD konvansiyonel silahlar dışında, kitle imha silahlarına erişim sağlayarak (nükleer değil, kimyasal silah olması muhtemel) toplu kitle saldırıları yapacak.Bunların arasında Avrupa kıtasında saldırıya uğrayan yerler de var (İspanya gibi görünüyor). Kitle imha silahlarının ham maddesi IŞİD veya IŞİD'e katılan bir organizasyon tarafından üretiliyor. Silahı silah yapan ana mekanizmaların arkasından beklenmeyen güçler çıkacak. Bu tipler Çin gibi ancak muhtemelen Çin'in IŞİD militanları olabilir. Evet Çin'den dahi IŞİD'e katılım olacak gibi görünüyor. Çin değilse bile Çinlilere benzeyen ve kırmızı yıldız amblemiyle alakalı insanlar bunlar. Amerikan askerleri tekrar Ortadoğu'da karada olacak. Fransız askeri birliği çok büyük kayıp verecek tek seferde. ISIL/IŞİD ikiye bölünerek 2020 yılı başlarında etkisini kaybetmeye başlayacak ama uzun yıllar tamamen bitmeyecek.

Paylaşım NO:1 /Politik-Askeri/2014-2015 arası/Ortadoğu ve Avrupa

Işıd 2015 yılında bitecek. Hali hazırda var olan başka aşırı dinci bir terör örgütünün, anlaşmalı başka bir kolu. İstenileni yapması için desteklendi. Daha fazlasını yaparsa onu destekleyenin gücü tartışılacağı ve güçsüz görüneceği için bir denilecek. ışıd liderlerine emir gidecek ve tüm bu kumpastan haberi olmayan askere fikir ve manevi destek gitmeyecek. maddi yardımda almadığı için zaman içinde yok olacak. 2015 yılında yavaş yavaş artık adını duymayacağız, her hangi bir saldırı ya da eylem yapmayacaklar.

Türkiye herhangi bir savaşın işine girmeyecek, dışarıdan herhangi bir saldırı yaşanmayacak. İç savaş büyümeyecek. Avrupa için herhangi bir bu konuda tehdit bulunmuyor. Yakın zamanda bunlar hiç olmamış gibi olacak.

4

43887

Paylaşım NO:2 /Kayıp-Bilimsel Buluş/2022'ye kadar/Okyanusa kıyısı olan bir ülkenin batı kısmında.

Doğal bir afet sonucu bazı kayıplar olabilir. Bu doğal afet yeni bir metal türünün üretilmesine olanak sağlayan bir gelişmeye neden olacak. Bu metal sayesinde daha önce yapılamayan bir çok şey yapılacak. Özellikle uzay teknolojisinde devrim yaratan bu metal sayesinde Dünya, uzayda ilk defa mikroskobik canlı türü kanıtlarını bulabilecek. Bu bulunan kanıtlı ilk uzaylı mikroskobik türe, o afetin neden olduğu kayıptakileri sembolleştiren bir isim verilecek.. 2022'ye kadar olacak olan bu afet ve yeni teknolojinin ilerlemesi. Diğer keşif gibi konular ile arasında 10-15 yıllık bir süre var.
Paylaşım No:2 /Haberci rüya/ilk 10 yıl /Okyanusa kıyısı olan,Amerika Kıtası /

Doğal bir afet sonucu kayıplar yaşanacak. Özellikle Amerikanın güney yada batı cephesi.Zenciler yoğunlukta.Afet okyanusla alakalı, Kayıplar burada yoğunlaşacak,Afet sonrası bilimadamlarının ortaya çıkardığı deniz canlısı farklı tür, okyanusta yaşıyor kafa yapısı diğer uzuvlarına göre büyük ağız genişçe ve kara hayvanlarına benzerlikte yapısı var ,boyu 120cm civarında zarar verici ...Bir haftadır farklı insan farklı ülkeleri gördüğüm rüyada bugün netleşen bir rüyadır.Sonrası araştırdığımda gördüğüm hayvanın resmidir.Yaşanılan süreç ilk 10 yılda gerçekleşecek..
Ekli dosyayı görüntüle 6162
Canlı hakkındaki yorum:
(Bilim insanları, Kanada’nın kuzeyinde balık ile karada yaşayan hayvanlar arasında geçişi temsil eden bir canlının fosilini bulduklarını belirtti. Tiktaalik roseae adı verilen balık benzeri canlı, kara hayvanları gibi hareket etmesini sağlayan uzuvlara da sahipti.Araştırmacılar, karada yaşayan canlılarla balıklar arasındaki geçişi temsil ettiğini belirttikleri canlının 375 milyon yıl öncesine uzanan fosiline ulaştı.)

Salick

Kayıtlı Üye
Paylaşım No:2 /Haberci rüya/ilk 10 yıl /Okyanusa kıyısı olan,Amerika Kıtası /

Doğal bir afet sonucu kayıplar yaşanacak. Özellikle Amerikanın güney yada batı cephesi.Zenciler yoğunlukta.Afet okyanusla alakalı, Kayıplar burada yoğunlaşacak,Afet sonrası bilimadamlarının ortaya çıkardığı deniz canlısı farklı tür, okyanusta yaşıyor kafa yapısı diğer uzuvlarına göre büyük ağız genişçe ve kara hayvanlarına benzerlikte yapısı var ,boyu 120cm civarında zarar verici ...Bir haftadır farklı insan farklı ülkeleri gördüğüm rüyada bugün netleşen bir rüyadır.Sonrası araştırdığımda gördüğüm hayvanın resmidir.Yaşanılan süreç ilk 10 yılda gerçekleşecek..

Bundan 3-4 gun once anlattiginiz ve resimle belirttiginiz gibi ben daha cok ayakta yuruyebilen kafasi hafif genisce tepeye dogru sivrilen solucanimsi canlilarin insanlarla birarada oldugunu ve beni ortalarina alip yasama ve gelecege dair birsey anlattiklarini ruyamda gordum. Ne soylediklerini hatirlamiyorum ama hic korkmadigimi , telepati yoluyla iletisim sagladiklarini, seffaf bir yapiya sahip olduklarini cok net bir sekilde hatirliyorum.

AJA

Elit Üye
Paylaşım No:1/Toplumsal-Afet/zamanı/yeri

Üç gün evvel bu konunun anketinde biraz geçmiştim.Tsunami ve büyük deprem.Türkiyede bu yıl içinde büyük deprem olacağını hissetmiyorum yani bu deprem burada değil. .Tsunami daha önce yaşanmış yerlere tekrar olacak..Can kaybı eskisi kadar fazla değil.6-9 ay içersinde yaşanacağını düşünüyorum.

rüyagezgini

Kayıtlı Üye
Paylaşım no:1 /haberci / bilinçaltı

Dünya dışından gelen kötü niyetli varlıklar (ufo) tarafından ahşap bir yapının arkasında saklanmama rağmen beni gördüler ve kılıç gibi bir şeyle ahşap yapının dışından saplayıp beni öldürdüler,ardından yine hayattayım yerde birikmiş sidik gördüm (ne sidiği olduğunu bilmiyorum) ve onlardan saklanmak için heryerime sürdüm.

Bu rüyamıda sn chillout'un insan yiyen ufolarda olabilir yazısıını okuduğum akşam görmüştüm.

AJA

Elit Üye
Paylaşım no:2 Rüya / doğal afet/siyasi gözaltılar

Yapı yada beton yapılar ile toprak arasında sıkışan insanlar görüyorum.En az 10-15 kişinn bulunduğu bir yapıda olabilir bu.Bir hissiyatımda bir grup insanın gözaltına alınmasıyla ortaya çıkıcak olaylar.
Ayrıca ünlü hasta birinin vefatı yaşanabilir yakın zamanda.

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Paylaşım No:1 / Doğal Afet - Kaza / Toplu Ölüm

Tahminlerimden ilki bu yıl içinde Türkiye'de 5 ile 8 şiddeti arasında bir deprem olacağı yönünde. Bu yıl olmazsa bile önümüzdeki 2 yıl içinde büyük bir deprem gerçekleşecek, bu depreme kadar olan zamanlarda büyük depremin gelişini haber veren küçük depremlerin ülkede sürekli meydana gelmesi olası bir durum. Aynı şekilde büyük olmasa da önümüzdeki 1 ay içinde küçük boyutlu depremleri sıkça duyacağız. Bunların hepsi gelecek olan büyük afetlerin habercisi olacak.

Bir diğeri, sebebi doğal afet ya da herhangi bir patlama olabilir. Bir çok insanın, dünyanın herhangi bir yerinde, çoğunun vücutları parçalanarak ölmesi durumu. Yardım isteyenler olacak, fakat yardımın gelmesi konusu biraz muamma, yani geç kalınacak ve çok insan kaybedilecek. Yaşayan insanların çoğu da uzuvlarını kaybederek yaşamak durumunda kalacaklar. Olayın geçtiği konum, ya da ölülerin bulunduğu konum ormanla iç içe bir yer olacak. Bol bol ağacın olduğu, ormana benzer bir arazi üzerinde. Eğer bu bu olay gerçekleşir ve "kaza" adı altında insanlara duyurulursa, kaza olduğundan kesinlikle şüphe edilmeli. Birileri tarafından planlanmış olma ihtimali yüksek.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Paylaşım NO 3: /Sağlık-Bilimsel Buluş/ 2030-2035 /Avrupa-G.Kore

Sinir dokuları tahribatıyla oluşan ömür boyu sakatlıklar iyileştirilebilecek. Burada sinir dokusu mu emin değilim açıkçası. Kaza geçirip bacağı ezilen, yırtılan, kısaca ciddi zarar gören bir uzvu yeniden çalışabilir hale getirecekler. Yaklaşık 3 ay sakatlık sürüyor, yani ömür boyu sakatlık yerine yaklaşık 3 sakat kalınıyor.
Bu 4 aşamalı bir tedavi:
1- Doku ya da sinir, hasarlı bölgeden sağlam parça alınarak, labaratuvarda bir nevi kuluçkaya bırakıyorlar. Burada olgunlaşan yeni dokuya nano boyutlarda çevre düzenleyecileri (nedir bilmiyorum) yerleştiriliyor. Bu nano düzenleyiciler 1 yıla kadar vücut tarafından emilip atılıyor.

2- Günde 1-2 kere hasarlı bölgeye enjeksiyon yapılıyor. (nedir bilmiyorum ama proteinlerle alakalı)

3- Ağızdan bazı ilaçlar veriliyor.

4- Üretilen doku hasarlı bölgeye yerleştirildikten sonra, her gün o bölgeye enjeksiyon devam ederken, bir çeşit ışık-lazer tedavi de uygulanmaya başlıyor. Fizik tedavi ile pekiştirilen tedavi yaklaşık 3 ay sürüyor ve ömür boyu sakatlık ortadan kalkıyor.

Bu yöntemi gördüğümde bir açıklama da gördüm ''doğuştan gelen hasarlarda şimdilik istenen sonucu alamıyoruz ancak anne karnında bu hasarlarla ilgileniyoruz, bu konuda çalışmalarımız devam ediyor.'' bu şekilde.

4

43887

Paylaşım no:3 /toplumsal-haberci rüya/2014-2015/Deniz Kazası

Gördüğüm rüyada yolcu gemisi Türkiye sınırlarına yaklaşırken batacak.İçlerinde yabancı insanlar olmasına karşın Türklerde var.Çoğu insanın kurtulduğunu gördüm,ama hayatlarını kaybedenlerde var.Türk gemisi mi net göremedim ama bizim sularımızda yaşanacak olay hissiyatım yakın yıllarda gerçekleşeceği..Görü çalışmalarımda netleşecek sonuçlar alırsam ekleme yapacağım ...

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Paylaşım no:2 Rüya / doğal afet/siyasi gözaltılar
Rüyamda her yerde ağaç olan bir yerde-sanırım dünyanın gelecekteki haliydi-azınlık bir grup insanla beraberdim bir evde bekliyorduk sonra bir olay oluyor ve hepimiz evden çıkıp koşmaya başlıyoruz birilerinden kaçıyoruz ama kimden kaçtığımızı bilmiyorum ancak bu insanların bir nedenden dolayı biraraya toplandıklarını hissediyorum yönetime karşı olan bir grup olabilir gelecekte ve kısa gördüğüm ancak haberci rüyalara benziyor tahminimce 50 yıl içinde dünyada bazı değerler değişecek.

4

43887

Sevgili üyeler özellikle paylaşımlarımızı yaparken konunun kurallarını dikkatlice okuyarak uygulayalım.Geleceğe ait görülerimizi ,kehanet içeren düşüncelerimizi ,rüyalarımızı vs vs. yazalım...Sevgiyle...

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Paylaşım No:2 / Doğal Afet / Deprem

Bir kaç gün, en azından bu hafta içerisinde, küçük çaplı da olsa saat tam 11.43'te bir deprem olacağını düşünüyorum. Belki 1 saat geri ya da ileri oynayabilir, ama tam olarak verdiğim saatte olursa benim için de sürpriz olur. Gerçekleşme oranı düşük bir şey, ama gerçekleşirse dejavu gibi hissetmemek için buraya bakıp daha önce yazdığımı görmek istedim.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Deprem ve sel gorduğum günden hemen sonraki günlerde sel ve deprem olmuştu fakat daha buyuk bir deprem olacak..

Styxq

Banlı Kullanıcı
Paylaşım no: 1/Toplumsal-Siyasi-Politik -askeri

istanbulda yasanacak bir suikat siyasi dengeleri degistirecek. nisan 2015