Kehanet Günlüğü

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Coronayla mı alakalı bilmiyorum ama otobüslerde yaşlı insanlar görmüştüm istiğfar ediyorlardı hastalarmış. Belki de otobüs boyut değişimini simgeliyordur,

Darkon

Kayıtlı Üye
Bence şöyle olabilir:
Rüyanın teması eğitim olsa bile tam olarak eğitimle alakalı değil daha genel bir anlamı var bence .

içinde bulunduğumuz durumdan ötürü tüm insanların sınavdan geçmesi ,ölümlerin olması rüyanda sınava giren öğrenciler olarak kendini göstermiş olabilir .senin sınıf sınıf gezmen süreçleri temsil ediyor. Sana sınav oluyorlar ses çıkarma diyen ses ,senin aslında virüsten çok korkmadığını yani pek etkilenmediğini veya etkilenmeyeceğini gösteriyor olabilir .
Haberci ya da bilinçaltı temelli olabilir

Farklı bir bakış açısı olmuş, böyle düşünmemiştim. Dediğiniz gibi genel bir anlam da olabilir yorum için teşekkürler.

Coronayla mı alakalı bilmiyorum ama otobüslerde yaşlı insanlar görmüştüm istiğfar ediyorlardı hastalarmış. Belki de otobüs boyut değişimini simgeliyordur,

60 ve 65 yaş üstü bildiğiniz gibi ücretsiz seyahat edebiliyor. Otobüs onun metaforuymuş demek ki. İlk etkilenenler ve ilk sokağa çıkma yasağı da onlara geldi biliyorsunuz.

4

43887

Sn üyelerimiz konu itibariyle, paylaşım no /konu/ zaman belirterek kehanetler yazılmalıdır. Yorumu ve ne anlama geldiği düşünceleri başka üyeler tarafından istenilmemelidir. Konu dağılır. Kehanet öngörülür gerçelestigi tarih ise diğer açtığımız konuda paylaşılır. http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=40887
Bu arada konunun tekrar gündeme gelmesi güzel oldu. Uzun süredir konuya bende yazmıyordum. Öngörüler konuşsun bakalım☺
İyi formlar.

Darkon

Kayıtlı Üye
Sn üyelerimiz konu itibariyle, paylaşım no /konu/ zaman belirterek kehanetler yazılmalıdır. Yorumu ve ne anlama geldiği düşünceleri başka üyeler tarafından istenilmemelidir. Konu dağılır. Kehanet öngörülür gerçelestigi tarih ise diğer açtığımız konuda paylaşılır. http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=40887
Bu arada konunun tekrar gündeme gündeme gelmesi ğüzel. Uzun süredir konuya bende yazmıyordum. Öngörüler konuşsun bakalım☺
İyi formlar.

Paylaşım no, konu, zamanı yazmıştım. Aslında rüya olduğu için tabi tam tarih vermeye cesaret edemiyorum. Kendim iyi yorumlayamadığım için biraz başka fikirlere ihtiyaç duydum. Gerçekleşen kehanetler konusu olduğunu bilmiyordum. Bir şey olursa oraya yazacağım. Olmazsa basit bir bilinçaltı rüyasıdır. Ancak yine de buraya rüyamı yazmakta fayda var diye düşünüyorum.

Demre

Kayıtlı Üye
PAYLAŞIM NO 2: GAYBİ HABER / KIYAMET ALAMETİ

Şu anki genç nesile denk gelmeyecek fakat çok uzak olmayan bir gelecekte belki çocuklarımız yahut torunlarımız... Öyle bir dönem yaşanacak ki 1 erkege neredeyse 25 kadın düşecek.
Toplumda ne huzur ne de ahlak yer edinecek.

Bu durum erkeklerin sayısının savaş yahut cinsiyete has salgın hastalık gibi çeşitli sebeplerle azalmasıyla ya da ahlaksızlıgın boyut değiştirmesiyle ilgili olabilir.
Mahiyeti gizli.
Bugün akşam haberlerinde, ABD de covid19 dan ölenlerin büyük çogünlugunun erkek oldugunu söylemişlerdi. Yazınızı okuyunca simdi, hemen aklıma geldi. Bir de, anne karninda anomali nedenli gerceklesen bebek ölümlerinin cogunun erkek cinsiyetli oldugunu okumustum, yani erkekler olimsuz dış etkenlere karşı daha hassas oluyor galiba.. Savaş, av gibi ölümcül ortamlar da onlarin sahasi.. Hem genetik bakimdan, hem de geleneksel bakimdan dezavandanlari olan bi cins.. Gelecekleri hic parlak gözükmüyor?