Kehanet Günlüğü

AJA

Elit Üye
Paylaşım no:2 yer: - konu: yıkım,eksilme
Bir ülkenin nüfusunda eksilme olacak.Bunun nasıl yaşanacağını duyamadım.Nüfusunu etkileyecek bir olay yaşanacak.

Yakinas

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Paylaşım No:1 /Politik-Toplumsal/Haziran 2015-Ocak 2016/Türkiye

Yönetimle alakalı sebeplerden ötürü halk belirli meydan ve bölgelere girmeyecek. O bölgelerde sanki sokağa çıkma yasağı ilan edilmişcesine 6 ay kadar bir süre boyunca insanlar olmayacak. Farklı bölgelere yoğunlaşacaklar.

benmuneccim

Kayıtlı Üye
Mayıs ayında bir ülkeye saldırı olacak israil taraflarında sanırım

4

43887

Paylaşım no:5 / toplumsal-haberci rüya/ ölüm olayı

İki gündür üst üste gördüğüm bir rüyamı paylaşmak istedim.Yakın bir zamanda ünlü sevilen, büyük bir ihtimal bir sanatçının ölümü yaşanacak,rüyada konuştuğum ölümlü ve gördüğüm kişi(ölecek kişi) adını söylemek istemiyorum...Hissiyatım bu yönde bir olayın yaşanacağını söylüyor.

lviv angeles

Kayıtlı Üye
Paylaşım no:5 / toplumsal-haberci rüya/ ölüm olayı

İki gündür üst üste gördüğüm bir rüyamı paylaşmak istedim.Yakın bir zamanda ünlü sevilen, büyük bir ihtimal bir sanatçının ölümü yaşanacak,rüyada konuştuğum ölümlü ve gördüğüm kişi(ölecek kişi) adını söylemek istemiyorum...Hissiyatım bu yönde bir olayın yaşanacağını söylüyor.
Böyle birşey yaşanırsa bu yazınız kafamda bildiğiniz ampul gibi yanıcak.Peki en azından kadınmı erkekmi bunu belirtebilirmisiniz ,sakıncası yoksa tabi.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Paylaşım NO 4: /Bilimsel Buluş/ 2025'e kadar /Uluslararası Topluluk

Uluslararası bir kuruluş yeni bir enerji kaynağı hakkında açıklama yapacak. Çeşitli sebeplerle bu kaynak hakkında gerçek çalışmalar askıya alınmış gibi gösterilecek. Kullanıma sunulmadan çok önce kullanımı hazır halde olmasına rağmen, uzun yıllar sonra bu enerji kaynağı ancak kullanıma sunulacak. Bu enerji kaynağı boyutlar arası iletişimde bilimsel kanıtlar ve yeni çalışma sahaları da sunacak. Bu enerji kaynağı evrenin tamamen doldurduğunu boşluk olmadığını, sadece belirli elementlerin daha yoğun olduğu bölgelerde, bu enerjinin kullanılabilir potansiyelinin olduğu söylenecek. Zaman ve mekan hakkında bazı teoriler yasalaşıp bazıları tarihe karışacak. Yeni fizik kuralları ve toplumsal yansımaları olacak. Dünya üstünde bu toplumsal yansımaların sonucunda örnek şehirler/şehir devletleri kurulacak. Bu şehirler ilk resmi uzaylı türler arası iletişim alanları olacak. Bu çalışmaların sonucunda 100 yıl içinde Güneş sistemimizi savunma ve kolonilazsyon amacıyla yeniden dizayn etmeye başlayacağız. Savunma ve bu yeni enerji kaynaklarıyla diğer gezegenlere kolonileşme bu farklı türlerin verdiği bilgilerle hazırlanacak. İnsanlık pasif bir savaşa dahil olacak ve gezegenin bu savaşa çok daha öncelerde de girdiği anlaşılarak bunu kanıtlayan kalıntılar bulunacak. Gezegenin içindeki tehlike de bu şekilde anlaşılacak ama bu tehlikeye karşı hiçbir şey yapılamayacak. Bu tehlike aslında insanlığa ve bir başka türe, çok daha sonra hizmet edecek.

Bu bazı Elementlerin daha yoğun olduğu bölgelerde kullanılabilen enerji sarmalını saptayabilen derin uzay tarayıcıları sayesinde, ışınlanmanın çok daha ötesinde bir yolculuk tekniği kullanılabilecek. Bu yoğunlaşma bölgelerini saptayan yolculuk araçları solucan deliği diye tabir edilene benzer bir terim kullanılacak, bu elementleri yoğun olan A noktasıyla, elementleri yoğun olan B noktasında aynı anda var olabilecek bir teknoloji gelişecek. Bu şekilde yüz milyonlarca kilometrelik uzayda aynı iki ayrı noktada aynı anda ama birinde nihai olarak var olabilecek araçlar olacak. Bu çalışmalar ilk önce insansız sondalarla yapılacak, sayısız denemelerde sondalar kaybolacak. Güvenli ve isabetli insanlı yolculuklar çok çok uzun yıllar sonra gerçekleşebilecek. (Kusura bakmayın dilim döndüğünce tarif etmeye çalışıyorum)

aklıselim1

Banlı Kullanıcı
Mayıs ayında bir ülkeye saldırı olacak israil taraflarında sanırım

devlet elektrik hatlarındaki sorundan kaynaklandığını söylüyor, yada olayın üzerini örtüyor.....

internette okuduğum bir kehaneti yazayım. israil ve yunanistan 2016 yılında türkiyeye saldıracak, meslis orduyu ikiye bölelim mi bölmiyelim mi diye tartışacak mış..... müştak babanın dörtlüklerinde de ankaranın sınır kenti olacağı duymuştum... allah sonumuzu hayr eylesin...

Siyahsancak

Banlı Kullanıcı
Paylaşım NO:1 /Politik-Askeri/2014-2015 arası/Ortadoğu ve Avrupa

Işıd 2015 yılında bitecek. Hali hazırda var olan başka aşırı dinci bir terör örgütünün, anlaşmalı başka bir kolu. İstenileni yapması için desteklendi. Daha fazlasını yaparsa onu destekleyenin gücü tartışılacağı ve güçsüz görüneceği için bir denilecek. ışıd liderlerine emir gidecek ve tüm bu kumpastan haberi olmayan askere fikir ve manevi destek gitmeyecek. maddi yardımda almadığı için zaman içinde yok olacak. 2015 yılında yavaş yavaş artık adını duymayacağız, her hangi bir saldırı ya da eylem yapmayacaklar.

Türkiye herhangi bir savaşın işine girmeyecek, dışarıdan herhangi bir saldırı yaşanmayacak. İç savaş büyümeyecek. Avrupa için herhangi bir bu konuda tehdit bulunmuyor. Yakın zamanda bunlar hiç olmamış gibi olacak.

Paylaşım no:3 /toplumsal-haberci rüya/2014-2015/Deniz Kazası

Gördüğüm rüyada yolcu gemisi Türkiye sınırlarına yaklaşırken batacak.İçlerinde yabancı insanlar olmasına karşın Türklerde var.Çoğu insanın kurtulduğunu gördüm,ama hayatlarını kaybedenlerde var.Türk gemisi mi net göremedim ama bizim sularımızda yaşanacak olay hissiyatım yakın yıllarda gerçekleşeceği..Görü çalışmalarımda netleşecek sonuçlar alırsam ekleme yapacağım ...

son zamanlarda Türkiye'de özellikle Ege tarafında batan birsürü Mülteci gemisi var. sanırım Dediğiniz oluyor

hasan06

Kayıtlı Üye
Kehanet günlüğüne bende bişiler yazmak isterim ben şanlıurfadayım ve burda akp ile bdp arasında bir çekişme var kahanetim doğru ise ki zamanla bunu daha da iyi görecez bdp gelirse burası eskisinden daha da beter olcak. Daha kendilerini bile yönetemeyen insanlar abdestsiz namazsız insanlar şimdi gelmiş namaz allah kitap diyor benimde kendime has güclerim var genellikle şafa için kullanıyorum güçlerimi yaptığım meditasyonlar ve bazı öngörüler ile bdpnin urfayı alması alakalı urfada türklerin işi çok zor adamlar yanlış bir tarih öğretilmiş ve o yanlış öğretilen tarihin kölesi olarak ne patronları ne derse onu yapacak. bu yazdıklarımı aynı zamanda bir kenarada yazıyorum ve not alıyorum bu dediklerim çıkacak.

Mithra

Kayıtlı Üye
Paylaşım no:1 /siyasi ve askeri-rüya/yakın bir zamanda
Askerimizi ölüme gönderiliyorlar bunu biliyorlar ama yinede gözleri kapalı gönderiyorlar kasıtlı gibi birilerinin hırsı yüzünden 20 ile 30 kişilik bir askerimiz sınır dışı bir operasyona ortadoğuda bir yer benziyor ova ve dağlık bir bölge çok sıcak bir iklim yapısı var akşam veya gece vakti 3 kişi askerlerimizi izliyor soğuk temas sağlıyorlar baya izliyorlar askerlerimizden bir kişi farkediyor çatışma çıkıyor 3 kişilik gruptan birisi öldürülüyor yada yaralanıyor askerlermizden biride aynı durumda sanırım şehit oluyor umarım böyle birşey hiçbir zaman yaşanmaz.

karatay

Kayıtlı Üye
Paylaşım no : 1/ Yer: Çin/ Konu: Toplu ölüm - Feci kaza

Çığlıklar, feryatlar... Yoğun bir duman ve müthiş bir derecede kaos ortami. Feryatlarin çin dilini anımsatması ve simalar olayın hangi ülke olduğunu anlamamda yardımcı oldu. Gőrdûğüm siyah duman ise olayın bir patlama sonucu oluşan yangın olacagını gösteriyor. Ve görümde ki en çok dikkatimi çeken ve en uzun süre odaklandırıldığım an ise sinsi bir gülüş.

Paylaşım no : 1/ Yer: Çin/ Konu: Toplu ölüm - Feci kaza

Çığlıklar, feryatlar... Yoğun bir duman ve müthiş bir derecede kaos ortami. Feryatlarin çin dilini anımsatması ve simalar olayın hangi ülke olduğunu anlamamda yardımcı oldu. Gőrdûğüm siyah duman ise olayın bir patlama sonucu oluşan yangın olacagını gösteriyor. Ve görümde ki en çok dikkatimi çeken ve en uzun süre odaklandırıldığım an ise sinsi bir gülüş.

Çinde patlayıcı sevkiyatı yapılan bir limanda büyük miktarda patlayıcının patlamasıyla 44 kişi yaralandı, 500 den fazla kişi de yaralandı.

Ori

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 7099

Paylaşım No:1 / Haarp Sistemi / Hedef İstanbul

Yalova'da yaşanan depremleri takip ediyorum ufak tefek depremler olabiliyor fakat geçen ki depremde kafamı kurcalayan bazı noktalar oldu. Deprem saatinde ayakta olan bir tanıdığım gökyüzünde şekillenmeler gördüğünü ve aydınlık karanlık dengesinin bozulduğunu ifade etti. Buna sepep olarak bende koordinat sisteminden faydalanarak geçen aydan şimdiye kadar olan bütün depremleri listeledim ve Yalova'da yaşanan deprem yerlerini işaretledim. Geçen aydan itibaren şimdiye kadar yaşanan deprem bölgeleri yıldız ile işaretli durumdadır. Benim kendi fikrime gelirsek haarp sistemi ile burada bulunan fay hattı parçalanacak ve yüklü bir zarar oluşturan bir deprem meydana gelecek. Bunun şiddeti hakkında bir bilgi vermemin imkanı yok gibi duruyor ama giderek artacak olan bu depremler Adalar ve sahil kesimlere büyük zararlar verecek diye düşünüyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 7100
Bu resimse İstanbul depremlerinide kapsıyor. Arada kalan bölgeler bence risk altında.

Nyksse

Banlı Kullanıcı
Uzun zamandır depremlerle ilgili bir görü almıyordum.
Yaklaşık 2-3 gün önce gece saatlerinde (10-12 arası) tekrar küçük çaplı fakat hissedilebilir düzeyde depremler "yaratılacağına" dair bir hissiyatim oluştu.
Aslında yazmayacaktım fakat bu deprem konusunu önemli bir konu olarak görüyorum.
İlerleyen zamanlarda gece saatlerinde depremler olabilir, tetikte olmakta fayda var.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Paylaşım NO:1 /Güvenlik/2015 Kışı-2016/Gizlimabet Sitesi
Gizlimabet sitesinde bazı kişilerin dikkatleri üzerine toplaması aynı zamanda da sitenin genel anlamda dikkat çekmesi nedeniyle. Bazı gruplar tarafından merak edilecek aynı zamanda da belirlenen kişilerin kimlik tespiti için siteye bir saldırı olacak. Ben bu noktada site yöneticilerinin güvenliğe tekrar bakmalarını ve kontrol etmelerini öneririm. Zira eğer bazı kişilerin bilgileri alınırsa mimlenmiş olacaklar ve olası bir durumda engel olan kişiler olarak görülecekler.
Hepimizin kimliği belli. Canı isteyen google da bile bulur ek bir çaba olmaksızın. Üyelerin kimliklerinin site içinde gizli kalması bir site kuralından ibaret. Yoksa hiçbirimiz özel güvenlikli evlerde kurumlarda değiliz, kimliğimiz de her yerde. Yahu site sahibinin facebook profili, adı soyadı kitabı bile ortada, ciddi yer ve kişiler, bu tarz bir şey için site hacklemekle uğraşmaz. Uğraşmaya ihtiyaç duyan da boş insan demektir ve ateş olsa düştüğü kadar yer yakar. Endişeniz olmasın.. :)

Ori

Kayıtlı Üye
Paylaşım No:2 / Savaş - İsyan / Cezaevi İsyanı

Ülkemizde heryer karışık olduğundan çoğu yerde isyanlar ve saldırılar meydana gelecektir. Bu konu üzerine kafa yorunca özel ve isyana açık yerlerden en önemli yerler cezaevleridir. Bence yakın bir zamanda bir cezaevinde olaylar patlak verip isyan çıkabilir. Bu büyük ihtimal doğu veya kuzeydoğu bölgelerinde olabilir. Buna bağlı olaraktan bir plan yapılabilir ve daha fazla kayıp olması için çeşitli güçlü silahlar kullanılabilir. Bu güçler dışarıdan da olabilir.

uzumakikamilov

Kayıtlı Üye
Paylaşım no:1/Politik-Toplumsal/2015/Türkiye
Önemli bir devlet adamının birinci dereceden akrabası suikaste kurban gidecek. Bu olay Türkiye'de ve dünyada bir çalkalanmaya neden olacak. Arkasında kimlerin olduğunu bilmiyorum. Bu olaya sevinenler ve tepkisiz kalanlar dahi olacak. Ülkede çalkantıya neden olduğunu görmedim, aksi de olabilir.

4

43887

Konu itibariyle kendi görülerimizi yetilerimizi sunmalıyız.Okunarak, kitaplardan alıntı yaparak,birilerinin bilgileri ışığındaki bilgileri paylaşmayalım.Eğer paylaşılırsa mesajlar silinecektir.Bilginize.

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Konu itibariyle kendi görülerimizi yetilerimizi sunmalıyız.Okunarak, kitaplardan alıntı yaparak,birilerinin bilgileri ışığındaki bilgileri paylaşmayalım.Eğer paylaşılırsa mesajlar silinecektir.Bilginize.
Hay allahım. Nefertiti bu konudaki tüm mesajlarım silinmiş kendi araştırmalarım da dahil. Bunun sebebi ne, kendi yazdığım metinler vardı kehanet günlüğünde ?