Gizlimabet Fal Uygulamamıza Ulaşmak İçin İndir! Hemen Fal Baktır!
Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234
35 sonuçtan 31 ile 35 arası

Konu: Şamanik Güç Hayvanınız Hangisi...?

Paylaş

Yer
    izmir
    Rep Puanı : 67
    Ettiği Teşekkür
    22
    26 mesaja 33 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    3

Ben bir kere gordum sanirim. Benimle bir hareket ediyordu. Devasa bir kartal. Uzerine bindim ve nereye istersem goturdu beni. Cok guzeldi onunla ucmak. Bunun haricinde bir de baykus gordum ama onun haricinde hic hayvan gormedim. Bunlarin erk hayvani olma olasiligi var mi?

Hiçbir şey olmadığımı gördüğümde bu, hikmettir.
    Her şey olduğumu gördüğümde bu, sevgidir.
    Hayatım bu ikisi arasında gidip gelmekten ibarettir.
    Maharaj

Yer
    Ankara - Balıkesir
    Rep Puanı : 127
    Ettiği Teşekkür
    25
    19 mesaja 61 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    9

Benim gerek görülerimde, gerek seyahatlerimde, ritüellerimde sadece 5 varlık yanımda eşlik etmiştir. Enerjileri, bakışları ve yarattıkları hisler de yolumu veya aradığımı bulmamda her zaman yanımda olmuştur...
    İlk görülerimi 5 yaşımda görmeye ve hissetmeye başladım ve bir ejderha ile bir yılan her zaman konuştu veya yol gösterdiler bana. Varlıklarının bende bıraktığı hissi her zaman farkederim ve kendimi daha güvende hissederim.
    16-18 yaş arasında bir orman baykuşu (kulaklı baykuş) farklı deneyimlere adım atarken yanımdaydı. Normal ebatların çok daha büyük halinde bir baykuş. O süreçte de nereye gidersem gideyim ya penceremde ya da bulunduğum hanenin önündeki ağaçta her zaman bir baykuş vardı. Ben de her fark edişimde selam verirdim.
    25 yaşımdan sonra da sadece Timsah ve Ejderha benim yanımda olmuştur. Timsahın bacakları bir timsaha göre daha uzun ağız yapısı daha düzgün. Ejderha ise 2 bacaklı, geniş kanatlı ve gagamsı bir ağız yapısına sahip.

Bu kadar süreçte de zaman zaman bir köpek eşlik etti hepsine ama çok sık görünmedi.

Yani toparlarsak bana güç veren ve eşlik eden hayvanlar:
    Ejderha, yılan, baykuş, köpek ve timsah olmuştur.

níos mó íobairt do dryw níos fearr

Rep Puanı : 29
    Ettiği Teşekkür
    0
    13 mesaja 14 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Unseliee, konunun başıma göre dediğiniz kartal ve baykuş sizin erk hayvanlarınız olabilir büyük ihtimalle. Zaten ya rüyada yada meditasyon rahatlama sırasında karşınıza çıkarlar mış. Benim beyaz ejderha beyaz dişi arslan ve beyaz baykuş hatta baykuşu çoğu zaman gerçek hayatta da görüyorum gittiğim yerler de ağaçlar da oluyor. Geçmişte büyük siyah bir kobra yılanım vardı kafasının yanında 2 tane kırmızı nokta vardı. Ama onu uzun zamandır göremiyorum tabi

4. Garipbirk Üyemize teşekkür edenler:
    unseelie (04.04.2017)

Rep Puanı : 3
    Ettiği Teşekkür
    7
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    4

Rüyalarımın sonunda özellikle korktuğum rüyalarımın sonunda kedi beliriyor beni korkutmuyor sanırım benim hayvanım kedi ve işin ilginç tarafı ise ben 4. katta oturuyorum fazla değil bir kaç ay önce gece yarısı sıralarında binanın içinden yavru kedi miyavlaması geldi kapıyı açtım tam benim katımda kapının önünde 2 yavru kedi duruyor birinin gözleri simsiyahtı. kapıyı açtığım anda yavrulardan biri içeri girdi engel olamadım kapıyı kapattım ve içeri giren kediyi evin içinde aramaya başladım. 1 saatten fazla aramalarım sonucunda buldum evden çıkarmaya çalışıyorum bu arada diğer yavru kedi ise hala kapıda miyavlıyor ara ara kapıyı araladığımda başını kaldırıp bana bakıp tam eşikten içeri girmeye çalışıyordu. Neyse uzun uğraşlar sonucunda evimdeki kediyi incitmeden dışarı çıkarmayı başarmıştım merdvenlerde duran 2 yavru kediye ''üzgünüm sizi incitmek istemiyorum ama eve alamam'' deyip kapıyı kapatmıştım bunun anlamı nedir ya da gecenin bir yarısı 2 yavru kedinin 4. katta ne işi vardır bilemiyorum ama yaşadığımı size anlatmak istedim.

Rep Puanı : 29
    Ettiği Teşekkür
    0
    13 mesaja 14 teşekkür aldı
    Tecrübe Puanı
    2

Belki soğuktan üşümüş oynaya oynaya bşr fırsat binaya girip yukarı lara çıkmış olabilir ler ve erk hayranınız kedi olabilir benimki naçizane bir fikir ve erk hayvanları eğer çok mitolojik yada büyük yada yırtıcı değiller se gerçek hayatta da insanlar la iletişime geçerler miş. İnsanların arasında yaşayan hayvan türlerinden bir bahsediyorum tabiki mesela benim sadece baykuşum benimle gerçek hayatta yolculuk eder. Ama arslan yada ejderha gelemez yılan da öyle yani bundan bahsediyorum. Kedi köpek kuş gibi hayvan türleri erk hayvanınız ise sizinle iletişime geçmeye kendinizin farkına varmanıza vesile olarak kapınıza gelmiş de olabilir ler.

Sayfa 4/4 İlkİlk ... 234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 konuk)